CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Nape?Tak caye?

PAS Pecat Hassan Ali!

name apa saya sebut ? post  mana ?sila bagi tahu sini.  saya sebut dr hasan ali ini mmg sa ...
mbhcsf Post at 11-1-2012 07:26

sorry..bukan you directly sebut..but zuas yg sebut..then u quote his post..saying pas need to do sumthing...i assume do sumthing about them kut..hehe
btw, knp tanak 'berforum' dgn saya plak...?
and suka hati le saya nak quote post sapa..ni public forum kan....
pelik tuk nak kecoh2 sapa blh quote sapa...
sukati le..salah ek?
kalo menyampah..takyah le requote...tak sapa larang pun kan...
chill le....

haaa...kalau Hasan ALi mau join gi la situ

http://www.youtube.com/watch?fea ... d&v=7Tl5l9o_WtI

tolong bagi link Draf yg dah di buat tu....jgn cakap kedai kopi jah
enakmen syariah mana y ...
mr_oscar Post at 11-1-2012 07:36

duk kata hudud kelantan tak betul ..alih2 minta draf tu..maknanya tak penah baca la ek..? abis camne blh cakap draf tu tak betul?

jgn kata draf syariah setebal buku Yasin tu....

Post Last Edit by namirulmukminin at 11-1-2012 08:02

Dialog Keluarga Yang Dilanda Masalah dalaman...

Isteri buat kecoh kat luar rumah..

Isteri : Tuan2 tengokla suami saya tu... dah la pemabuk, berjudi sana sini... macam mana nak jadi pemimpin keluarga??? Puas dah saya tegur tapi buat derk je... lebih suka ikut cakap kawan2 cina dia daripada isteri sendiri....

Suami : Wei tipah.. masalah laki bini ko dengan aku dalam famli ni pasal ape ko nak pi kecoh kat semua jiran2... hang pi bukak pekung kat semua orang pasai apa? Takleh settle secara dalaman je ke?? La ni aku ceraikan hang TALAK 3!!!!

Isteri : Ha... abang ceraikan saya.... apa salah saya cuma tegur je benda yang tak betul... bukan apa pun bang..

p/s : kena cerai macam takleh terima hakikat la pulak... yang dari awal pi kecoh kat luar macam dah tak sehaluan sangat dah... Kalau betul2 "gantle" kata si somi tu dah tak boleh pakai dah, patut hang sendiri mintak cerai... ni dak, pi pong pang-pong pang sana sini kat semua orang tup-tup kena cerai terkedu plak...

Follow Us
Dialog Keluarga Yang Dilanda Masalah dalaman...

Isteri buat kecoh kat luar rumah..

Isteri : Tu ...
namirulmukminin Post at 11-1-2012 08:00

di dlm PAS ahli tidak boleh menegur terang2. klu nak tegur pun kena sembunyi2. klu umno buat mcm ni, ramai yg kata umno tak telus. so takda beza pun mana2 parti pun dlm Msia ni.

hahaha keldai DAP rupanya PAS ni

penakut

sapa bakal ganti hasan ali sebagai exco islam negeri selangor? ronnie liu kah?

konan ali bleh laa joinT parti hassan ali nanti yer...

Hasan Ali akan tubuh parti baru

Kuala Lumpur, 11 Januari.

Pakar motivasi terkenal Dr Hasan Ali yang baru-baru ini dipecat dari PAS akan menubuhkan parti baru. Difahamkan pendaftaran parti baru ini akan diluluskan oleh pendaftar pertubuhan ROS. Parti ini dijangka menarik minat ramai kerana pakar motivasi ini telah banyak mewujudkan kem-kem motivasi yang popular suatu ketika dahulu.

"Saya dulu ajar ramai anak-anak sekolah motivasi supaya mereka dapat menilai diri mereka dahulu sebelum menyalahkan pihak lain bila mereka tidak berjaya," kata Hasan

"Alhamdulillah, ramai sudah berjaya sekarang." tambah Hasan lagi.

Kepada satu soalan pemberita yang bertanya kenapa beliau tidak cermin diri sendiri dahulu apa bila dipecat dari PAS, tetapi menyalahkan Anwar Ibrahim, Hasan berkata "Inilah wartawan, bukan tahu tanya soalan. Saya sudah berpuluh-puluh tahun beri motivasi. Sayalah pakar motivasi, takkanlah saya nak cermin diri saya pula?"

