CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234Next
Return to list New
View: 11461|Reply: 62

pandangan korang terhadap lawak lucas

kat sini aku nak tanya kaum-kaum wanita (lelaki pon dialu-alukan) apa pandangan korang kat orang yang suka wat lawak lucah atau lawak dabel meaning ni...aku ade sorang abang opis ni kalo borak2 je mesti die akan pusingkan topik ke arah benda-benda dabel meaning ni...kalo wat lawak pon banyak yang lucah dan dabel meaning...mula-mula keje aku rasa oklah...tapi bila lama-lama aku rasa nyampah la plak...nak2 lepas aku dah kawen ni lagilah die kalo berlawak je mmg ade diselitkan benda-benda dabel meaning ni...aku ketawa2 la jugak tapi dalam ati berbakul seranah aku bagi...macam dah tade modal lain kot nak melawak....so apa pandangan korang pada orang yang suka lawak melucas nih sbb bg aku lawak lucas ni adalah menjengkelkan

mod sila la wat apa patot kalo poll ni tahpape
Single Polls, Total 104 Users voted
Your User group have no permission to vote

dah vote..

tgk pd tempat..
contoh layan kat bod lawak..bnyk je lawak lucah.

kalu sesama kaum takde la malu sgt....kalu org laki wat lawak lucas depan wanita mmg tak suke....cam harammm............:@

bila sesama sndiri ok je.. kalu belainan jantina, mcm peliks dan geli

tgk keadaan la...kalo over tuh harus kena bg tazkirah...hahahahaha

Post Last Edit by snowyqueeny at 25-11-2011 12:39

aku tgk pada tempatnya. tapi kalo da over;

Cara aku:-
1. biasenya aku try pusingkan ke lawak yg normal & xlucah atau alih topik ke yg lebih serius.
2. paling senang aku angkat bontot pg tempat lain, gi toilet ke, g ambik makanan ke, beli pape ke.

yang penting jgn dilayan kalo dilayan mmg diorang akan naik tocanggggg.

mcm ade satu hari tu, membe aku tny ko dah makan belum.
aku ckp xsempat makan, belasah buah pisang & kurma je baru.
pastu dia cakap ko mmg suka pisang kan (sambil sengih2 double meaning)
aku bls eh takla aku suka kurma lagi, manis dan sunnah nabi. elok diamalkan. hambik kauuuu!

Follow Us
Reply 6# snowyqueeny

selalunya aku tak layan gak..penah sekali aku nak cucuk pendrive kat pc die...aku ckp kene cucuk kat blakang sbb kat depan dah penuh...maksud aku kat usb tu dh penuh ngan pendrive...lepas tu boleh die cakap....'oooo...sejak dah kawen ni dh pandai cucuk belakang....' sambil2 ketawa.....hamjad betol....

kalu sesama kaum takde la malu sgt....kalu org laki wat lawak lucas depan wanita mmg tak suke....cam ...
bukanomi Post at 25-11-2011 12:25

aku pun tak suka lebih2 lagi kalo suami orang melawak lucah depan anak dara.

isteri orang kalo melawak lucah dgn anak teruna lagilah teruk. macam nak offer bagi 'training' aje

pernah sekali aku pegi ke printing unit kat jabatan aku ni utk fotostat dokumen2 training. aku suruh brader tukang fotostat tu tebuk (punch) 2 lubang sebab nak masukkan dokumen2 tu dlm ring folder. boleh brader tu tersengeh2 sambil tanya "dik, lubang depan ke lubang belakang?" disambut gelak ketawa oleh rakan2 seunit dia yg juga terdiri daripada bapak2 ayam orang  

aku rasa aku dah cukup baik dah sebab tak lempar ring folder kat kepala brader tu.

mula2...mmg lah bleh layan..
tapi klu dah over limit...hai...mmg lah nak kena...
lebih2 plak....
ape....ingat lawak derang tu bagus sangat....
menyampah okay!!!!

besanya kalo org start merepek lucah muka aku mmg x leh cover..nmpk dgn terangnye x suka..slalu aku terus pegi toilet..lame2 dorg phm sndiri...x yah sound2..

Lawak lucas yang iols boleh terima hanyalah dari hasben iols saja.

menjengkelkan... sbb carly pernah dgr perkataan lucah masa mula2 kerja... smpai rasa cam kena sex harrasment... so, bila dh kerja kt tmpt lain.... bila terdengar je org sebut perktaan2 lucah.. selalu buat inesen & blah... maleh nak amik port.....

tengok pada tempat kot..kalau target audience adalah dari semua lapisan masyarakat dan umur,tak sesuai lah.

Reply  snowyqueeny

selalunya aku tak layan gak..penah sekali aku nak cucuk pendrive kat pc die.. ...
kikuri Post at 25-11-2011 12:45

ko ckp je bersyukurla aku xcucuk bijik mata koooo kang ko xnmpk kang mane depan mane blkg

aku pon penah ingat nak bukak thread yang sama

kisahnya camni, hari tu ada 2 ofismate lelaki datang kat partition aku borak2..kat atas meja aku ada hand lotion, salah sorang budak tu aku namakan sebagai Mamat, mintak la hand lotion aku tu..aku pon bagi la..dipendekkan citer, dalam masa dia nak pakai lotion tu, terkuar citer pasal scene dalam movie Bini-bini Ku Gangster yang part Shaheziey Sam pegang lotion jugak tu..pastu dorang duk bahan2 scene tu depan aku sambil gelak2 siap dengan sound effect bagai

aku ni dah macam 'apakaaahhh..perlu ke korang nak berlucah depan aku camtu' memang annoyed sangat2 terus aku bagi silent treatment kat dorang

kenapa perlu ada lelaki suka membuat lawak sebegitu..ingat lawak ke

sy vote nomot 3. tengok pd tempatnya

pd sy semua benda yg kita buat mesti berpada2. xyah berlebey melucas nya turr. kdang2 x kena tempat. x kena dgn mood seseorang tue. benda2 camni kdang2 boleh memalukan org. maybe pd sang pelucas no hal. tp pd yg di beluncas...ada hal... so, agak2 la yea...

nota: kerana pulut santan binasa. kerana molot hahaha bdn kena siksa. rasain lohhh

Saya dgn kwn2 perempuan yg rapat selalu je buat lawak lucas. Somehow, lawak lucas lagi senang tangkap dari lawak yg berilmiah.

terus aku bagi silent treatment kat dorang
KumbangPolkaDot Post at 25-11-2011 18:10

mcm mana tu?

mcm mana tu?
ruffleen Post at 26-11-2011 10:15

diam, ignore tak bercakap

Dah nama pun lawak...Yg lucah ja dia pandai....