CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ruffleen

Kalau terserempak selebriti/public figure....apakah reaksi korang

louisa chong kat mahbub bangsar

Post Last Edit by wejes at 2-6-2012 16:43

penah terserempak tp buat dono(bodoh)jea...

mak kurang minat...

diaorang pun manusia biasa..makan nasi jugak..wakaka

kalo nampak artis biasanya pandang and wat derk je..most of the time tak
perasan pon kehadiran dor ...
mas2882 Post at 11-12-2011 18:22

same wif me...dia orng mkn nasi jugak sama mcm kita wakakka...xobseses sgt

bulat biase nye buat 'dek' je kalu jumpe artis...

biase mmg nampak le kat the curve....
cam intan sarafina, jeslina, aziz m osman, syahnie & etc...

nak serbu buat hape kan?

tp kalau jumpe siti, nak jugak tegur kot.. nak suh pakai tudung elok2...
sebab ramai org dok follow ape yg dia buat...
tudung serkup dia pakai tu pun org dok ikut gak...
ape salahnye pakai elok2...
bukannye tudung tu merosakkan kepala/rambut pun... ish.. ish.. ish...

Rate

1

terserempak ngan fasha & jejai kelmarin masa kenduri kawen derang...

terserempak ngan fasha & jejai kelmarin masa kenduri kawen derang...
Hang Post at 4-6-2012 11:47

bnyk gmbr kat bod gosip tu. muka pacit Hang yg mana satu?

Follow Us
bnyk gmbr kat bod gosip tu. muka pacit Hang yg mana satu?
ruffleen Post at 4-6-2012 02:01 PM

pakcik takde  bergambar....

sebab pacik pun dah boring tahap gaban ni
pakcik nak recall balik...sapa yg pacik penah terserempak...hmmm

masa belum cukup umo lagi..

masa sekolah rendah ni bila time pacik selalu tolong parent kat kedai makan di kola perlis
masa dulu kalau nak ke langkawi kena tunggu dekat jeti lama, tepi sungai tak jauh dari deretan gerai makan tepi sungai ( sekarang dah takde jadi pengkalan maritim)
feri pun 1-2 jam sekali ke langkawi, sementara nak tunggu feri ramai yang masuk makan/minum dulu
masa tu ramai la juga artis dulu2, suruh sign otograf ( mana ilang dah otograf tu tak tau la)
antara yang ingat  Hail Amir, Wazata Zain, Badul, Dhalan...banyak lagi tak ingat..

Selepas cukop umo..

jumpa sapa ek...hm...ingat..
mama juwie & julie dhalan jumpa kat Malaysian Hall london masa keja part time jadi receptionist
derang nak tinggal barang, tapi pacik kata tak boleh..dah arahan camtu.. juwie mai marah2
esok tu Syed Anas ( allahyarham) datang cerita, juwie datang ngadu kat dia ( syed anas ni tinggal kat london dan selalu datang kat msian hall), dia kata nasib baik korang datang time ' pacik & kak ..... jaga kat depan tu, kalau orang lain, dah campak dah barang korang tu..." hehe... memang thump up la kat syed anas..

masa akhir tahun 1980an jumpa sidi oraza kat AB motel pantai chenang. Masa tu ada 2-3 motel jer kat pantai chenang. Dia dok citer la dia baru berlakon film fenin2 lalat sebab kita orang tak kenal dia...

selepas terlebih umo..

jumpa zalina azman ( pembaca berita tv3), dia lagi cantik dari dalam tv tu ni masa function opis..
terjumpa Lina Teoh (kopitiam), dia masuk supermarket vie onn kat s14 PJ beli makanan kucing kot, dia memang cantik sangat pakai casual jer...
allahyarham Hani Mohsin ( dia selalu singgah kedai my mum kat kola perlis. kalau balik perlis pun, mak sedara dia selalu bawak dia makan kat kedai my mum.)
Rida Rudani .. terserempak kat umah mak pupu masa dia baru mula nak naik dulu... Mak pupu (arwah) tu kira jadi tok tiri dia la..
Azizah Arifin ( pengacara nona kot ) , jumpa kat kedai my mum. Derang datang satu group ada function kot. Dia memang rilek dan cantik.

Tu la kot setakat yang ingat. Sebab banyak artis2 yang pacik tak kenal..so kalau terserempak pun memang tak kenal....nak citer pun tak boleh...

Reply 289# Hang

tq pacit Hang bagi tacang..

selalunya kalo jumpa retis2 ni, aku tengok je dari jauh. malas nak campur jaga standard la katekan

shah jazle - jumpa kat jom heboh.aku rasa dia ni nampak lagi hensem kat luar compare dalam tv. tapi tetap takleh nak minat dia sebab banyak sgt kontroversi

heliza - jumpa kat kedai kain, dia tengah belek2 tudung.dia ni tersangatla kurus..memang cantik dan kiut la orangnye

salina saibi - anak sedara dia kawen dgn kazen aku. jumpa masa kenduri. kecik je dia ni. dalam tv nampak besar and tinggi. muka dia nampak mcm sombong tapi maybe ni perasaan aku je

ashraf muslim - tersangatla hensem orangnya..muka dia putih jernih, sejuk je tengok. memang bleh terpaku kalo pandang muka dia

