CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bmw_e34

Kata kata terakhir Hitler

Vokuro kau ni makin makin melampau aku tgk... mesti kait islam ..

Vokuro kau ni makin makin melampau aku tgk... mesti kait islam ..
Mawlay Post at 11-9-2011 20:05

Kamu fikir menyokong pembunuhan orang awam itu tidak melampau?

xkan ilang aryanese di muka bumi

caya lah!!... hitler bole ckp bahasa Melayu!!..

Reply 22# Vokuro

adakah dgn meletakkan kata2 hitler ini bererti org islam yg menyokong...
sbnarnye kamu sendiri yg ada masalah pemahaman...
dan cepat tersentap bila agama anutan kamu diperlekehkan...
so pd pendapat sy..kalu kamu mudah sgt tersentap...
jgn la sesuka hati kamu menghina agama ln...sekian...

Baca somewhere.. selepas WW2... hitler tak mati tapi melarikan diri ke Pulau Jawa... hidup sampai lama gak dia kat Pulau jawa tue

Follow Us
Reply 20# mahathirGX

agama anutan kamu mmg mengajar supaya mendoakan sesuatu yg buruk pd penganut agama ln yer...
indah sungguh agama anutan kamu kan..

nnti mat sabu boleh bagi komen.....dia ni skrg tngah revisit sjarah, trutama bkaitan bunuh mmbunuh.....

Hitler benci Yahudi aku leh fhm mcm Melayu racist benci kaum lain. Tapi yg Melayu racist tetiba fefeeling kokesen benci Yahudi gak tu yg aku susah nak faham sket

klu bawa berbincang molek2 tak boleh kah????
apasal mesti ada unsur2 menyakitkan hati org membaca apa yg di postkan oleh segelintir forumer sini.
kenapa mesti nak kaitkan dng agama yg di anuti setiap org ???
bincang elok2, keluarkan buah fikiran yg bernas utk cari jawapan pada setiap persoalan yg di ajukan.

abd rahman bin auf r.a. sahabat nabi tu pun YAHUDI

muhammad asad yang ada buat terjemahan quran tu pun YAHUDI poland

yang saya wisau hangpa benci2 yahudi ni kang sampai tempias kene depa2 yang baik malah saudara kita seagama

nabi musa a.s nabi ayub a.s nabi isa a.s..ni seme bangsa yahudi gak..bani israel

hitler bukan imam kita, tak tau lah kalo hitler imam hangpa

dalam quran siap banyak ayat untuk bani israel yakni kaum yahudi

kita sebenonya maksudkan SIKAP bangsa yahudi yang di keji Allah swt dan sikap macam tu ada jugak pada jenama kaum selain kaum yahudi

yahudi jadi perhatian kerana ramai para nabi dan rasul di lantik dari bangsa depa, dan ada malah nabi bangsa depa di bunuh oleh kaum depa sendiri..so SIKAP MELAMPAU tu yang dilaknat oleh Allah swt

nak ikutkan nabi pun ada darah yahudi, nabi ibrahim a.s ada 2 isteri, dari isteri pertama lahir bani israel dan dari isteri kedua lahir bangsa arab, so bangsa yahudi dan bangsa arab berBAPAkan nabi ibrahim a.s gak..kira lain mak tapi sama bapak

dari keturunan nabi ismail a.s lahir nabi kita, sebab itu masa di tanya pada nabi isa a.s dia kata akan lahir soang nama Ahmad di kalangan saudaramu(saudara yahudi ialah arab)

tapi cam biasa bani israel ni degei ya amat..depa malah rejek nabi isa a.s. dan nabi isa sendiri tau kaum dia akan rejek dia..pasei tu dalam KRISTIANITI femes salu di ungkit 'jesus christ' kata 'my kingdom is afterlife', orang kristian twisted apa isa al masih cakap..depa ikut perangai yahudi..berani ubah2 kitab yang di turunkan untuk depa

nabi isa a.s refer FATHER tu seperti kelaziman oang yahudi merujuk TUHAN MAHA ESA tapi kristian amik apa yahudi rejek kendian twist skit cakap tuhan ada anak..TRINITY itu ialah pillar of kristianiti, kalo ini hancus makna tadak roman katolik macam hari ni

walo para nabi dan rasul ni di anggap 'son of god' oleh rabbi yahudi out of RESPECT , tapi kedegilan depa tu jadi tunggangan iblis laknatullah..depa tetap ikut hawa nafsu bila tak suke depa rejek walo itu perintah Allah swt

