CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cmf_blingblings

Hubungan Suami dan Isteri di Gerbang 40 an.

Reply 18# cmf_blingblings

aku suka tang ketiak dia jah..
tak perasan pasal silikon ke apa ke..

ehh dah OT sangat aku neh... okey teruskan perbincangan yer.. dari aku yg masih muda belia..

Reply 20# dealova04

ketiak tu wartawan lupa nak photoshop hihiihihi..

Reply 15# cmf_blingblings

mungkin terlampau sayang sampai tahap terabai kot ..

put pn x alami lagi usia 2 kaka bling

kaka bling...put tngk kan....dlm kehidupan serba serbi modern skrng nie...makin tua usia perkahwinana makin semakin ramai pasangan x persefahaman&x memahami antara 1 sama lain.....(ini dri pemerhatian put kat mak,ayah&sedara mara terdekat)
-macam mak&abah put....smpi dh 50an pn masih kerja lagi,bila d'tya kenapa masih kerja....diorg pn jawab,tanak menyusahkan anak2&nak dptkn income sndri
dari segi masalh hubungan suami isteri plak put selalu dngr masalh aunty put(umo40an) dimana suaminya masih gatal dgn perempuan lain....bile kantoi,jawabnya aunty put x pndai jga die le.....x bergaya le......dh tua le

Reply 16# ParinAmat

muka dah lawa tapi tang ketiak tu.. alahai.. tersembur kopi haku..

put pn x alami lagi usia 2 kaka bling

kaka bling...put tngk kan....dlm kehidupan serba serbi mo ...
puteri_impian Post at 30-12-2011 15:59

put, kalau kat oversea sana umur bersara swasta dan gomen sama aja 65...ko bayangkan, at least org dulu-dulu 50 ke 55 dah pencen org sekarang tak mampu. Kalau pencen awal pula duit simpanan EPF yg tersimpan katalah RM300,000.00, tolak duit ke Mekah, buat rumah baru, anak nak kahwin, belum sampai 60 dah tinggal serdak, itu belum lagi anak masuk U nak kena tanggung juga w/pun ada pinjaman bagai..so sebelum usia gitu kita kenalah rancang awal-awal...zaman dulu kami ni semua tak dapat memilih jurusan yg kami suka, semuanya sekolah yg tentukan, mana ada internet bagai nak buat reference...Zaman sekarang anak aku dah awal-awal cakap dia nak jd pilot,...wah! garu pala fikir mcm mana nak bayar yuran semua beratus ribu tu

dan pasal masalah mak bapa tak nak nyusahkan anak-anak tu sememangnya betul, kalau boleh tak ada ibu bapa yg nak harapkan duit anak w/pun terpaksa toreh getah sampai tua, kalau anak bagi dia org dah berbesar hati. Kdg2 ni bila sentuh soal duit pd ibu bapa, menantu-menantu tarik muka, itu yg ibu bapa tak suka..

cureng....hahahah, jom suruh mak cik kau buka thread kat umah sebelah..sorry. lawak ja..itu juga lagi satu gejala besar di usia 40an, serius sekarang ni. Muda-muda tak nak gatal, dah tua baru menggaru

Follow Us
Reply  ParinAmat

muka dah lawa tapi tang ketiak tu.. alahai.. tersembur kopi haku..
prettyuglybabe Post at 30-12-2011 16:11
jgn sebut banyak-banyak kali, nak buat mcm mana taste org tak sama, ada org suka yg mulut besar, ada org suka yg kecik genit ada orang berselera kat KETIAK.....

jgn sebut banyak-banyak kali, nak buat mcm mana taste org tak sama, ada org suka yg mulut besar, ada org suka yg kecik genit ada orang berselera kat KETIAK.....
cmf_blingblings Post at 30-12-2011 16:17

baik akak bling.. saya akan jaga dari hujung rambut sampai hujung kaki, termasuk juga KETIAK

baik akak bling.. saya akan jaga dari hujung rambut sampai hujung kaki, termasuk juga KETIAK { ...
prettyuglybabe Post at 30-12-2011 16:20

adeh, nak pecah pewot aku pretty, ada seorang kawan ni lelakilah, dah lama tak jumpa, dia rajin bersembang gak, dia ni kuat dan gigih menuntut ilmu "r/tangga" katanya sesekali dia tukar ahhh, tempat2 sensitif ni. Akk blings nak tanyapun malu, masa tu belum kahwin. Tapi dia nak cerita gak, aku dgrlah, katanya gigit ke hisap ibujari kaki bini ...aku teringat zaman budak-budak dulu ada hantu pelesit, macam tu lah agaknya...

