CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sunsilklady

To all malay guys....WHY?

Reply 180# naikAntena

owshh siputsedut yg suke kecoh kat gossip tuh...xpadan ngan si siput..... tenah kita da hijack thread neh.. mohon ke bod borak yehh...

Reply  naikAntena

owshh siputsedut yg suke kecoh kat gossip tuh...xpadan ngan si siput..... ...
teky Post at 9-6-2011 20:11

a''ahh sipottttsedottttttttttttt.. kepohh ke diaaa... dia kalo kt luarrrr sungguh bersopan dan santun.. ala2 pempuan melayu terakhir gtewww... makan pon 30minit baru habissss.. tp kalo dlm porem.. sheoll sungguh matanggg dan sungguh berkesan sekali ayat nya... kadang2 mcm budak 16tahun... kadang2 plak mcm dewasa giteww posting nya.... tp yg penting sheols sungguh supan dan santun di luar.. bod borakk... alarrr xbesttt lah... sini juga best... bod borakk bising sgt....

a''ahh sipottttsedottttttttttttt.. kepohh ke diaaa... dia kalo kt luarrrr sungguh bersopan  ...
naikAntena Post at 9/6/2011 21:35

waaa.... ini promotion ker apa nieh!!!

ye ke lol~~

i wish to admit i went overboard negatively when first posting the subject....its not about u guys o ...
sunsilklady Post at 21-5-2011 15:32

how about  the conversation between Charles xavier and that lady in the bar ?

your eyes - something about the colour of  that lady's eyes ...heterochromia...

hahhahahhaha lawak jer ye....demam x - men ...

how about  the conversation between Charles xavier and that lady in the bar ?

your eyes - som ...
mbhcsf Post at 10-6-2011 05:48

weh lu da tgk ye??wa pun..best giler..wa rasa cam nak gi tgk lagi satu round je..serius best!!

Follow Us
weh lu da tgk ye??wa pun..best giler..wa rasa cam nak gi tgk lagi satu round je..serius be ...
melinda_gordon Post at 10-6-2011 09:05

well...suker dan tragik la sikit tang part last tu ...sian charles...kan?

well...suker dan tragik la sikit tang part last tu ...sian charles...kan?
mbhcsf Post at 10-6-2011 14:21

yup..sian gak arr..sbb die serba salah..yg sebelah sini kwn baik..pastu yg sebelah sini plak awek..haha

tapi ikutkan dlm cite tu manusia mmg jahat..ade intention nak musnahkan mutant2 ni..sbb diorang pk mutant ni pengganas..

ta[i sbbkan charles ni baik,,die mcm tak sanggup nak join si kwn die tu..tap syg arr..raven yg dr kecik rapat giler dgn charles pun

bole beralih arah..sib baik mamat kaki besar tu ade..dah tukar jadi beast da pun..hahaha hambik ko

hmmm...
taraf pemikiran TT teramat tinggi kot? so, kalau sesapa berkenalan ngan TT, tanya la dia padal thermodynamic, zero to third law semua tu...

pastu tanya la pendapat dia berkenaan dark matters kat alam semesta ni...dan kenapa alam semesta ni semakin berkembang dengan pecutan yg meningkat, bukan semakin perlahan seperti yg diramalkan oleh saitis beberapa dekad dulu...

atau bincang ngan TT berkenaan steam turbine ke...camne nak tingkatkan kecekapan boiler dan turbine tersebut...pasal ICE pun boleh gak kot?

pastu gi dating jangan bawak dia gi tgk wayang...ajak je tgk rakaman nat geo...hehehe

takpun, paling best...ajak beliau gi majlis ilmu...dengar tazkirah...bahagia dunia dan akhirat...insya-Allah...

hmmm...
taraf pemikiran TT teramat tinggi kot? so, kalau sesapa berkenalan ngan TT, tanya la dia pa ...
Brutal Post at 11-6-2011 12:34

waaaa ni perli cur-last tahap 7 petala electron valens ni ..cayalah i like your sarcasm ...hahah have to admit though.

hmmm...
taraf pemikiran TT teramat tinggi kot? so, kalau sesapa berkenalan ngan TT, tanya la dia pa ...
Brutal Post at 11-6-2011 12:34

kalau awek tuh majoring fizik boleh laa tanya gini. kalau awek tu belajar law kaa medic kaa?

