CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ruffleen

Kalau terserempak selebriti/public figure....apakah reaksi korang

Aku sepanjang hampir 5 tahun dok kat KL ni, memang kerap la terserempak dgn artis (yg aku dok pegi f ...
ruffleen Post at 11-12-2011 18:43

Fuah banyak artis leen nampak

Reply 8# ruffleen

ramaiiinyaaaaaa......   ko hafal ke nokssss mana ko jumpa dorg niii?????????????

kalau jumpa artis ni aku pandang sekilas jer...
kang dia ingat dia glamer pulak
slalu jumpa kt klcc.
tp kalau yg aku minat, harus aku bergambar ...
tp so far tak jumpa lagi

Kalo Amy terserempak dgn artis terpulanglah, kekadang buat derk aje, kadang kala macam budak  tahun masuk Toys R' Us pun ada Ini yg seingat amy lah..

Amy Mastura : Kat Lot 10
Dato Fadzilah Kamsiah : Kat Midvalley centre court
Dee (Jangan Ketawa) : Pun kat Mid Valley ..aksen betoi muka/perangai dia..amy nampak ada bebudak nak mintak otograf, terus Dee jalan laju laju... hmmmmmm
Asha Gill : Kat kopitiam SS2..bawak anak laki dia lagi...
Dave Nuku (Trainer untuk Asia's Biggest Loser, Blue Team): Kat Desa Sri Hartamas...Fulamak...Badan dia lagi cun melecun banding tengok kat TV... Otot dia fuh!! Ketat babe... Patut lah Dave Nuku digelar Iron Man Amy tegur Dave Nuku, siap sembang lagi. Orangnya peramah sekali
Pelakon Cina Mesia ntah ape nama dia....Buat cite  Seeds of Life (dlm gambar tu, nama dia Ikan Bilis dgn gf dia pun pelakon Seeds of Life jugak.. Amy tak fasih nama pelakon cina Mesia ni...
Dato Gary Thanasan : Di Tropicana City Mall makan Sushi Tei... hehehehe
Saiful Apek : Buat shooting kat terminal LCCT ...
Colan Khoo : Pelakon cina mesia kat Mid Valley
Mandy Chong : Pelakon cina mesia dan jugak isteri Colan Khoo jugak di Mid Valley..
(Awatlah reramai artis mesia ni suka lepak kat Mid Valley er... hehehehe )
Xandra Ooi : Kat Tropicana City Mall

Amy tunggu aje peluang nak jumpa Dato Jalaluddin Hassan and Dato Yusuf Haslam aje... siapa pernah jumpe depa ek ?

Rate

1

Saya sukakan Datuk Siti... tapi sayangnya tak pernah ada peluang terserempak dengan beliau. Kalau ada peluang, saya akan peluknya erat-erat.

kalau aku, maunye  aku amik gmbar, mintak aotograf, salam salam, bodek bodek sket

kmudian

bertukar tukar no.fon

Saya sukakan Datuk Siti... tapi sayangnya tak pernah ada peluang terserempak dengan beliau. Kalau ada peluang, saya akan peluknya erat-erat.
spiderman80 Post at 12-12-2011 00:39

ko lelaki kan? kang kena penumbuk dato' K, aku tak tauuuuu

Follow Us
Reply  ruffleen
ramaiiinyaaaaaa......   ko hafal ke nokssss mana ko jumpa dorg niii?????????? ...
mawarputih2612 Post at 11-12-2011 22:56

kowser sgt nak hapal   aku selalu lepak bod gosip....bila ada tred pasal seseorang artis tu, baru aku teringat aku pernah nampak dia kat sekian2 tempat

Reply  ruffleen
wahh.....bagus ingatan ko acik
kalo buat paper law ni....mau lulus dengan kepuj ...
my-alja Post at 11-12-2011 19:42

Fuah banyak artis leen nampak
Amaryscloset Post at 11-12-2011 22:40

wakakakakaka......tu la aku pikir diorang lepak tempat yg aku tak mampoo pegi je  
rupanya mid valley, the curve pun ramai artis suka pegi.....lebih kurang je la dgn aku

my hubby lagik terukkk....orang kat litar ye2 salam dgn hattan
muka dia blurrr....hattan, apa benda tu?....
my-alja Post at 11-12-2011 19:41

wakakaka hubby akak ni org mana? hattan pon tak kenai.....

pernah jumpa anuar zain, dia baru keluar tempat solat kat KLCC

masa tu dia senyum, tapi mysel ...
my-alja Post at 11-12-2011 19:38

rajin dia sembahyang kat situ ek. rumah dia kat area klcc jugak kot

haaaa...baru teringat.  minggu lepas aku gi tengok ombak rindu kat the curve, ternampak si Amylea AF3 tuh

penah jumpa dato jin shamsudin kt jeti lumut mungkin dia sesat siap tnya org, ak mula3 x kenal smpai member ak ckp... tpi ak lgi teruja tgk kereta yg dia pakai...

