CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: apple_honey

plan untuk mencari jodoh

Reply 136# fukadaminchi
kena tuko name nick nie... jadikkan kekonfiusan gender skek
hehe... lelaki nak gaks study memahami wanita kan

AKu Memang Pencinta Wanita....

payah jugak jenis susah nak suke org (boys) mcm aku...ermmm lambatlah jumpe jodoh. yg datang semua i ...
fukadaminchi Post at 23-8-2011 00:26

mu ganeh sangat fukada... takut lelaki2 stailo Imam Muda nak ngorat... hehe

kat porem pun apa salahnya. ko aim ler sesorang nickname yang ko rasa dia single. pastu,start la pm pm.
takper. muka mmg kena tebal sket utk mencari seorg lelaki yang berquality.
tak salah & tak rugi pun jadi muka tebal ini.
aku pun penah jadi muka tebal nie.
Hana Post at 22-8-2011 10:19

ssh la jd muka tebal ni esp gurls...nnti kena cop desperate tau x

sebab nak raya..memasing tayang pakwe @ laki @ anak..dan salah satu soklan cepumas bila orang datang @ kita berkunjung ke rumah orang..."engko nie bila nak berlaki?blablabla"(emak pun tnya jugak..)
leylapple Post at 22-8-2011 10:30

2 la part yg pling aku nyampah sgt, dh la nk raya ni adoyaiiii :re:

aku ada jumpa sorang, tapi brader ni pernah putus tunang, tunang dia batalkan perkahwinan disaat segala2nya dah siap, so dia mcm serik dgn pompuan.................adoiiii susahnya
ruffleen Post at 22-8-2011 14:17

aku pn de jmpa gak, llaki 2 mmg syg gler2 kt awek dia n dia dpt tangkap awek dia ngan laki lain dlm bilik, haruslah dia xpercaya gurls lg since then...ssh nk ubah laki yg ada pemikiran mcm ni mcm sume perempuan 2 jht sgt

selalunye benda2 mcm carik jodoh ni takleh nak plan... ia akan berlaku secara auto.. tetiba jek muncul org yg dinanti.. hehe..mcm tu baru best..
kalau plan selalunye tak menjadi... tapi janganla dok menunggu dlm umah lak.. kenala kuar selalu.. join gathering ke, kenduri ke, bersukan ke, kalau dah berjumpa yg berkenan, jangan lak terus terjah jek.. kang lari lak...

Follow Us
aku pn de jmpa gak, llaki 2 mmg syg gler2 kt awek dia n dia dpt tangkap awek dia ngan laki lain dlm bilik, haruslah dia xpercaya gurls lg since then...ssh nk ubah laki yg ada pemikiran mcm ni mcm sume perempuan 2 jht sgt
gurlfriday Post at 23-8-2011 11:36

kan! rasa mcm kita buat baik camne pun, amik ati dia @ famili dia sampai orang tua dia berkenan pun mcm takde makna je
wahai lelaki yg mcm ini, aku nak tanya satu soklan! APA FAEDAH YG KORANG DAPAT DENGAN MELAYAN FRUST?

bekas awek yg curang tu sedang bergelak ketawa dgn jantan barunya. korang melayan frust bertahun2 sampai jadi bujang terlajak.

orang lain umo 45, dah boleh anto cucu pegi tadika, korang habuk pun takde. tak rasa rugi ke? umo sesia camtu je?

depan korang, ada awek yg lebih ikhlas cintanya. susah sangat ke nak beri peluang? jangan jadi judgemental boleh tak? perlu ke nak generalize orang hanya kerana korang 'terkena' dgn awek yg tak jujur?

