CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nychacumie

Phone SEX

hari2 aku phonesex dgn Bangla, sampai mulut aku nie kuar buih..
itamrazali Post at 6-9-2011 13:53

Ni ha satu lagi pondan yg takmau kalah..

Reply 161# itamrazali

ko nih dgn awek bangla pun jadi..

isk isk isk....

tp ok la at least selamat sikit awek melayu dr mengalami pencemaran phonesex

Reply 159# nazurah

nazurah,lelaki yg dah kawin ni mmg takde mende nak borak dengan bini....bukan bini yg taknak borak dgn dia...mmg peel dia suka cenel borak2 depa tu kat pompuan lain especially yg sore2 sedap ni..tu semua alasan depa je tu..yg siannya bini depa lah...

Reply 164# winter

Mungkinlah...aku dengan kawan aku ni dah lama kenal since dia belum kahwin lagi, maybe sbb kita dah biasa borak... tapi bila ada 2 lelaki cakap bini tak layan depa aku suspicious jugak la.

kan saling kasih mengasihi dan sayang menyayangi tu lebih afdal kita buat dengan pasangan yang halal...

Reply 165# nazurah

betul nazurah...diorang ni mmg suka carik masalah je...dah elok rumahtangga tu gatal2 plak nak phone pompuan lain...yang masalahnya nanti nazurah jugak yg kena interview bila depa kantoi dengan bini memasing...jangan dilayan sangat...dilayan lagi menjadi..

diorang ni bukan nak selesai masalah dengan bini..kengkadang bukan ada masalah pun..cuma terlebih gatal...kalo ada masalah pun kenapa tak discuss dengan bini? takleh expect bini faham  semua kehendak dia kan..

kwn ko ke ko ni...hahaha..kantoi..~

Follow Us
Aku ingat ni citer ko sendiri la

eley, phone sex dgn org lain bley plak..igt phone sex dgn org lain n bukan dgn gf senirik lebih mulie la?ape punye akai la..awk ni p la nasihatkan kawan miang tu..suh berpose ke klu da xthn sgt..

bile kawen nk yg baik, tp diri sendiri pong xtentu lagi baik ke x..aku mencik tol spesies jantan cenggini..mcm member2 aku..bile tnye apsal la kapel ngan pompuan xcukop kain nih..esok kawen gak ngan pompuan tu ke? pastu taw ape jwpn?

-ala, stkt kapel mestila nk awek2 gini..seksi2..bwk jln pong xsegan..bangge lagi ade..tp bile kawen nnt xnk la pompuan cmni..nk bawak jumpe bakal mertue pong xlepas, cmne nk kawen?gpong nnt da kawen mstila nk pompuan yg menutup aurat..yela, nnt mesti nk tunjuk contoh yg baik pada anak2-

ceis, ckp pandai..mencik tol jantan2 gini..klu bf aku ckp gtu, aku luku je..ei, saket tol ati aku bile dgr member2 ckp cmtu..ade hati nk wife baik ala2 wanita lindungan kaabah, tp perangai macam haprak..

phone sex? rsenya tak penah..
cuma menggedik, bermanja2 tu adelah

Reply 168# toet2meoww

so far kesimpulan dia kat sini perempuan yg seksi meksis stok pakai buang jah. so padan muka lu perempuan. sapa srh lu seksi. btw semua org nak yg baik, ada ke dlm donia ni org x nak yg baik? nak beli buah yg da busuk? kekeke...

Reply  toet2meoww

so far kesimpulan dia kat sini perempuan yg seksi meksis stok pakai buang jah. ...
otai_g Post at 11-1-2012 03:30

mmg smue dlm dunie ni nk yg baik..sape xnk?aku pong nk gak..tp kite kene tgk diri senirik dlula..klu perangai pong jenis yg xsenonoh, ade hati nk dpt yg terbaik?kite kene igt bahawa lelaki yg baik utk perempuan yg baik n sebaliknye gak la..ppuan yg pkai seksi meksi tu sebenarnye klu pndai di pujuk, di ajar ke arah kebaikan mesti bley jd yg terbaik jugak..tp ni tak, klu da tgk ppuan tu xsenonoh, lg ajak ke arah mksiat..elokla tu..share same2 dose tu..

suruh jerk kawin cepat...

....tinggalkan aje bf gini ye..,,kdg2 lelaki ngan pempuan sama je...huhuhu

just to share a story... accidently, saya pun penah terkena jugak dengan seseorg yg da x berapa muda... mula2 layan jela sembang biasa2.. sudahnya lama dok sembang boleh pulak dia cakap merapu bagai... dia ckap dia duda. ok la kita faham la org yg da xde bini ni..

last2 bulan feb lpas 1st time jumpa dia masa dia ada kursus kat cni n mintak dia punya fb akaun n tgk rupa2nya seorg marketing manager tabung haji kat negeri pantai timur n baru balik haji lak tu tahun lepas n seorg yg kuat main politik... boleh plak dia sembang mengarut dengan pangkat dia sebegtu..

maknanya, nak phone sex ni x smestinya org muda je... org lpas 40an lg teruk.. n sadly, malam kelmarin his wife cek bil telefon n kol me n tanya tujuan laki dia kol saya lama2. bkn stakat my no... ada lagi 2,3 no yg dia sembang lama2.. dia pandai coverline..rupa2nya baru lagi kawin x sampai 4 bulan pun n perempuan ni 30 tahun sdgkan dia da 50thn. dapat bini muda pun x cukup lagi ke.. kesian kat bini dia yg too naive n xtau true kaler husband dia. pandai dia cari bini.. padahal tgk kat friendlist fb dia memg byk stok2 mak janda yg gersang.. tp yg kesiannya bini dia xleh detect benda tu...

pak aji ni punya sex imaginasi lagi teruk. x terjangkau dek akal. bila sembang mesti mintak yg bukan2 macam org homoseksual buat.. dalam islam pun walaupun suami isteri diharamkan melalui 'jalan belakang' tuk puaskan nafsu... tapi sya sekadar dgr je sbb nak tau mcmana perangai lelaki berumur yg gatal sbnrnya.. he.. he... kubur kata mari, umah kata pergi... manusia.. manusia..

kwn uols ke uols ni

lerr...ape jnis laki yg minat fon sex ni??? mmg ade eh/ adoi..aku kena cek laki aku ni

lerr...ape jnis laki yg minat fon sex ni??? mmg ade eh/ adoi..aku kena cek laki aku ni

misslinkpk85 Post at 27-4-2012 02:32

ada je misslinkpk85... lelaki ni mcm2 perangai.. he.. he.. lgpun dugaan lpas balik hj lg besar samada nak berubah ke arah yg semkin baik @ worse... apatah lagi yg blm g haji...

hamba kepada nafsu....

ape benda ni..mcm2