CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: jazaa

Senarai Perawat Islam & Testimoni.......

rdzaccess posted on 10-9-2013 12:49 PM
yep....tentang tempuh tu .... begitulah dan juga terpulang kepada keadaan pesakit....
Pernah kel ...
yep....tentang tempuh tu .... begitulah dan juga terpulang kepada keadaan pesakit....
Pernah keluarga pesakit inginkan makhluk ini dihapuskan segera tanpa budibicara....memandangkan keadaan pesakit yang lemah tapi masih lagi anggota keluarganya berkeras juga maka dilakukan .... alhamdulillah .... hilanglah kesengsaraan pesakit sebab pesakit innalillah ... 2 hari lepas tu ... walaupun keesokkannya pesakit dapat berbual seperti telah sembuh ...
ko jadik pembunuh jugak tu hehe

Tak lah, kebetulan dah ajal dia kan....

Aku banyak mengadap kes yg bunuh  semua jin dlm badan, tak lama terus ninggal, terutama kes yg dah nazak sihat nazak sihat berulangkali akibat saka yg banyak ditubuh, bunuh saka tu dalam beberapa jam, inallillah... yg paling cepat 10 minit terus sampai ajal....

hantukiller posted on 11-9-2013 11:56 AM

Tuan HK,

Kalo tak menjadi rahsia, kenapa boleh jadi mcm tu ya?

Bukan ke dalam badan jin semua dah dimusnahkan, bermaksud semakin baik dan sembuh....

Kenapa jd sebaliknya?

rdzaccess posted on 10-9-2013 06:20 PM
Itu rahsia perawat...

Maaf kalau salah tanya.....

dedaun30 posted on 11-9-2013 12:36 PM
Tuan HK,

Kalo tak menjadi rahsia, kenapa boleh jadi mcm tu ya?

Perkara ni bukan sama pada setiap individu yg dirawat.

Bagi kes kes yg susah mati, yg sakit dah bertahun, badan tinggal tulang, tapi kekadang nafsu makan melampau, bermakna ada makhluk dari kalangan jin yg menguasai tubuh tersebut, bila dibunuh jin tersebut sampai habis, tubuh tu dah jadi kosong, dan proses meninggal dah senang.

Ada juga yg disebabkan jin balas dendam, akibat perawat membunuh sebahagaian jin jin yg mengacau, lantas jin yg tinggal buat sesuatu tindakan yg boleh merosakkan sistem tubuh atau anggota dalaman tubuh pesakit hingga gagal berfungsi. Bila anggota dalaman dah tak beroperasi, maka nyawa pun melayanglah..., tapi yg kes ni jarang sangat berlaku

hantukiller posted on 11-9-2013 12:58 PM
Perkara ni bukan sama pada setiap individu yg dirawat.

Oh ya ke....   TQ tuan, saya paham dah skrg rasionalnya....

Saya pernah diberitahu, ada kes dimana, jin sudah duduk berpaksi di hati pesakit...

So, bila ditarik keluar pesakit meninggal dunia...

Jadi bagi yg mana2 jin berada di lubuk hati agak sukar dikeluarkan/dirawat oleh perawat

Betul ke Tuan? Tlg explain....

dedaun30 posted on 11-9-2013 01:05 PM
Oh ya ke....   TQ tuan, saya paham dah skrg rasionalnya....

Saya pernah diberitahu, ada kes d ...
Saya pernah diberitahu, ada kes dimana, jin sudah duduk berpaksi di hati pesakit...

So, bila ditarik keluar pesakit meninggal dunia...

Jadi bagi yg mana2 jin berada di lubuk hati agak sukar dikeluarkan/dirawat oleh perawat

Betul ke Tuan? Tlg explain....
Hati atau jantung dialam ghaib dipanggil Qarin yg merupakan singgahsana jin jin yg membisikkan kejahatan di dada manusia.

Jin yg berada didalam tu semuanya dipanggil jin qarin, kekadang jumlahnya banyak. Dan mengeluarkan atau membunuh mereka tidak akan meninggal dunia sipesakit tersebut, kecuali memang dah sampai ajal mereka.

Memang sukar mengeluarkan dan membunuh jin qarin ini, sebabnya lapisan qarin itu sendiri berlapis lapis, dan yg paling dalam dan jauh nun didalam biasanya yg paling kuat diantara mereka, perawat terpaksa menembusi segala tembok lapisan tersebut untuk sampai kepadanya.

