CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SeriBunga

Hot.Issues~~Rita n Zaquan ber'twitter'an..jgn la panas lagi

Close [Copy link]
Tetap sokong dan sayang kat rita....

aku suka rita......

aduhai...hopefully aidil x amek port "hal" ni...x snggupla nak baca dia berantakkan ngan rita....   siannyer ryan ngan qaqa.....

kalau ikutkan gemersik kalbu tu, Rita yg dapat offer, tapi Rita terpaksa tolak sebab ada job lai ...
kerekarlu Post at 10-1-2012 10:40

ler rita ke dpt job tu dulu..tp xpela rezki la utk si rodoh kn..iskkk iskk xle la bebeh..hahah seyes rs cm nk tinju je...huhuhuhuh

kembar overrated. harap citer pasal bini memasing  jah. performance ke lautttttt.

adik badik kalau boleh jgn la nak jadi batu api & masuk campur lelebih ye..
doakan je umah tangga adik badik lain ok, pasal hal dia ngan mak pak kita tu.. bio je derang setel sendiri, hati mak pak nih takkan la nak doakan yg buruk2 buat anak2 & cucu2, pastu mana kita tau kita nih menantu kesayangan la.. menantu kebencian laaa.. mak pak kita sebenarnya menilai tingkah laku kita, so better jadi diri sendiri, jaga hubungan baik ngan mertua even tak balik selalu.. kalau balik selalu tu pulak kengkadang just nak makan jek, pastu tinggal besepah soh mak plak kemas huhuhuhuu...

Follow Us
Reply  alinapple

x layan pun gemersik kalbu tu.. buhsan sbb ade dia la
SeriBunga Post at 10-1-2012 10:43

Ana pun...kalau nak ikutkan...novel gemersik kalbu antara novel yang ana minat..tp bla drama ni rasa malas nk tgk...mcm tk suka kt heroin dia je

komen aku camni jahh...

1) if rodah yg tweet menda tu, ko jaga je lah laki ko... usaha utk dptkan anak, so nescaya akan makin disayangi mentua... toksah lah ko nak sibuk hal rita samada dia blk rmh mentua ke tak... tak jd menantu kesayangan ke tak.. ko patut syukur yg ko tu jd menantu kesayangan (ntah iya ntah idak)

2) if laki rodah yg tweet menda tu, ko jaga je lah bini ko.. jgn la ko nak sibuk kan bini kembar ko.. ke ko jeles yg rita tu lebih mabeles dr bini ko... berusaha la lagi kuat utk dptkan anak supaya bini ko akan lebih disayangi oleh mentua dia...

komen keseluruhan.... baik rodah n laki rodah ko jaga je la hubungan korang... jgn sibuk hal org lain..

mak ai...........ada lg ker,...........

ermmm....xlhbs2 laki ksh diorang ni.....bila baru nk rasa bahagia ada aje yg mencucuk...xhbs2...pd rita xpyhlah layan sgt..tp tulah kan smpi bila nk pendamkan perasaan tu....mkn pendam makin ada org simbah minyak..kalau btl si zaquan tu tweet kat rita..sudah2lah...sbg kembar xkn ko xblh nk phm apa yg si adil tu rasa.....diam2..sudah ar..dhlah twitter tu ramai jek yg blh bca..ker ko laki bini ska tgk adil n rita tu bergaduh lg????

masalah keluarga jangan tunjuk kat public  la bodoh.sekian.
alesandra Post at 10-1-2012 10:04

hahahaha... aku nak like byk2 statement ko

elok dibg je pelempang dia org nie...x abis2 nk gaduh2 pastu duk publish kat public..x malu ko...ke saja2 nk bg panas ..biar satu malaya tau n baca mslah dia org nie....busan aku

Post Last Edit by yuenmie at 10-1-2012 11:24

zaquan oh zaquan

@OrkidgurlzZ 8 Jan

@deqone_08 ..hurmm..maybe ada sebab dia x balik..dia ada suami..suami dia pn x kata apa..so awk xpyh la mrh2 dia sbb suami dia pn x marah
zaquan adha zaquan adha @deqone_08

Close

@OrkidgurlzZ mana awk tau suami dia x kata apa2?sy lebih memahami saudara kembar saya sendiri..sorry 2 say...

Mcm rodoh je yg tweet dari acc zaquan.jeng jeng
For some odd reason, aku tak tau la kenapa aku tengok ayu rodoh ni macam busuk je.lol. Whatever it is, bagi aku ayu rodoh perempuan yg biasa2 je tp perasan cantik mcm dia la juara miss malaysia setiap tahun

kalau nak banding rita n rodah,nampak sangat ritya lagi muda..padahal lau ikut umur jauh berbatu....

ingat lagi kat exclassmate yg duduk dkat ngan rumah rita...dia cakap kalau tgok rita punya body n rupaparas kalah anak daralah...rita tu dahlah peramah,pandai jaga badan..kitaorg budak2 pompuan yg dgr pun jadi malu..

tapi aku pun jeles tgok rita punya body,anak dua org tapi still cam body anak dara...TERBAEKlar Rita...
aku ttp suka Rita huuhuhu

zakuan jaga bini ko yg bimbo tuh sudeh............muka tua dr usia

Rita cantik mantop....kalah bini ko tuh

zakuan oh zakuan

Syahzz @OrkidgurlzZ 8 Jan

@deqone_08 ..hurmm..maybe ada sebab dia x balik. ...
yuenmie Post at 10-1-2012 11:22

zakuan2x...sudah2 ler..pttnya ko tlg ar kembar ko tu cari jln tuk berbaik dgn keluarga ko...bkn ko tmbhkan mnyk lg....org tu dah ada 2ank pn....diorang laki bini gaduh nnti ank jd mangsa..ko suka ker mcm tu???

pasangan kembar ni dan binik masing2 memualkan aku...asyik ada masalah rumahtangga je! bosan

Ape ke bengap laa dua2 org ni. Bukan taktau twitter tu semua org boleh baca, gaduh kat sms je dah la kot! Korang tu public figure, tak tau malu ke bergaduh2 pasal hal masalah problem keluarga di 'khalayak ramai'??

bukan raudhah ni baru keguguran ke bulan nov thn lepas???