CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: naen

ASTRONOMY AND GEOGRAPHY OFFICIAL

winamp05 replied at 1-4-2019 02:46 PM
noor...
Aku dah kaji aku dah selidik dari CI sampai la ke sini, dari apa yang aku nampak, ko melalu ...

Seriously. ..hang rasa dia serius report polis....lawaknya. ....lantak pila dia report. ..hang potong ja kredit aku. ..tak perlu hang rayu pasal.report polis tu.....

Lawak betullahhhhh

Koran nk lucutkan jawatan moderator aku pun x kisahlah  win....disebabkan otto tu hang nk sebelah dia. ...better aku step down dari mod. ..

Please turunkan aku....

Sampai nk merayu pasal jgn report polis ttu.banyak lahi kes besar dalam.ni x sampai pun polis melayan report maki ni....

Haiyooo. ..aku terkesima ...aku x kisah langsung dia nk report polis. ..tu ayat sinikal aku je sebut pasal.report tu tadi....padahal sikit pun aku x takut ...

Aku X kisah korang nk potong kredit aku...tapi sampai merayu forumer buat perangai tu jgn merepot polis tu buat aku bengang. ..eloklah dia report..aku pun nk tengok siapa dia kat luar realiti. ...

noor... gini lah...
aku berkawan tetap berkawan. kita berpikir secara matang. aku acap kali beritahu kat nora kat bod sejarah sana nor, kita berkawan, tapi bila masa kita melakukan kesalahan aku takkan tutup mata hanya kerana ko kawan aku. itu tak adil namanya nor. dengan keadaan tidak adil begitulah punca segala pertelingkahan terjadi.

berfikir dengan waras dan matang.

ko fikir ko tak buat salah ke dalam hal ni. memang jelas ko melakukan kesalahan. hanya ego ko saja yang menidakkan tindakan aku sekarang. kita kena reasonable jugak noor.

biar aku lakarkan senario dia sekali lagi noor,

Ko gaduh dengan otto kat CI. ko guna kuasa yang ada potong kredit kat sini sebab tak puas hati kat CI. ITU SALAH.

Alasan ko potong kredit, sebab oto cakap lepas dan bodohkan orang dalam ni, kalau post tu baru semalam ok lagi, ni post tu dah sebulan lebih yg mana sebelum ni ;pun ko dah nampak tapi tak ambil tindakan sebab ko tak ada isu dengan dia waktu tu. bila ko dah ada isu baru ko potong. ITU JUGA SALAH.

Kemudian ko potong kredit dia atas alasan mencaci, ok fine. tapi bila pihak smod nak potong kredit ko juga atas alasan yg sama ko tak bagi. ITU JUGA SALAH.

Jadinya disini, aku ada pendirian. pendirian aku, kawan twtap kawan. salah tetap salah. pada aku, kalau ace potong kredit aku dalam ni sebab aku buat salah dan aku pulak nak bermusuh dengan ace hanya kerana dia hukum kesalahan aku. itu sangat tidak bermoral. aku ada prinsip dan aku buang ego jauh jauh dalam hal hal sebegini. kalau aku salah maka hukum. tapi aku tetap kawan ko.

Anak yg melakukan kesalahan kita tetap marah, tapi anak pun tak bermusuh dengan si bapak sebab dia tau dia buat salah.

noor2 replied at 1-4-2019 03:20 PM
Aku X kisah korang nk potong kredit aku...tapi sampai merayu forumer buat perangai tu jgn merepot po ...

bukan pasal report polis semata.... dalam hal ni report skmm lebih berkuasa. dan aku malas nak deal dengan benda benda sebegitu. dulu kat CI pernah jadi jugak kes kes report polis ni. hal hal gath. aku upload gambar dalam server web aku dan hanya org yg pegi gath sahaja dapat password. alih alih ada spammer dapat gambar dalam tu yg mana aku syak spammer tu antara orang yg datang gaht. dah tu salah sorang yg kena personal attack gambar dia kena up kat forum tak puas hati, buat report polis. since dah kuar report, macam macam diorang korek. leceh nya teramat amat.

Follow Us
[AceHand SPECTaceLAR]

Selamak datam diucapkang kepada @noraidil_06 ...

Jizzz... Klong! Klong!

AceHand replied at 28-6-2019 02:17 AM
[AceHand SPECTaceLAR]

Selamak datam diucapkang kepada @noraidil_06 ...

Tq ace. So much. Muabs

Ko masuk zaman aku trngah bizi nim. Hahaha. Welcome welcome welcome

Hmmm...

winamp05 replied at 28-6-2019 09:40 AM
Ko masuk zaman aku trngah bizi nim. Hahaha. Welcome welcome welcome

[AceHand SPECTaceLAR]

Bertabahlah yer... Dia kat sini pong sebab aku sama @admin6 tak tahang dok dengar dia bebel suh letak sini...

Jizzz... Klong! Klong!

AceHand replied at 28-6-2019 12:49 PM
[AceHand SPECTaceLAR]

Bertabahlah yer... Dia kat sini pong sebab aku sama @admin6 tak tahang do ...

Apa ni keputusang dipengaruhi. Tak adil  nim.

Hmmm...

winamp05 replied at 29-6-2019 12:55 AM
Apa ni keputusang dipengaruhi. Tak adil  nim.

[AceHand SPECTaceLAR]

Kami maseh terlalu muda untok meninggal...

Jizzz... Klong! Klong!