CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: serulingsenja

Jimmy dah ceraikan isteri![TERKINI! : gagal dpt hak jaga ANAK pg.87]

Close [Copy link]
Kenapa lah dia org kawin in the first place?
Mak bapak bini teringin menantu half kokesen?
Bini teringin nak kawin artis? Aku baca somewhere yg Suhaila marah jimmy sebab tak ramai artis datang masa mereka bersanding.
Jimmy pula salah sebab tak selidik background si Suhaila ke? Muda muda dah ketagih judi... Apa kes? Banyak sgt duit kot?
Pastu masing masing ego tak nak settle secara suluk tapi sanggup keluar cerita dalam kain. Tak masuk Akal.

sbb itu orang kata kebahagian x boleh dibeli dengan wang ringgit, Suhaila ni family dia mmg kaya giler, tapi tengoklah, mcm mana Allah uji dia dengan masalah mcm ni, begitu juga dengan Jimmy.....

kesian beb kat Mak Ayah Suhaila tuh, semua benda da tersembul keluar...

Betul tapi masalahnye time kena sepak terajang smua tu saya takde anak lagi. Citer lama masa fir ...
lilykamal0210 Post at 9-5-2012 15:10

Alhamdulillah. Moga cite lama x berulang.

habis tu, mcm mana pulak masa dia mencanang cerita dekat melodi, kat majalah hiburan bagai eve ...
courtney_xo Post at 9-5-2012 17:08

Amboi jimmy je lah yg dok cite yg buruk2. Yg sorang lg tu x cite. Eh bukan dia ka yg sibuk dok canang jimmy x kuar duit bil.. N bukan dia jugak ka yg dok dakwa kata kena pukul bagai.. Dia leh decide kan nk citer ke x even di interview suh citer.  Worst case pak sedara dia nk jadi hero pulak dok mencanang kt tenet kata jimmy nk ajak mai kt belakang..amboi. Yg tu x mengaibkan ka?

tak terkejut pun klu, lps ni nanti. cerita dlm kain jummy pulak yg dilondehkan oleh suhaila..
mmg berpatah arang berkerat rotan ni..

suami ko layan ko mcm binatang ko hidup dgn die lagi? die tak respect ko and ko biarkan.
tak paham stengah prempuan yg experience domestic violence ni... nak tunggu mati, patah kaki lumpuh baru cerai ka? tpi slalu istri yg bergantung kat husband financially yg biarkan dilayan mcm tu

Aku bukan pelempang lagi dah, sepak terajang Oooo! Still bertahan sampai la nie.. Alhamdullilah, ...
lilykamal0210 Post at 8-5-2012 15:22

Follow Us
gila sadis bahasa bini jimmy nih kalah bahasa porremer
cmf_premierleag Post at 8-5-2012 08:35

bila dh bnci bro, smua bnda blh kuar

eee.....still xleh terima org ckp kat anak dlm perut, anak haram. bkn ke kena ckp yg baik2 je sbb mcm doa utk anak kan. bg je la kat jimmy....dia pon x puas enjoy. org klu dah ketagih judi, kesian

Reply 1754# lilykamal0210

dulu prmpn bergantung kepada laki, skrg tidak.. leh berdikari.. tu yg sanggup kene cerai.. berdasarkan pengalaman makcik aku sndri.. berapa kali kene sepak terajang tp still bertahan coz takut hdup sendri..

Amboi jimmy je lah yg dok cite yg buruk2. Yg sorang lg tu x cite. Eh bukan dia ka yg sibuk ...
brainbiru Post at 9-5-2012 22:39

masa si bini dia tu duk bising2, tu dah masuk chapter berapa after dihentam2 oleh si somi?chapter pertama sape yg start?    

move on jelah jimmy, dah suhaila tu taknak kat ko lagi dah.apa yg ko nak buktikan lagi..psl maruah ke? pk le pasal maruah mak kepada anak ko jugak..sudah2 la tu..

actually apa helah si jimmy ni x nk lepaskn bini dia... dh terang2 bini dia mmg dh x da hati dgn dia.... sure jimmy nk kenakn bini dia habis2an... skrg ni anak dia kecik x tau apa2 nnti bila dh besar, dh pandai surf tenet dia tgk rentetan kisah ibu n ayah nyer... apa akan tjadi waktu tu?????

actually apa helah si jimmy ni x nk lepaskn bini dia... dh terang2 bini dia mmg dh x da hati dgn dia ...
etonjelita Post at 10-5-2012 12:26

ada jantan jenis ni

mmg biar bini terseksa x kan kasi cerai senang...

apa la nak jadi dengan pempuan ni

ermm.. jimi nii mmg beragama jenis family dia.
so maybe dia taknak lah isteri dia sesat dalam cahaya

Reply 1813# mixed

sama dgn aidil n RR.. kalo aidil lafaz cerai d luar court kn dh settle kes RR tp dia nk main2 tarik tali lak.... perempuan ni kalo hati dia nk tawar buat mcm mana pun dia x nk jugak....

bila baca statement jimmy/suhaila naik seram sejuk kaki tangan....
bila baca statement andaian poremer, lagi lah mengigil..huhuhu....

sampai hati seorang mak cakap anak sendiri adalah anak haram, kalu betul pun (aku tulis kalu betul ye, karang kuar semua dalil n hadis bagai kui kui kui), sanggup ko memberi taraf anak ko sebegitu tanpa ko sedar engkau tu pencetusnya, kala anak tu anak haram ko tu mak haram ja.dah............alhamdulillah katanya bb tu memang kompen anak jimmy ye........kalu betul (sekali lagi) hahahhaa

sampai hati seorang mak cakap anak sendiri adalah anak haram, kalu betul pun (aku tulis kalu betul y ...
WeAiNe Post at 10-5-2012 14:43

chop..chop maksud anak dorang anak tak sah tarap kah?

suami ko layan ko mcm binatang ko hidup dgn die lagi? die tak respect ko and ko biarkan. ...
limesherbet Post at 10-5-2012 01:35

Maaf ye, saya bukan jenis yg bergantung pada suami malah saya bersyukur kerana saya dikurniakan kerja yg bagus dari company yg bagus. Pendapatan lebih dari cukup dari apa yg suami berikan pada saya tiap2 bulan. Alhamdullilah, berkat kesabaran saya diatas segala ujian yg diberikan oleh Tuhan terhadap apa yg dah terjadi sebelum2 ini pada rumahtangga saya akhirnye bawa ke kebahagian. Tak perlu cerai2 nie sbb selagi boleh tahan, kite tahan. Tak boleh tahan cerailah jawabnye. Tapi alhamdullilah kami hidup bahagia sehingga sekarang, apatah lagi dah dikurniakan seorg anak lelaki yg comel. Syukur!