CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ruffleen

Kalau terserempak selebriti/public figure....apakah reaksi korang

kalau retis malaysia setakat ni reaksi aku biasa2 saja. bukannya depa kenal aku  kalau retis luar negara mungkin la aku kec0h {:4_237:}

yg ni??? baru tau dia anak mahmud june
kupu2siang Post at 16-12-2011 15:54
bukan ke dia ni orang aloq staq??? ada kena mengena dengan Mahmud June??????

hahahhaa....bnyk gak pengalaman lucu korang terserempak public figure ni ye. aku gelak sorang2 depan ...
ruffleen Post at 16-12-2011 16:56

pernah.........................................................................tp putus selepas dia jd pelakon......drama mula2 dia berlakon pakai baju yang aku hadiahkan, siap call suruh tengok  TV3.....kisah berkurun dolu2

penah jugak jumpa few artists nih..yang glemer pon penah, yang suam2 kuku pon penah tapi buat tatau je la..m not interested to know them more..manusia jugak kot

Post Last Edit by winda_klose at 18-12-2011 19:17

aku prnk brjiran dgn arwah Fendi AtoZ.ayah dia ex cikgu aku masa sekolah rendah..

Nurul Syuhada Nurul Ain pernh practikal kt tempat keja aku,,masa ni dia comot lg.

Nurul & Ajai, satu flight dgn aku.masa ni x bercerai lg.

Jamal Abdillah,Jac,Kump Kristal,Aishwarya rai.jumpa kt KLIA

Awie.jumpa masa aku form3 kt sebual mall kt ng aku.x sangka Awie ni putih melepak orgnya...

Joyah.jumpa masa dia shopping kt jln Tar.peramah mak cik ni...

Wan kamaruddin apa ke jadah...aku jumpa dia tgh shooting kt dpn mydin jln masjid india

Kieran hot fm.prnh pi lunch dgn dia.sbb housemate aku gf dia masa tu.

Siti Nurhaliza.jumpa kat klinik pakar kulit wisma pkns.

Dr Rozmey.  jumpa kt kfc alor setar mall.tgh beratur dgn anak&bini dia.

Deborah Henry. jumpa kt hotel Le Meredian KK.peramah & gojes.

Mila AF.  jumpa kt lobi hotel Grand International.Kuala Terengganu.Dia ni sombong.

Rate

1

kalau ternampak retis2 sbb nak promote filem semua xpayah cakapla kan sbb memang tujuan kite datang sbb nak jumpa dia..mcm Mila AF, etc. Mila ni pendek je orangnya..pakai high heels pun still rendah dari aku

pernah terjumpa Heliza dalam toilet kat airport subang.. time ni dia tgh berdiri sebelah aku betul2kan tudung dia..comel je, putih melepak, lagi2 time tu dia pakai tudung hitam labuh. time tu baru 2-3 tahun keluar dari AF.. xfemes sgt lagi. tapi aku buat taktau je, nak pandang 2x kat cermin pun tak sebab malu...........hihihi padahal aku minat gila kat dia

then baru2 ni bulan poser terjumpa artis cilik Mia Sara Nasuha..dia tgh shopping dgn mak bapak dia ngan adik beradik yang lain kat OU. aku pandang dia, then dia pandang balik buat muka pelik..comel mak aiii

Rate

1

Follow Us
bukan ke dia ni orang aloq staq??? ada kena mengena dengan Mahmud June??????
cmf_blingblings Post at 17-12-2011 11:46

ntahh..aku pon baru tau..

hahahhaa....bnyk gak pengalaman lucu korang terserempak public figure ni ye. aku gelak sorang2 depan ...

abg aku pernah berjiran ngan sopea jen.. dia dahle panatik gegile kat sopea jen ni.. smpai 1 album gmbo tu penuh ngan gmbo sopea ni jerk.. pastu kebetulan dpt lak berjiran.. mmg happy abes la dia........ dia ckp sopea jen ni smoking...

Reply 41# siputsedut

rindunyer kat dek pukkk
masuk sajerk nak bagik sipuk jeles
yaya siap lentok kat tepi tok ti masa bergambar (ober okeh yaya)
nak peluk tk berani sebab datok k hader...wakakakaa

iols retis..ada sapa2 nk berjiran ngn iols

larikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Reply  siputsedut

rindunyer kat dek pukkk
masuk sajerk nak bagik sipuk jeles
yaya siap len ...
ctsueraya Post at 19-12-2011 14:20

keke..nnt la iols g konsert sheols nk pelok bang nuar jeng gak

iols retis..ada sapa2 nk berjiran ngn iols

larikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
...
siputsedut Post at 19-12-2011 14:31

nak SAINNNNNNNNNN

lupa nak tambah, ayah ajai i.e. pakcik maas jiran teman. masa ajai kawin ngan nurul dapat invitation.. gerhana jugakla....
teringat dulu dulu, adik ajai i.e. si firdaus ajak adik teman tika main bola depan rumah.. hari hari " auntie, tika ade??"
kalau bulan puasa, selalu jugak la sama sama ngan ayah, pakcik maas and ajai g terawikh..

