CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: KAULAT

Tetamu tak diundang

Close [Copy link]
Reply 80# zulka

lorrr....ingatkan zulka ni pompuan, sekali lelaki daaa.... gitu la plak kejadiannya

Reply  zulka

lorrr....ingatkan zulka ni pompuan, sekali lelaki daaa.... gitu la plak kejad ...
tunadalamtin Post at 13-10-2011 09:48

isk.. sorang lagi kata aku ni pompuan...
tukar avatar ganas sketla baru nampak ganas... hehe

ni mesti nama zulka niii...
nama penuh dia zulkarnain...betul tak2...

Reply 69# tunadalamtin

Tuna;ok gak cadangan tu...tapi kena campur chocolate ler....klu tak tak maunyerr.....ehehehhe...

ni mesti nama zulka niii...
nama penuh dia zulkarnain...betul tak2...
KAULAT Post at 13-10-2011 10:14

zulkhairie bro..

{:3_83:} TT.... kang nak citer panjang2.. wat perenggan mcm post #1 tue yek.. berpinar2 mata nak baca coz rpat2 bebeno...

*haku dh edit posting ko yg panjang di page sebelah.. harap maklum..

Follow Us
isk.. sorang lagi kata aku ni pompuan...
tukar avatar ganas sketla baru nampak ganas... ...
zulka Post at 13-10-2011 09:55 AM

dh tukar avatar lelaki gagah nampaknyer... hehehe... ada citer.. kungsi2 la yek abe zul..

dh tukar avatar lelaki gagah nampaknyer... hehehe...  ada citer.. kungsi2 la yek  ...
BabeYSHa Post at 13-10-2011 11:52

ahaha.. kalau nak tau... muka sebenarku pun mcm dia ni.. (ramai org cakapla..)  

Reply 84# MiaLibra

Chocolate Pumpkin Muffins
  Budak-budak kan suka muffin. Saya pun suka muffin gak.

btw..byk juga citer mistik dlm hidup aku ni..
cuma aku ni jenis malas nak menaip panjang2...

Reply 90# zulka

meh la share....suke bace

sangat teruja ngan cite2 kat sini..mcm2 betul pengalaman ye...betul2 mistik

Reply 90# zulka

Zulka,me bagi cadangan;klu malas nk type,apa kata u buat video dlm You Tube (( : kami sedia melihat dan mendengarnya walaupun 3 hari 3 malam....

Lagi satu kisah yg aku masih ingat msa buat Pre.Comm kt UiTM Arau Perlis.Aku stay kt kolej Asoka.Dapat pulak katil double decker kat tepi dinding paling belakang dan duk sebelah atas.Dinding pulak buatan kaku dan tak berapa nk tinggi.Kiranya kalau aku separuh nk berdiri dari atas katil tu boleh ler nmpak kat bahagian luar wall tu (lorong yang agak panjang utk ke toilet).Nak diringkaskan cerita satu mlm waktu semua dah tidur aku tetiba terjaga disebabkan satu bunyi yg agak pelik...Korang nk tau bunyi apa???Huhuhuhu..aku nk ingat benda nipun meremang bulu romaku....Bunyi tapak kaki seperti benda tu besar sangat tapi diseret..Tak lama lepas tu bertukar pulak jadi benda cam nak memanjat dari sebelah luar sambil mencakar2 dinding.Memang real dan clear bunyi tu.Makin lama makin kuat.Member kat bwh katil aku sedap jek tidur..Iskh,aku dh seram sejuk dah..slowly aku merangkak turun dari katil tu,kejutkan kawan2 aku yg lain;whispering ler...Tak tergamak aku nk stay situ ataupun memberanikan diri pi bangun dan jengah disebelah dinding itu.
Oh tidak sekali2..Bunyi cakar tu makin lama makin kuat.Member2 aku pun kecut jugak masa tu...Masing2 keluarkan Yassin baca kuat2.Last sekali bunyi tu makin lama makin hilang.Kira lepas peristiwa tu,aku tumpang tidur  sekatil dgn member yg lain.Huhuhuhuh,tak berani..Habis dinding tu yg pada mulanya aku tampal formula dan gambar2 family aku,aku tukar segala dengat ayat2 suci.Alhamdulillah peristiwa tu tak berulang lagi selepas itu..

Hmmm,aku terfikir jugak,takkanlah kucing yang cakar sbb dinding tu tinggi gak.Bunyi cakaran tu pulak kuat...kuku apapun aku tak taula.
hmy3:

Btw,thanks to BabeySha

Reply 89# aLiN_82

Hmmmm kena try ni,tapi tak reti buat..let me know kat mana2 yg ada jual,k....

nanti aku cite masa aku study kat JB dulu...duduk appartment bendahara yang disewa oleh pihak kolej...

Cite ni masa aku study kat kolej di JB...
Waktu tu tahun 2000,aku daftar masuk kat sana...pastu lepas register semua...warden bawak leee kami 5 orang untuk tunjuk hostel...aku ingat hostel cantik leee... rupanya apartment,pihak kolej sewa pastu letak satu umah 10 orang dah macam bangle dah kami...

