CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: AyieBoyZ

SLOT ZEHRA : TAHAJJUD CINTA [REMY ISHAK & FAZURA]

bagus gak ada sambungan

wakakkaka. bg fahrin ahmad kot...tp, tak best kalau pelakon dah bertukar... sbb tg irfan yg asal ...

hijau88 Post at 23-10-2011 16:31

fahrin ahmad = kayu.

saya lebih gembira jika erma tidak menyambung tahajjud cinta kepada musim kedua....saya yakin ia akan jadi semacam sinetron indon pula...lehat sahaja spa Q...di awal kemunculannya bukan main lagi....walaupun saya hanya mengikuti separuh sahaja spa Q musim 1...namun spa Q musim seterusnya semacam basi2 sahaja....watak seri  didalam tahajjud cinta di pertnegahan episod telah membuatkan saya merasa bosan dan tiada nafsu untuk mengikutinya sementelah kekangan masa yang membuatkan saya bertambah melupakan drama ini...namun setelah saya masuk ke forum cari...saya terserempak dengan beberapa posting off topic yang bercerita akan kesah ustaz shauki dan marah2 akan ustaz shauki...ini membuatkan perasaan ingin tahu saya kembali dan gegeh pula saya habiskan hujung minggu saya mengadap drama ini di ineternet   ...namun saya rasa kejayaan besar dalam drama ini adalah eman manan...bukan fauziah ghous yang lakonannya semacam kayu arang sahaja atau neolofa yang menggeletis merimaskan dan ntah kejadah apa keperluan dia perlu lagak semacam perempuan meroyan melintuk2kan badan sepanjang masa .... dan saya gembira watak ustaz shauki di akhiri dengan kemaluan yang menimpanya apabila dia diserbu oleh pengikutnya sendiri...bukan di akhiri dengan hukuman sebat lah....rejam lah...tangkap pegi pejabat ugama lah dan bla bla bla...itu cliche ok!

kalau diolah ke telemovie ok gak TC nie cuma pengembangan watak tuelah nnt

konon xkan tergoda gan budak mentah mcm suraya. alih2x tergoda gak. padan muka....benci tul gan ustaz shauki ni. hanya pandai ckp & gunakan hadis2x padahal semua je berteraskan nafsu. gah marah2x bila kena goda terus diam...:@ byk pengajaran dlm cita ni & syabas EF kerana berjaya menyedarkan@membuka mata ramai org.