"Saya seorang pakar, saya seorang yang tahu semuanya, saya tidak peduli apa orang lain kata, kerana Anwar Ibrahimlah saya dipecat. Anwar Ibrahim memang tak suka saya dalam PAS. Saya seorang pakar motivasi tau" ujar Hasan lagi.

Wartawan semua memandang sama sendiri dan mengangguk-angguk kepala mereka.

"Tuan-tuan nak tahu nama parti baru saya? Parti itu akan dinamakan PARTI MOTIVASI" kata Hasan

- Laporan PERNAMA

{:4_241:}{:4_241:}

sapa bakal ganti hasan ali sebagai exco islam negeri selangor? ronnie liu kah?
c===8 Post at 11-1-2012 08:38

beliau ini akan menjadi exco agama negeri selangor...

Dr Abd Rani Osman Dilantik Sebagai Pesuruhjaya PAS Negeri Selangor Yang Baru
Kuala Lumpur, 12 Jun    :    Yang Dipertua PAS (YDP) Kawasan Kapar, Dr Haji Abd Rani Othman, yang juga Ahli Dewan Negeri (ADUN) Meru telah dilantik sebagai Pesuruhjaya PAS Negeri Selangor bagi sesi 2011 / 2013 menggantikan Pengerusi Jawatankuasa Tetap Hal Ehwal Islam, Adat Istiadat Melayu, Infrastruktur dan Kemudahan Awam Negeri Selangor, Dato’ Dr Haji Hasan Mohamed Ali.

pehh adun kawasan wa tu! penah mkn semeja masa kenduri kawen anak jiran

aku sokong Hassan Ali bukan sebab nak ikut dia, tetapi sokong perjuangan dia

lain la Hassan Ali jenis tak bermoral, ada kes khalwat ataupun ada kes liwat dan video seks

dia dibuang hanya sbb x boleh ikut jemaah kekononnya
bak kata tobby, hipokrit ja parti2 politik ni, tulus konon, ahli boleh bersuara apa saja
tapi nak bersuara hanya boleh dekat media2 PR jer, tapi media PR sendiri haram x bg dia peluang bersuara

aku pun pernah sokong "perjuangan" zulkifli nordin

cesssss....aku tertipu rupanya

pehh adun kawasan wa tu! penah mkn semeja masa kenduri kawen anak jiran
c===8 Post at 11-1-2012 08:59

jadi.. leh terima kaa idak nih....

aku pun pernah sokong "perjuangan" zulkifli nordin

cesssss....aku tertipu rupanya
hzln Post at 11-1-2012 09:16

hahahaa... dolu dia gak yg beriya pertahankan zoo kulum tuh...kuhnun sebab prinsip zoo kulum katanya....

Reply 885# hzln

Dia selagi boleh conar dia conar, wlwpun logik dia dah kantoi! . lepas tak boleh conar dia buat-buat bodo. Itulah dia lobai PIS jumud terakhir.

selagi org tu memperjuangkan benda yg betul apa salahnya sokong, sokong bukannya atas nama individu, tetapi tgk apa yg dia perjuangkan

kalau Nik Aziz buat benda tak betul pun aku kutuk gak, x dak ler nak jilat apa yg dia buat mcm sesetengah org dah terang2 salah, lepas tu buat perbandingan dgn UMNO, sikit2 UMNO, sikit2 UMNO

kata rela dipecat....bila dah kene meroyan plak dia

aku sokong Hassan Ali bukan sebab nak ikut dia, tetapi sokong perjuangan dia

lain la Hassan Ali jenis tak bermoral, ada kes khalwat ataupun ada kes liwat dan video seks
DTECCONAN Post at 11-1-2012 09:02

Ye! Wlwpun semua orang yang mempunyai common sense tidak akan ikut orang yg tak ada moral, kantoi meliwat sana sini, ada video seks kat youtube, tapi orang akan ikut juga kalau retorik perjuangannya suci sesuci bulu bini kawan dia. Contoh mcm Anwat lah. Berapa ramai orang ikut dia, wlwpun semua orang tahu dia bukan sempurna.

Jadi kenapa orang tak nak ikut Hassan Ali? Hassan Ali perasan byk penyokong. Tengok-tengok, kena tendang. Kita boleh simpulkan di sini, retorik syurga neraka PIS dah tak laku even kpd manusia2 politaik yg berkubang dalam PIS.