last jmpa ogy dgn jaafar onn kt jeti marina... tpi ak mcm3 biasa3 jer tpi diaorg memg sempoi

Rate

1

**ruflleen & amaryscloset

ye mmg terjumpe tun.apakan daya masa tu tgh terkejar2 nak amik lrt nak balik umah..
so hanya mampu tersenyum dari jauh je la..ekceli ade satu kali lg aku jumpe tun, ms
tu kat area lot 10, pon dlm 4@5 taun lps gak..nmpk tun dlm kedai roti..pon aku hny
berbalas pdg & senyum jek..

kalo nk kata celebriti or artis,ramai kot..cume perasan x perasan jek..
tp yg ingat..
-osman kering (jumpe kat pasar seni, siap borak2 lagi)
-rosnah ape tah nama dia,ex wife iwan kot , kat area carre4@jusco wangsa maju (ni zaman belajar dulu)
-fahrin ahmad, jumpe kat sg wang, nyaris nak bertembung (which is masa tu die baru muncul 1@2 drama kat tv je)
-aidid n wife , jumpe kat food court klcc

yang ni plak sbb melibatkan keje so adelah deal ngn dorang..(reaksi? selamba je..be professional..)
-shalin & azidi ameran
-razif sidek n wife, khalidah
-mak kpd sofea jane(sofea jane aku x jumpe laie..hehe)

tu je lah..len2 x ingat

Rate

1

ada tak sapa2 pernah jumpa Dato' Najib jalan2 sekitar KL
beliau kan suka turun tengok life rakyat mcm arwah ayahanda beliau dulu

wat tak tahu jea

no 4..usha dr jauh..then buat tak tau..

aku pernah terserempak few public figure..termasuk tun M..

ok first time jumpa tun M masa dia bg ceramah kat U..time tuh aku terkinja2 mintak sign dia bagai..next time aku terserempak dekat the Mall..aku buat taktau je..tp anak mata aku usha la dia dr jauh..

kalau jumpe retis..aku buat donno je kot..pernah je terserempak jehan miskin, intan sarafina, nas terjah, penyanyi yang lagu mengintai di tirai..di sebalik tirai..ape ntah tajuk dia..dan few lg..

tp semua aku buat donno..aku akan terkinja2 kalau jumpa kat showcase dorang..tp outside..a big no no...sbb...mcm reason aku tick kat atas..dorang pon ada life sendiri..sat lg dorang nk keluar bli spender pon ssh...sbb orang dok kerumun..

Rate

1

tp semua aku buat donno..aku akan terkinja2 kalau jumpa kat showcase dorang..tp outside..a big no no...sbb...mcm reason aku tick kat atas..dorang pon ada life sendiri..sat lg dorang nk keluar bli spender pon ssh...sbb orang dok kerumun..
siputsedut Post at 12-12-2011 09:59

hehe siput sama mcm akak....time show/teater/konsert atau apa2 function yg merupakan bidang tugas mereka kena jumpa peminat, memanglah akak akan tak lepaskan peluang bergambar...tapi kalo kat luar nampak diorang tgh shopping ke makan etc memang akak tak akan kaco....mereka pun manusia biasa yg nak ada kehidupan seharian mcm kita kan...

dan kalau jd kawan2 yang hangout dengan retis pon..kurang selesa bila orang tegur2 kawan time weols hangout..

kwn iols bukan retis la..tp dia ada join program chit chat masa kat oversea dulu..dan orang samakan dia dengan jessica alba..so sheols agak glemer la especially dikalangan budak2 laki U...

weols mmg jarang2 jumpa sbb weekend kwn iols busy..tp bila skali skala jumpa..kejap2 ada orang tegur nk ambik gamba..kejap2 ada orang tegur..bukan setakat kwn iols..weols pon rimas..br je nk sembang ada orang tegur..br je nk gosip ada orang tegur..dan kdg2 rasa awkward..bila orang nk ambik gamba dengan kwn weols..orang ambik gamba lama2..menyebabkan weols terperuk kat bucu dinding..tunggu sheols siap ambik gamba..

dan kwn iols pon kesian kat weols..sbb kdg2 terpaksa jd tukang ambik gamba

awl2 sheols keluar takde sorok2..tp lama2 terpaksa pakai cap n sun glass sbb takmo orang tegur..

tertekan..baru je nk hv fun dengan kwn yang dah lama tak jumpa

sbb ini jugak la iols tak tegur retis kalau terserempak di tepian jalan..nk tegur..pegi majlis dorang..sbb time majlis..time tuh mmg masa utk dorang dengan peminat jah..kwn2 jgn kacau..syuuhh syuhh

huhu...jumpa nasha aziz kat kabel car langkawi...masa tu dia tgh nk shooting filem cinta luar biasa..sempat tangkap gmbr dgn dia sj..hans, apek dgn shanie tak sempat..tinggi giler nasha tu..cantik plak....tangkap gmbr dpt peluk dia...best2....nt nk godek2 gmbar tu..mana tah letak..

Rate

1