Follow Us
Kes yang berpaku paksi ni , cara yang baik adalah menarik keluar makhluk ni , kemudian dirantai and then pastu paksa dia perbetulkan semula....
Terkadang yang buruknya adalah keluarga pesakit yang tidak sabar sabar ...
Meruqyah saja paling cepat 1 jam.Standard 2 jam...
Berbual lagi ngan makhluk tu ... (perantaraan nya adalah pesakit) .. pastu banyak kata bohong lagi ... fitnah sana, fitnah sini ... buka aib orang ...
Pernah sekali aku baca surah Yasiin...Aku hafaz ...bila berhenti sekejap kumpul nafas , ada pulak sorang tu kata " haa..." setiap kali aku tarik nafas sebab ayat yang akan dibaca tu panjang...
Kenapa dia berkata begitu? Ini adalah disebabkan ada sekor makhluk ni yang membuatkannya agar dapat mempengaruhi keluarga agar diberhentikan rawatan.... Pastu aku sembur (tiup) dia..terus pengsan..

rdzaccess posted on 11-9-2013 01:54 PM
Kes yang berpaku paksi ni , cara yang baik adalah menarik keluar makhluk ni , kemudian dirantai and  ...

Huh sampai mcm tu sekali....

Tuan ckp, "cara yg baik adalah tarik keluar, rantai dan suruh dia perbetulkan"... Mcmmana tu?

Bukan ke kalau dah ditarik keluar, boleh musnahkan saja dan hilang gangguan besarnya tu? Sebab proses nak tarik dia keluar pun dah susah payah kan.....

hantukiller posted on 11-9-2013 01:42 PM
Hati atau jantung dialam ghaib dipanggil Qarin yg merupakan singgahsana jin jin yg membisikkan kej ...

Tuan HK,

Qarin ni bukan ke boleh keluar masuk badan pesakit sesuka hati?

So tak boleh ke detect, masa dia keluar dr badan pesakit, pesakit/perawat ala2 lock badan dr dimasuki....

Hehe sorry tak tahu nak susun ayat, tp faham kan....

dedaun30 posted on 11-9-2013 05:07 PM
Tuan HK,

Tuan HK,

So tak boleh ke detect, masa dia keluar dr badan pesakit, pesakit/perawat ala2 lock badan dr dimasuki....

Hehe sorry tak tahu nak susun ayat, tp faham kan....
Semua jin memang senang keluar masuk tubuh manusia, sebab halangan yg ada cuma 'ikhlas', kalau sesaorang di tahap ikhlas barulah jin tak boleh masuk tubuhnya.

Jin, kalau dah dalam badan, walaupun boleh sesuka hati keluar, tapi jarang sangat depa nak keluar.... sebabnya dlm tubuh manusia semuanya indah dan selesa bagi mereka...... kalau keluarpun tak mau, nak lock macamana, dan bukan ada lock pun yg boleh halang mereka dari masuk tubuh selain ikhlas tu

hantukiller posted on 11-9-2013 05:21 PM
Semua jin memang senang keluar masuk tubuh manusia, sebab halangan yg ada cuma 'ikhlas', kalau ses ...

Maknanya kekuatan dan keikhlasan pesakit sendirilah yg paling diperlukan utk hapuskan jin2 dalam badan ni, dengan keizinan Allah....

TQ tuan HK, banyak tahu dan belajar ni....

dedaun30 posted on 11-9-2013 05:04 PM
Huh sampai mcm tu sekali....

Tuan ckp, "cara yg baik adalah tarik keluar, rantai dan suruh dia ...

Setelah ditarik keluar makhluk ini haruslah diajak untuk masuk Islam  terlebih dahulu dan melalui jalan yang benar.Tidak boleh langsung dimusnahkan kerana itu membunuh namanya...Berdosa kita jika perbuat demikian....Mereka makhluk Allah juga.
Jika mereka ini datang dari sihir maka mereka hanya menurut akan perintah yang dikeluarkan ...
Jika mereka datang dari tiada bertempat maka meteka tiada pegangan .... Oleh itu sayugialah diajak memeluk  agama Islam terlebih dahulu .... jika tawaran ditolak dan banyak berdalih  maka bolehlah dimusnahkan...