Rate

1

sebab nak raya..memasing tayang pakwe @ laki @ anak..dan salah satu soklan cepumas bila or ...
leylapple Post at 22-8-2011 10:30 AM

good point......

wish me luck!
ruffleen Post at 23-8-2011 07:13

make sure dun give-up

ala..uols da sold out. x bes  
psstt bini besa mna?
moyas Post at 23-8-2011 00:31

Belum sold out lagi.  Masih ada 3 availability.  Bukan besaq mana pun, saja nak buat sukukata besaq-besaq.  BMI masih dibawah 27....  

mu ganeh sangat fukada... takut lelaki2 stailo Imam Muda nak ngorat... hehe
syaiful Post at 23-8-2011 09:05

mak aihhh...b ertuah la dpt macam Imam Muda mintak masin lah molot sepul

Reply  fukadaminchi
kena tuko name nick nie... jadikkan kekonfiusan gender skek
hehe... lelaki na ...
syaiful Post at 23-8-2011 09:04

psssttt!! iolls pon selalu sekodeng ATM..opss!!

Reply  fukadaminchi

ntah2 ko ada admire kat seseorg..
pastu yg admire ko semua ko tak suka..
...
ibuiqah Post at 23-8-2011 08:15

gitu lah kesahnya... rasanya ramai org hadapi dilemma yg mcm ni kan?? kalau x suka berduyun je dtg...yg kite suke pndg sebelah mata pon x mau

iolss yang daa ada bf ne pun xkawen2............mungkinkah kena mencari jodoh lain...
ieja_p2_bumbum Post at 21-8-2011 14:21

betul.betul.betul.bukan boleh desak-desak nk kawen.kang jadi lain..

assalamualaikum w.b.t

saya nak share mengenai cari jodoh ni. actually sy dah kenal seseorang melalui laman web mencari jodoh dan dah add dalam fb pun. sekarang dah kenal dalam 3 bulan lebih, tp x pernah jumpa lagi. raya ni sidia tu balik kampung, tp x tau lah jumpa ke tak sebab dia x cakap pun nak jumpa. masalahnya, sidia ni terlalu dingin, tak pernah tanya khabar saya dsb. kiranya mungkin ni lah keburukan kenal di alam maya je, x pernah jumpa. better jumpa face to face baru tahu mcm mana perangai seseorang tu.

Rate

1

betul.betul.betul.bukan boleh desak-desak nk kawen.kang jadi lain..
kertas_putih Post at 24-8-2011 09:15

betul..kang kata terdesak plak kang..........so,ieja amik keputusan malas nak pk....nak tanye pasal tunang ke...kawen ke....nak berangan ke...? sume tue wat dalam aty.................

betul..kang kata terdesak plak kang..........so,ieja amik keputusan malas nak pk....nak tanye pa ...
ieja_p2_bumbum Post at 24-8-2011 09:40

huhuuuuu..sama la kita..igt aku sorg je macamni..soal tunang ke..kawen ke..pendam jek dalam hati.
sejak dia kata tak bersedia lg,aku pendam jek seme tu.malas nk sebut-sebut dah..
harap satu hari nnt sampai la jodoh tu..

huhuuuuu..sama la kita..igt aku sorg je macamni..soal tunang ke..kawen ke..pendam jek dalam ha ...
kertas_putih Post at 24-8-2011 09:51

samalaaa...mana penah ieja bangkitkan ag soal2 ne....wat tak tahu je...ble ibu dye tanye kitaowang ble ag nak berinai kat jari,ieja hanya mampu tersenyum..........nak cakap pe ag an...

Reply  cik.panda

yup...laki yg baik tok pmpuan yang baik..
tapi yg peliknya...ada gak laki  ...
charming_gal Post at 21-8-2011 23:39

tu mayb dia bajet nak ubah pompuan itu kearah kebaikan...last2 dia yang berubah ikul stail pompuan tu...sebab ada kes..member aku,,

Reply 155# hawa001

ko nk kenal lelaki thru web ni buleh tp kalu buleh jgn drag nk jumpe tu, dh 3 bln tu sepatutnyer dh leh jumpe, ha mase tu kalu dah jumpe masing2 leh nampak fizikal or kerektor kan,, maner tau kalu leh ngam or seswai leh jadik calon plak,, tp kalu jantan tu pun takde hati nk jumpe or byk alasan siler luper kan sajek, try laen plak.