teman pun lupe cakap linda onn dulu student ayah teman.. hehehe selalu jugak jumpa kak linda.. dia pun gerhana jugak dulu.. tapi now da lawa daaa

parin amat pun dulu student ayah teman kat EC.. dulu dia chubby tapi dia main rugby...
pastu jumpe lagik si parin tu masa petronas ade wat family day kat permata... masa tu iols join treasure hunt.. best2!

Rate

1

parin amat pun dulu student ayah teman kat EC.. dulu dia chubby tapi dia main rugby...
pastu jumpe lagik si parin tu masa petronas ade wat family day kat permata... masa tu iols join treasure hunt.. best2!
nuryakmal Post at 19-12-2011 14:50

errrr...ni aktor drama tu ke atau momod FD yg glemer tu??

Reply 155# ruffleen

loh, yang asli loh

bulan lepas aku balik kampung...rumah jiran depan rumah mak aku dijadikan lokasi cerita apa tah..aku tak berapa amik tau sangat..nampak la nadia mustafa tengah berlakun kat tengah jalan...tertonggek tonggek dia jalan..ala2 gaya gedik..aku jengok kat tingkap je..sebab jalan tu tepi tingkap rumah mak akuu..nabila huda pun ada..mentot nabila ni..tapi nampak cute..sampaikan si mamat jual askerem pun dok melanggut tengok derang berlakun...aku perati tak de sapa la pulak yg nak amik pic sama2..tapi rumah jiran tu kerap dibuat lokasi pengambaran..rumah kampung biasa jer tapi yg menarik laman rumah tu ada rumpur carpet cantikk..sebelum ni pun rumah jiran aku tu ada dibuat lokasi pengambaran cerita apa aku tak pasti tapi pukul 7 petang tv3 yg ada nora danish ngan sapa tah lelaki yg handsome sikit tuu...adi putra ke sapa tah..mak aku cakap cantik betul nora danish ada pulak manusia cantik cam tuu..aku senyum jer laaa...yg lain2 aku pernah nampak tengah nyopping erra ngan dynaz..

Rate

1

Time kasih mod Hang bg tacang

bulan lepas aku balik kampung...rumah jiran depan rumah mak aku dijadikan lokasi cerita apa tah..aku ...
pehbedah Post at 19-12-2011 16:48

citer tentang dhiya yg dok tgh tyg skrg le tu..

citer tentang dhiya yg dok tgh tyg skrg le tu..
kupu2siang Post at 19-12-2011 17:15

tq kupu2..aku memang selalu tertinggal komuter la bab2 cerita tv3 nii ..mungkin jugak time dia tak sesuai untuk penghuni rumah aku kott...pukul 7 malam memang tak dak tv...start on tv bila segala urusan rumahtangga selesai..barulah boleh bersantai nuntun tb...

sya dh vote, tp tu la, sya mmg tak g amek gambor ng artis or tegur diorang, takut kite dimalukan pulak.. huhu.. ada beberapa occasions la yg sya jumpe artis ni

kumpulan oag - time ni kolej ada buat annual dinner, so jemput diorang buat show, haa ini la first and the last time sya tangkap gambar ng artis, ng radhi.. haha

zulhuzaimi marzuki - sya minat sgt dier ni, tp bengong la segan nk amek gambar lak, dier jadi juri pertandingan bangsawan kat kolej sya dulu

nadia mustaffa - dier pun jadi juri gak

jac and gang malaysian idol kat midvalley - time ni zaman dier tgh dlm competition lg, tak silap diorang g buat rambut kot kat situ, tgk dari tingkat atas je, diorang jalan kat bawah

sarimah ibrahim - kat eport dublin, time tu kat belt nk amek beg, tak teringat lgsung yg dier ni org dublin, haiyyaa.. selambe je ckp kat tunang time tu, "eh, makcik dpn ni mcm sarimah ibrahim laa" hampesshhh.. malu iolss ng dier sampai sekarang, buley? hahah

faizal tahir - kat klia, dier nk g mane tah ng geng2 band dier, walaupun sya ni minat gile kt dier, ponn tak g tegur gak.. huhu..

kalo menteri tu, ada jgak la yg sya g event bile diorang dtg melawat student kat sini, tp sya tak kenal sapoo..

Rate

1