Tapi dia nak cerita gak, aku dgrlah, katanya gigit ke hisap ibujari kaki bini
...aku teringat zaman budak-budak dulu ada hantu pelesit, macam tu lah agaknya...
cmf_blingblings Post at 30-12-2011 16:27

cuba kaki berbau pastu ada cagu pulak

Reply 26# cmf_blingblings

cureng....hahahah, jom suruh mak cik kau buka thread kat umah sebelah

mane le reti org tua 2 nak membelek2 internet ni akak
2 le muda2 xmo mengatal...dh tua ,anak2 pn dh nak menikah bole plak wat perangai

Reply  cmf_blingblings

mane le reti org tua 2 nak membelek2 internet ni akak   
...
puteri_impian Post at 30-12-2011 16:34
jiran sebelah umah mak akk blings bercerai, umur dia 46, suami 47, dah kahwin dari umur 18 tahun, baru dapat seorang cucu, anak palaing sulung 27 yg bongsu 5 tahun....sebab  cerai, suami gila kat janda anak 4, nikah senyap2 di Siam. Mula-mula tu pakai giliran, weekend aja rumah dia, 2 malam ja, yg lain dengan bini muda. Dah tu bila balik tak dak stamina dah, bini muda perkuda siang malam, basuh baju, beli makanan, layan bini.. dia tak tahan minta cerai...yg paling sedihnya diapun bodoh sgt, sebab hati sakit laki buat gitu, dia paksa laki cerai. Laki tu cerdik dan hati busuk sgt, sesenpun tak nak bagi....suruh bini sign surat penjanjian, tak tuntut EPF hatta apa-apa harta hak milik laki...sekarang ni laki tu kasi tinggal kat umah yg beli dulu. Kereta laki dia ambil balik...cuma hantar duit makanan utk anak-anak aja...anak sulung perempuan yg dah kahwin tu cikgu keluar U, laki polis pangkat paling rendah. Dia kata kalau mak nak duit tinggal dgn dia jd pengasuh anak dia ....perempuan macam nilah buat apa-apapun tak nak guna akal, nak guna perasaan, sekarang siapa rugi?

aku pon ragu2 gak..
kang datang Lana Nordin goda2 kang terjejas gak iman aku kang..
ParinAmat Post at 30-12-2011 15:13

buruknya ketiak dia-------------opssssss

buruknya ketiak dia-------------opssssss
sayawifenikmie Post at 30-12-2011 17:16
eh!!! tak baik tau, kat situlah penaik selera, mu mana tahu

adeh, nak pecah pewot aku pretty, ada seorang kawan ni lelakilah, dah lama tak jumpa, dia rajin  ...
cmf_blingblings Post at 30-12-2011 16:27

ada baca juga bab isap ibu jari neh.. mmg ada pompuan kunci syahawat dia kat situ..
tak tergamak aku nak mintak laki aku isap2 kat kaki..

kalo lapik ngan plastik pastu letak whipped cream atau yogurt mungkin leh jalan..

aku tumpang baca jer -----------

eh!!! tak baik tau, kat situlah penaik selera, mu mana tahu
cmf_blingblings Post at 30-12-2011 17:20

ketiak aku lagi gebu -------------
mungkin sebab tak pernah kena deodorant ------------

ada baca juga bab isap ibu jari neh.. mmg ada pompuan kunci syahawat dia kat situ..
tak t ...
ParinAmat Post at 30-12-2011 17:26
aku rasa adigan itu hanya sesuai utk isteri2 yg kerjanya dok umah merawat diri, ala-ala RCW ke permaisuri agong ke, dlm umah semua pakai stokin dan kasut. pedicure and manicure seminggu sekali. . . tapi aku rasa menarik gak, masalahnya ramai ke kaum lelaki yg sanggup buat gitu...???

ketiak aku lagi gebu -------------
mungkin sebab tak pernah kena deodorant ------------
sayawifenikmie Post at 30-12-2011 17:29

habih, kau pakai apa Lid? Hibka? Ke hang tonyoh dengan kulit limau? eventhough pakai deodorant masa mandi kena sental, kalu tak berkerak gel tu

habih, kau pakai apa Lid? Hibka? Ke hang tonyoh dengan kulit limau? eventhough pakai deodorant m ...
cmf_blingblings Post at 30-12-2011 17:36

tak pakai apa2 bling --putih je ketiak aku---- jenis tak berpeluh ketiak --- rerambut ketiak pun tak ada sangat ---- bau ketiak masam memang nehi -- laki aku leh cium2 ketiak aku hehe  ----  kiranya part ketiak ni aku bertuah arrr------------