Reply 191# cik.panda

then perhaps the lady could say : entropy does play a role in biochemistry - metabolism

Reply 190# mbhcsf
kita kena hormati perasaan beliau...tak semua manusia sama...so, kita kena bagi yg menyenangkan beliau...
cuma, satu masalah...kalau baru kenal, camne nak tahu yg dia tak suka ditanya soalan2 remeh camtu? maybe hanya orang yg mahir ilmu firasat yg boleh dan layak berkenalan dengan beliau...

Reply 191# cik.panda
takpe...tanya je...kalau dia takleh jawap, ajak dia jumpa mana2 profesor dalam bidang fizik yg berdekatan...sekarang ni mana2 negeri pun ada Universiti...yg penting, perbincangan itu ilmiah...

Reply  mbhcsf
kita kena hormati perasaan beliau...tak semua manusia sama...so, kita kena bagi yg m ...
Brutal Post at 12-6-2011 01:39

hahahahhaahahahaahahah ni hantu ni  hahahha perli ke , saudara?   heheheh
adehh i weng type thesis

kalau u , u nak tanya apa kat TT?

hahahahhaahahahaahahah ni hantu ni  hahahha perli ke , saudara?   heheheh
adehh i weng ty ...
mbhcsf Post at 12-6-2011 02:50

hehe...ilmu firasat tu ada dan ada yg mahir...cuma tak ramai la...
tapi rasanya lebih senang kalau TT terus terang je kat yg bertanya tu yg TT tak senang dengan soalan2 remeh...pastu TT mintak la soalan calculus ke, soalan fizik ke...takpun bukak je soalan2 berkenaan Tauhid dan Feqah...

kalau u , u nak tanya apa kat TT?
mbhcsf Post at 12-6-2011 02:50

kalau aku? aku tak nak tanya apa2...cuma aku biar TT pulak tanya...nak gak tahu soalan macam mana yg TT rasa begitu intelek tahap "intel inside" tuh...

tapi rasanya lebih senang kala ...
Brutal Post at 12-6-2011 02:59

allahu akbar...

you pulak tak mau tanya apa apa , so minta ditanya - hahahahahahaa adehhh macam viva laa pulak

but then kan , cara kita tanya  dan apa kita tanya banyak bergantung pada situasi  jugak kan?

but  are you into those field ke?  physics based ke?

i pulak yg curious ....

tapi rasanya lebih senang kala ...
Brutal Post at 12-6-2011 02:59

but ade tau yg masa dia chat dgn bf dia , ada jer kot yg buat soalan dy/dx actually ...hahahhhhaahahaha third degree differentiation ...doodle ym

Reply 196# mbhcsf

kekadang lebih baik ditanya daripada bertanya...
yup, bergantung pada keadaan sebenarnya...aku sendiri tak tanya soalan2 tu masa awal2 kenal...
lagipun aku ni jenis suka "konar"...biasanya aku tanya direct...tapi ada sesetengah soalan tu aku simpan...dan tanya soalan2 lain dan biarkan "dia" bercerita sehingga terjawap soalan yg aku simpan tu...

untuk menjawap soalan anda berkenaan bidang aku...jawapannya tidak...aku bukan dalam bidang fizik secara tulennya...
education backround aku Chemical Engineering...tapi bila dah nama engineering, takleh lari ngan fizik...

astronomi tu sekadar minat aku sejak budak lagi...tertarik dengan kebenaran Al-Quran dan penemuan dalam bidang Astronomi...

but ade tau yg masa dia chat dgn bf dia , ada jer kot yg buat soalan dy/dx actually ...hahahhhha ...
mbhcsf Post at 12-6-2011 03:09

baguslah tu...barulah intelek rumah tangga diorang...nanti anak2 pun tak pegang buku2 lukis2, warna2 ni...dok main belek buku design, fizik, kimia semua tu...barulah mencapai taraf bangsa yg maju...

Reply  mbhcsf

kekadang lebih baik ditanya daripada bertanya...
yup, bergantung pada keadaan seb ...
Brutal Post at 12-6-2011 03:16

hahahaha...so mmg dunai you dalam petala electrons lah yer ....i see...oh so u are into astronomy...hmm interesting . ..

just curious ya saudara - ape yer perasaan awak kalau awak adalah planet pluto ....

or if someone asked you, anda melihat bintang dan cahaya dia di waktu malam kan...apa yg anda lihat sebenarnya ?

i am just curious ...