CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cik_es

Panggilan Telefon Misteri (Part 2)

Close [Copy link]
kasik upp.......

Hmm.. iols speechless....

Assalamualaikum ..

Sudah tawar hati untuk menulis. Sha tahu,banyak yg support Sha. Tapi hati Sha tak kebal dengan semua ini. Sha akan ambil keputusan yang sama seperti Ilah, Sha menarik diri dari dunia penulisan. Sha mohon maaf,sejuta maaf Sha pohon. Sha dah tak mampu nak sambung. Untuk thread PTM,Sha tidak sambung lg. Sha mohon maaf sekali lg,cuma Sha sudah benar tidak mampu bila semakin diasak dengan pelbagai jeni
s manusia. Sha tidak berbicara tentang mereka yg bising nak update tu,BUKAN itu.. Sha ada sebab peribadi lain yg buat Sha sudah tawar hati utk semua ini,selain dari faktor kesihatan.

Baru sekarang Sha tahu, kenapa penulis2 lain yang pernah aktif di sini,semakin lama semakin berkurangan.Utk orang yg memang mahu melihat Sha rebah itu, silakan..hari ini adalah hari kemenangan anda.Lg sekali,Sha hargai sangat semua yg support selama ni.Cuma,Sha tidak lg mampu. Sha mohon maaf sangat kerana mengecewakan. Maaf.

Dengan ini, Sha mohon untuk Mod lock sahaja thread ini. Terima kasih atas budi kalian,sampai mati Sha tak lupa. Sha rasa bersalah kerana tidak menghabiskan sesuatu yg sudah Sha mulakan,Sha mohon maaf,maaf,maaf.Itu sahaja Sha mampu cakap.

Jaga diri.

assalam..cik es..
selama ni saya memang silence reader je dari story part 1 lagi,sedih bila cik es nak undurkan diri tp jika itu keputusan cik es saya pasti orang lain akan faham,thanks atas story cik es yang  menjadikan ia rutin harian saya ni.semoga cik es sihat sentiasa & diharap satu hari cik es terbuka hati nak menulis kembali..wassalam..