CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2264|Reply: 17

Saat paling sedih dalam hidup anda.......

Close [Copy link]
Setiap org ada saat2 duka masing2 cthnya kehilangan org yg kita syg......
Dihrp dpt la kita b'kongsi citer sedih kat cni.... Smada pengalaman sndiri atau org lain....

Klau dah ada sorry ye....

ape masalah TT neh

Saat paling sedih dalam hidup saya bila tt bukak thread tapi tak cite pun pasal masalah peribadi...

Nak report kat momod...nnt dpt tacang...

Saat paling sedih dalam hidup saya bila tt bukak thread tapi tak cite pun pasal masalah peribadi...: ...
satusembilan Post at 12-10-2011 16:34

ye saya turut setuju........

kalau saya salah satunye kehilangan org yg kite sayang la n dicurangi org tersayang jugak..

Reply 2# hafieza

msalah TT tue mestila dia ada cite sedih kan.....TT silala story

Follow Us
ni kan board maslh peribadi,so mane maslh TT ni..adoiii

hehehe.. TT tu bukak topik untuk berkongsi..

Baru 3 hari lps saya kehilangan ibu mertua...nk share la pengalaman dgn anda semua klau ada sapa2 ada pengalaman mcm ni...

minggu lepas sahabat sekerja saya kehilangan lelaki bernama suami...pergi dalam tidur...terkilan sungguh dia sbb xdapat mengadap arwah suami nya semasa nazak...alih2...masa pagi nak kejutkan dari tidur...badan dah sejuk...keras dan kaku...sedih saya melihat keadaan dia skrg...datang kerja mata lebam...mungkin xtidur dan menangis jer...kuatkan juga diri mengenangkan anak yg 3 orang tue...bahagian masing2...kita yg masih hidup ambe ikhtibar...hargai ler per yg ada...sok lusa mungkin akan meninggalkan kita juga...ntah lambat...ntah cepat!

minggu lepas sahabat sekerja saya kehilangan lelaki bernama suami...pergi dalam tidur...terkilan sun ...
menjad Post at 12-10-2011 17:22

nanges ak baca

saat sedih sy bila mak pergi saat sy memerlukan dia...
& saat sy perlukan abah sy...

al-fatihah buat abah & makku.... moga abah mak tenang disana...

kehilangan ayahanda tercinta pada tahun 1994...lepas tu kakak pada tahun 2005.....

aku tak pernah berdepan kematian, tapi.... saat paling sedih - apabila orang yg dicintai (suami) berpaling tadah pd orang lain. mati2 aku ingat dia setia spt janji2 dia dulu. sampai skrg bila teringat je air mata aku bergenang lagi2 bila lalu kawasan USJ

me kehilangan mama mentua bulan 4 lepas,
mendiang orang pertama yang meninggal, sejak
me tau erti kematianlah...

beri kesan sangat walau ada love dan hate relationship
(laki me kata ianya normal sebab dari zaman dulu terbukti
monther in law dan daughter in law memang camtu)
me rasa masa masa bulan terawal tu, me tengah
jalan terkenang dia pun dah boleh buat air mata mengalir...

sedih sangat dan tambah sedih bila lihat laki
yang sedih sangat sebab mama dia meninggal dunia.

mintak tumpang k0ngsi ya TT..

saat sedihku pabila kehilangan ayah yg disayangi...ayahku terlantar 4 bulan akibat serangan str0ke...nak jaga org yang sakit str0ke perlukan mental dan fizikal yg kuat....mggu pertama menjaga ayah...air mata selalu ja luruh...sedih sgt tgk ayah yg ceria terlantar sepi...

tiap2 ptg lepas keja aku dan akak terus menuju ke hospital utk teman ayah pada sebelah malam...siangnya, mak menjadi peneman setia...tidak pernah pun kami biar ayah s0rg2..masa tu dah tak pikir dah penat ker hapa ka...dlm pala ni hanya "ayah " ja.. makin hari aku makin tabah bila tgk ayah yg semakin impr0ve tahap kesihatannya..walau sudah tak mampu cakap, tapi ayah sudah b0leh senyum, sudah b0leh mengangguk, sudah b0leh menggeleng....

tapi apakan daya...we send him t0 our best d0ctor.....genap 4 bulan ayah sakit...ayah kembali ke rahmatullah dengan tenangnya...sedih sgt2...apapun aku rasa puas dpt jaga ayah...sem0ga ayah ditempatkan dikalangan org2 beriman...

rasa mcm akan kena tutup ni coz post xde kongsi masalah tt... just mta kongsi2 citer je.... post 1 tu penting cite apa masalah peribadi tt yg sbnr...

saat paling sedih bila kehilangan arwah ayah tersayang 10 tahun lalu..kami adik beradik x de sorg pon yg dah abes sekolah. paling sulung baru 16 tahun..disebabkan sakit.  terlantar di hospital berbulan2 kemudian doktor bagi kuar wad sbb dah hampir pulih, doc cakap dlm 4 bln dia akan pulih tp kuasa tuhan slps 4 bulan dia bukan pulih tp terus meninggal. adik yg bongsu umur 4 tahun, x paham ape2 asik tanya mana ayah? kenapa ayah x balik2 lagi ayah janji nak belikan basikal..mak yg x pernah keje terpaksa jual nasi lemak sementara waktu..sangat sedih