oang yahudi sesama yahudi takdok riba malah depa sesama depa sangat2 berkasih sayang, tolong abis tapi kalo dengan bukan yahudi or depa sebut GOYIM or haiwan, depa kenekan riba dan kata HALAL

sedangkan tuhan dan nabi declare war to riba ! tapi tidak pada yahudi yang degei tuh

tapi kene ingat baik2..ada yahudi baik, ada kristian or nasoro baik..ini di jamin quran gak bahwa mereka tu masuk sorga gak

pada saya mudah je camna nak kenai bila nya masa depa baik dan benar dan btul? bila apa depa percaya tak bertentangan dengan quran

so tak wujud masalah 'dah takdeeeeeeeeeeeee INJIL ASLI OR TAURAT ASLI' sebagai hujah tokleh baik ngan depa

kalo depa hujah riba tu halal di kenekan pada bukan moslem( kristian islam dan yahudi, people of ibrahim a.s) itu dah tak btui..riba tetap haram di kenakan walo pada sesapa!

kalo kristian kata buleh minum arak cuma sikit or bule berjudi kalo untuk buat charity..ini seme tak btul, arak tetap haram judi tetap haram..tak berubah pun ni dari dulu sampai kiamat

so saya buat kekdah cengitu , tak perlu lah saya suh depa tunjukkan injil or torah ASLI sebelum makan kosher depa or kawin pompuan depa pompuan depa lawo2..tak macam kita

tuhan cipta pelbagai BANGSA untuk berkenalan, tak kenal tak cinta lah kan?

nabi tak penah suh musuhi bangsa apa pun, yang di perangi pun yahudi yang btui2 terbukti memusuhi oang mukmin, perang bila diperangi..ni konsep perang islam.

tapi macam mana kalo oang islam dunia islam DI PERANGI oleh jarum halus or kaedah PROPAGANDA, di perangi melalui lorong BUDAYA , PEMIKIRAN dan aspek lain selain fisikal war? camna nak hadapi?

ni yang patut semua kene fikir..bukan terpekik2 yahudi itu yahudi ini kendian perut boroi makan kfc or mekd dan isap rokok alfred dunhill yahudi

MUSUH NYATA ialah syaitan yang di rejam..ketua syaitan ialah IBLIS laknatullah

ni bukan saya sebutttttttt..ni quran sebut..kasik tau terang jelas..sapa MUSUH NYATA

musuh manusia cuma 1 saja..syaitan!

selain syaitan manusia tadak musuh kecuali ada apa saya sebut TUNGGANGAN or sandaran musuh nyata tu contoh HAWA NAFSU..keinginan, kejahilan, sikap malas dan semua sikap2 buruk asasi manusia..hok ni jadi tunggangan, KEMUDAHAN macam iphone pada syaitan

so jangan sebut yahudi laknatullah, tapi sebut iblis laknatullah!! seteruk mana MANUSIA tu kita kene latih sabar dan bijak serta  HIKMAH

Rate

1

hitler, idola aku selamanya..

ramai org islam takkan benci yahudi kalau takde kekejaman/penindasan di middle east dan peperangan amerika ke atas negara2 islam...ramai umat islam yg tidak berdosa telah dibunuh oleh yahudi dan kristian....sejak dulu sampai sekarang....perasaan benci tu takkan dtg dgn tiba2

Kamu fikir menyokong pembunuhan orang awam itu tidak melampau?
Vokuro Post at 11-9-2011 20:18

aku nasihat kau kau jangan lebih2 vokuro...

waaa. best laa pakcik hitler ni.  harap akan ada satu lagi hitler utk mengajar bangsa yang bongkak dan perasan mulia tersebut.  

waaa. best laa pakcik hitler ni.  harap akan ada satu lagi hitler utk mengajar bangsa yang bongkak d ...
zorrro_03 Post at 11-9-2011 22:38

Dasar terrorist!

aku nasihat kau kau jangan lebih2 vokuro...
Mawlay Post at 11-9-2011 22:29

Siapa yang berlebihan?

Kamu yang menyokong hitler pembunuh orang awam itu?

Please tell me ayat allah mana membenarkan membunuh orang awam yang kamu sokong dan bangga sangat itu?

marah betul ulu chepa urban sorang ni..........wa yg ok yahudi ni pom tak mengelabah ........

Dasar terrorist!
Vokuro Post at 11-9-2011 22:45

mcm lah yahudi laknat tu tak membunuh orang awam.