Aku masa tu masuk sama ngan member aku sorang ni budak Pahang..nasib baik leee dia ok...satu kepala ngan aku..so aku geng ngan dia je laaa,kos pun sama...hehehe...
Lepas sebulan aku duduk umah tu....semua Nampak okk...rupanya dalam 10 orang kat umah tu ada sorang mamat niii lain mcm sikit dia bukan sama kos ngan aku,tapi bebudak dalam umah tu mcm pulaukan dia...akun ngan member aku tu kiranya paling baru laaa masuk umah tu...2nd batch...

Mamat ni makan sorang,gi kelas sorang...dengan kata lain suka menyindiri...aku ngan member aku lak..memang huhahuha...lagi satu..kami tak tido bilik,kami lebih suka tido kat ruang tamu,pastu mamat yang sorang ni plak ada room mate sebelum niii..tapi semua room mate dia,siang je masuk bilik,malam semua tido bilik member lain,so mamat ni tido sorang,mamat ni orang kedah..
Tapi semenjak  aku ngan member aku masuk dan kami tidur kat ruang tamu,ramai yang nak join kami..kalau tak sebelum ni semua tido bilik...so aku pelik laa...nape korang tak tido ngan mamat sorang tu..

Diorang cakap mamat ni pelik...kadang2 cakap sorang2 la...menurun tengah2 malam laa....tu yang diorang takut tu...
Pastu kadang2 tengah malam lepas semua tido,ada gak diorang dengar orang mandi laa kat bilik air,masak laa...masa aku ngan group 2nd batch belum masuk lagi...ye laaa masa tu diorang satu rumah 5 orang jee..batch aku masuk baru complet 10 orang..
Aku ni was2 gak laaa...yela tak kena kat batang hidung aku lagi..hehehehe..

Maka..semasa cuti sem..aku ngan member aku yang budak Pahang tu balik lewat sehari,sebab bas aku esok petang sama ngan member aku...memang kami plan nak balik lambat sikit tinggal kami berdua..bebudak lain semua dah cabut..yela diorang bukannya jauh ada johor,n9,Melaka,aku ngan member aku,ngan mamat kedah tu jeee yang jauh..

Mamat tu pun dah gerak..so malam tu lepas makan malam,kami merayau kat pantai lido,saja..tengok Singapore..heheheh..balik kul 11 lebih...nak masuk umah..elok je bukak pintu..meremang tengkuk apahal niii....
Ahhh buat tak tau,member aku dah pegang aku..aku cakap kat dia..jom2 masuk mandi...tapi sebelum aku nak mandi aku tengok lantai basah...aik...last mandi tengahari kul..mmember aku pun sama.

Lepas habis kami berdua habis mandi..packing2 laaa baju masuk beg,letak kat depan pintu kuar..senang..masa tu dah kul 1 lebih..tengah dok sembang kat hall..tiba2 lampu dapur padam,aik apahal nii..aku dah tengok muka member aku,dia dah pucat dah..
Beranikan diri gak lee..gi dapur..nak ke dapur lalu bilik master,tengok2 gak kat dapur..line clear..

Mayb shoot kot,tapi suis off..so tutup jee lampu terus..masa nak gi hall tu..pintu bilik mamat yang pelik terbukak elok kami jalan jee..kami Nampak..mamat tu tengah duduk atas katil sampai pandang bawah dan berdengus...apa lagi cabutttt....sebab kami tau dia dah xde balik KG...habis tu sapa dalam bilik tu?
Aku ngan member aku dengan tak pakai kasut,turun tangga pegi ke pak guard bawah,pak guard tu pakcik leee..orang lama@tua...nasib baik bukan bangle,cite kat dia,pastu ajak dia naik atas nak ambik  beg,wallet kasut,tiket bas dan semua lahhh nak bawak turun.

Nasib baik le pakcik tu nak temankan,kami pun naik elok je pintu bukak,lampu dapur pun nyala..ambik barang semua..tapi pakcik tu steady jee...
Masa nak kuar tu...dengar orang ketawa...ngan seret kerusi..aku dah laju ke lif,pakcik tu yang kuncikan umah kami...
Kat bawah pakcik tu cakap,hantu raya tu dan mugkin saka keturunan dia,sebab muka sama cam dia...malam tu kami lepak ngan pakcik tu sampai siang....esok petang terus naik basss...
Naik je lepas cuti tu...semua dah ada..aku paling last balik....mamat tu pun dah ada dalam bilik dia,aku ngan member aku tengok dia seriau rasa...teringat2 sebulan yang lalu,
Dan sebulan lepas tu aku ngan member aku apply tukar ke KL..nasib baik lepas...
Lepas tu kami Cuma dengar,member yang serumah semua dah keluar duduk luar,tak sanggup duduk ngan mamat tu asyik kena kacau jee...

Rate

1

Reply 98# KAULAT

member TT tu menyendiri mmg sebab dia "sesuatu" ek?serammm

Best la citer TT...