Saya ingin menubuhkan satu group perawat ruqyah .Muslimin dan muslimah pun boleh....
Terma dan syarat akan saya butirkan nanti ....

jazaa posted on 9-9-2013 03:12 PM
Kau blh merawat ke OB.....
Klu blh, tlg lah mereka yg bermasalah.....besor pahala tlh org ni tau. ...

ek ko ni pun satu gak
mana ada makhluk LAYAK MERAWAT
hanya layak USAHA DOA TAWAKKAL je leeeee
tu punterbabas je memanjang

doa itu senjata orang2 mukmin
bukan utk org islam

hantukiller posted on 11-9-2013 11:56 AM

aik jin org je ke?
jin ko sendiri amacam?
ko tak perasan ke
aku dah dekat sikit ni

rdzaccess posted on 11-9-2013 07:06 PM
Saya ingin menubuhkan satu group perawat ruqyah. Muslimin dan muslimah pun boleh....Terma dan syarat akan saya butirkan nanti ...

Banyak yang telah dilalui oleh saudara rdzaccess. Ia bukan fisyen tetapi pengalaman benar yang saudara rdzaccess sendiri telah tempuhi dalam usahanya membantu seseorang sejak beberapa bulan yang lalu. Dalam pandangan saya, saudara rdzaccess telah dapat menembusi beberapa benteng dan halangan untuk sampai ke tahap yang amat jauh sekali hingga saudara rdzaccess mendapat berbagai serangan sihir daripada makhluk makhluk ini sampai sekarang. Makhluk makhluk ini masih mencari jalan untuk mematahkan usaha dan semangat saudara rdzaccess yang terus berusaha untuk menghapuskan sihir ini.  Saudara rdzaccess sekarang ingin menubuhkan satu group perawat ruqyah. Ia dibuka kepada muslimin dan muslimah. Terma dan syarat akan saudara rdzaccess butirkan nanti.

http://mforum.cari.com.my/forum. ... 725&fromuid=1837387

rdzaccess posted on 5-9-2013 11:50 AM
Buat masa terkini, sedang menumpukan perawatan yang memerlukan daya ketahanan, memusnahkan sihir dan juga menghapuskan penghantaran makhluk yang menyerang. Saya mengalami sakit (bukan klinikal) setiap kali makhluk dari sihir menyerang... dan ini berlaku pada setiap minggu... ada saja... Namun saya bersyukur kepada Allah swt kerana sihir ini menumpukan perhatian (atau beralih perhatian ...?) kepada saya dan bukan kepada pesakit.. Kekadang apabila saya mengimbau kembali, ianya seperti sebuah cerita fiksyen ...

Dalam pada mengalami peyerangan sihir ini, maka dapatlah juga saya memantapkan pemahaman dan pengetahuan diri dalam terdirinya ayat ayat al Quran... pada hurufnya... pada tajwidnya dan pada baris harakahnya... Sememang ampuh dan berkesan sekali isi ayat ayat jika mahu saja menjadikan ini sebagai sandaran, perisai dan senjata dalam perawatan... jika saja kita ingin menggunakannya... insyaAllah...

Last edited by siva_nes1 on 13-9-2013 11:25 AM

Assalamualikum,
Ada hantarkan massage pada rdzacess tapi sampai skrg x ber reply, xpalah mungkin sibuk dan mohon maaf kiranya mengganggu. Saya ingin memohon bantuan perawat2 yg ada diforum ni membantu mak mertua saya. Lama sgt menderita lumpuh sebelah kiri tapi bila panggil tukang urut ramai yg kata bahagian yg lumpuh tu boleh baik sbb keadaan urat yg elok dan pengaliran darah yg cantik. Yg menjadi kemusykilan kami sekeluarga, badannya dah kurus tapi masih perlukan 2 ker 3 org utk mengangkat beliau dari setempat ke setempat. Pandangan matanya juga ada masa menakutkan. Mohon kiranya dpt memberikan kami nasihat apa yg perlu kami buat. Ada juga tanya2 sana sini dan kebanyakkan yg memberi jawapan  yg mak mertua saya ni bersaka namun segalanya usaha belum menampakkan hasil. Kami menetap diSelangor dan dikawasan Sg Buloh. Harap ada yg dapat membantu.

Saya dahulukan dengan ucapan terima kasih atas segala nasihat yg bakal saya/kami terima.

aziszai posted on 19-9-2013 11:05 PM
Assalamualikum,
Ada hantarkan massage pada rdzacess tapi sampai skrg x ber reply, xpalah mungkin s ...

Salaam
PM tak terima ....
Hantar sekali lagi ... ok...

salam tuan rdzacess..saya ade hantar satu message kepada tuan..

As salam en rdzacess,

Telah dipanjangkan semula message tersebut.

Didahului dengan terima kasih kerana sudi membaca masalah kami.