dafi - pendek je dia ni hehe..tinggi aku dalam 155cm je tp aku sampai kat telinga dia muahaha

ana raffali - jumpa 2x. masa still freehair dan after bertudung (dah kawen).. cantik n tak sombong

retis2 AF - yg aku penah jumpa adam, farah, hafiz. tiga2 ni mmg baik n peramah. adam pendiam sket. lecturer aku penah cite masa dia nampak hafiz kat kedai makan kat sarawak, si hafiz ni pergi tegur dulu lecturer aku ni. peramah btol.sampai lecturer aku dok puji2 hafiz ni dalam kelas sbb keramahan beliau tu

lagi........tak ingat la plak. biasa2 je bila jumpa retis ni. diorg pun manusia cam kite gak..

Rate

1

hari tu jumpa prince charles dan bini dia camilla masa travel
oh coz me ambil gambar buat kenangan

aku buat x taw je.. da byk kali aku tejumpa artis jln sorng2 tp org buat x kenal je. kesiann..

semalam aku jalan2 dgn member kat Bangsar Village.....member aku ternampak Datin Sofia Jane...cantik dan mulusnyer kulit dia....hehhe

Post Last Edit by getah at 11-6-2012 14:55

bnyk kali dah teserempak ngan artis2 nih... and my respon wat derk je la... x koser nak nyibuk...
antara nya:
* Sm salim n family jalan2 kat alamanda
* beca al islam n husband - jalan2 kat alamanda
* emelda n adlin AR - jalan2 kat alamanda
* timb PM sekarang - function di pwtc
* menteri KPDNKK - function di pwtc
* ally iskandar - air port LCCT ( die berdiri btol2 depan i.. tapi i wat bodo je)
* andy flopoppy - sungei wang kat esculator die blakang i
* edry KRU n family - tangga sungei wang
* siti nurhaliza - esculator KLCC, kenduri kawen member
* anita sarawak n husband - jalan sblh i.. kat KLCC
* zain ruffedge n wife - kenduri kawen...
* aziz singah n wife - kenduri kawen
* yusuf aslam - kenduri kawen
* dafi n family - ni jmpa kat obersea...
* rozita che wan - kenduri kawen
* zizan - hr belia naik moto besar
* zarina AF - stesen minyak kat gombak naik merce putih
* noorkumalasari n family - kenduri kawen
* artis pmpuan yg bukak bisness tutti fruity dgn laki kat sogo.. gile bajet cun
* liyana jasmey nora danish - open house raya kat umah member
* salamiah hassan n atilia - jalan2 kat pavillion
* norish karman ngan laki muda - jalan2 kat mid valley
* joe flizzo - stesyen minyak cheras
* cat ruffedge - hospital bangi, stesyen minyak ampang, lpak minum ngan member kat bangi
* salina saibi ngan baby - jalan2 kat alamanda
* roslan aziz (malaysian idol) - kat kg baru.. time puase.. die snyum kat i...
bnyk lagi lah..  ni pon penat nak refresh artis yang mane satu... jmpa diorg smua ni xde pon kecoh2.. diam je buat biase.. diorg pon same macam kite bezanye diorg smua kuar tv... kite tgk tv...
p/s : tp i nmpak muke ally iskandar bengang gile time i wat x taw je kat die, sbb memang die betol 2 3 tapak dari i... igt aku hadap sangat nak jumpe retis

Rate

1

nak tambah2
bront palarei, shrifah amani norkhairiah... wedding member i
farah AF - kenduri kawen member

mahadir lokman dengan lelaki mcm anak ikan kat HRC penang

p/s : tp i nmpak muke ally iskandar bengang gile time i wat x taw je kat die, sbb memang die betol 2 3 tapak dari i... igt aku hadap sangat nak jumpe retis
getah Post at 11-6-2012 14:47

hahahhaa......aku pon tak hingin tegur kalo tersempak atau nampak dia kat mana2 function....bajet bagos je mengacara program hiburan walhal boring ya amat. dia tu sesuai kat MHI je

minggu lepas terserempak dgn hail amir kat aeon au2... hubby ku tegur sbb dia memang minat sgt ngan pakcik tu...sampai aku dah leh hafal lagu pakcik tu ngan makcik uji rashid..

peramah la hail amir ni suara sedap merdu je bila berborak..
pastu gi bawa anak2 kat tmpt mainan atas tu nampak pulak rebecca nur islam dgn hubby dia.. tinggi la minah ni.. dia ni mengandung ek... sbb nampak perut besar dan seksi nampak nenen.. laki dia pakai spek hitam.. duk relex kat c2.. maybe bawa anak laki dia main kat c2 kot.

Rate

1

er dr rozmey bleh termasuk dlm selebriti/public figure x?

selalu g HQ herba prima xpernah jumpe die, skali tu die ade pulak. g ngan kawan, kitorang senyum je wlaupun die ade kt pintu masuk kedai. balek tu, kwan siap kutuk cara die berpakaian pulak.

asal aku pergi curve je, mesti akan terserempak dgn scha dan awal, banyak artis lepak dekat curve, yang aku pernah jumpa dekat the curve ikhwan hot fm,tasha shila, neelofa, nora danish