CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bungarose

suami tengok blue movie (penyelesaian kat post #73)

nick name ko kan main lagi. perembes

tapi ko kurang napsu
BATUAPI8888 Post at 4-2-2012 00:05

dan kering..

dan kering..
lavapanas Post at 4-2-2012 00:07

ko supply la minyak kelapa sawit kasik pelincir

ko supply la minyak kelapa sawit kasik pelincir
BATUAPI8888 Post at 4-2-2012 00:08

ni bukan lawak okay..
masalah kering ni efek kat laki gak tau..melecet kang..

ni bukan lawak okay..
lavapanas Post at 4-2-2012 00:09

basah sgt pun tak boleh gak
payah tul la nak ngesex

patutpun laki TT suka tengok blue muvee jek

aku benci citer blue...............  smua samaa...jijik sangat
suami pon larang tgk.. dosa tgk aura ...
perembes Post at 3-2-2012 20:58

sile je join. mana tau kot2 ade forumers dpt bg tips (tp ade gak yg kutuk2

aku benci citer blue...............  smua samaa...jijik sangat
suami pon larang tgk.. dosa tgk aura ...
perembes Post at 3-2-2012 20:58

sape yang kurang nafsu? suami ke isteri?

Follow Us
sape yang kurang nafsu? suami ke isteri?
bungarose Post at 4-2-2012 12:01

sori kalo mcm crita sensitip ka apa... tapi tatau la nak luah kat mana...kalau luah kat mak pun segan... apa lagi ngan kengkawan ke ..
kat sini adala keberanian nak luah sebab tak kenal kan..

3 bulan sj kitaorang hangat lepas kawin..
lepas tu,mula2 1 minggu skali... lepas tu skarang nih sbulan skali pun ada...
baru kawin 2 tahun ... blm ada anak..
mcm mn nak usaha anak kalo meklop pon jarang

ingatkan aku jak yang kurang... aku teliti2 skarang nih... asben pon mcm kurang jugak.. tapi aku yakin bukan sebab mkn luar ka atau ada ppuan lain.. sebab aku tau kegiatan dia hari2...

mcm2 prodak dah aku telan kecuali ubat2 kuat... prodak mcm bidadari, maharani, madu plbagai jenis..dlln prodak
tapi takde meningkatkan pon..

bila meklop, bila somi sentuh... bdn akn rasa seram sejuk ( seram sejuk mcm ketakutan sedangkan tak takut pon ) susah sangat2 nak fokus... berjam2 foreplay pon kering jugak.. masaalh ni berat bg aku... pakai gel pon gel pon kering jugak........
mmg tade rasa apa tapi demi tanggungjwb.. kasi juga wpon sakit ...kadang2 sampai mengalir air mata tapi asben tak nampak la..
aku tgk asben pon tak slesa... kdg2 pala pon pening juga

mslah ni mmg bincang somi isteri.. tapi dia dah bantu dengan foreplay berjam.. aku plak yang putus asa...
jumpa doktor blm lagi .. nak pegi tapi tatau camana nak mula crita.. lgpun tmpat aku nih bukan bandar bsr.. yg ada kenlinik mcm dr.tambi tu..

kalo ada nasihat ke .. yg senasib ke.. kalau ada info buleh share.. harap di share..
masalaah berat bg aku

sile je join. mana tau kot2 ade forumers dpt bg tips (tp ade gak yg kutuk2
bungarose Post at 4-2-2012 11:59

biasalah kena kutuk nih..tak kisah selagi derang tak kenal kita sapa

ni bukan lawak okay..
lavapanas Post at 4-2-2012 00:09

btl10x ini bukan lawak........

sori kalo mcm crita sensitip ka apa... tapi tatau la nak luah kat mana...kalau luah kat mak ...
perembes Post at 4-2-2012 14:45

kesian juge baca crita u. masalah rumahtangga ni mcm2. sabo je la.

maafle i tanya soklan sensitip ni. mcmane ye bleh ilang attraction antara husband n wife dlm masa cepat. ..sebab korg workholic/ bz dgn perkara len ke? sebab kadang2 bile kita letih/ ada masalah len mmg tak de mood nak makeluv..baring je terus tertido.

cube bile ade peluang bleh makeluv tu, u ready sexy2 n wangi (walaupun husband dok tgk tv) , jgn hadkan nak makeluv atas katil je. mana2 pun boleh asalkan xde org nampak le.

dr yg u tulis tu, husband u yg usaha buat u ..., cube u plak yg .... kat dia ( bleh trigger the suis juge tau) jgn malu nak gode husband. jadi lah se notty2 yang u teringin dgn husbnd. slamat mencube.

kesian la baru 2 tahun kawin dah hilang nikmat senggama. ko kene set mental ko utk tumpu kat apa korang buat masa tu. kalau masalah sgt kene jumpa pakar tuan/puan. 2 pihak kene kerjasama.

apapun, sebelum masalah jadik meleret, baik usaha apa yg patut.

sori kalo mcm crita sensitip ka apa... tapi tatau la nak luah kat mana...kalau luah kat mak ...
perembes Post at 4/2/2012 02:45 PM

Perembes... sila check pm. Iouls dah pm.

kadang2 tak faham kenapa isteri tak suka suami die tgk blue? sbb terus terang katakan...lelaki ni suka tgk bila pmpn kne ehem...kdg tu bukan sbb teringin nak ehem pmpn len..tpi suka tgk je..ni serius okk...

dlu time kat ofis ada sorang minah ni mmg gedik sgt3 tahap gaban...aku rasa kalau dia ckp dgn lelaki pastu lelaki tu tak tegang,mandul la maksudnye tu..mmg menggoda..tpi officemate lelaki aku kata `aku teringin nak tgk si minah ni time die ehem,tapi kalau bg aku ehem dia aku tak nak.bini aku pun da cukup`

lepas dengar statement kawan aku tu,aku rasa ada betulnya juga..walaupun kuat nafsu cmna pun lelaki ni,kadang tu bukan kite nk buat pon,cuma geram tgk org2 beraksi je..

btw: haram tetap haram tgk aurat org

aku rasa org laki mmg sukatgk cite blue..even dah kawe pun

perembes Post at 4-2-2012 14:45
berat masalah ko ni, hujung minggu ada buat outdoor aktiviti ke tidak? lepas masak bawa ke tempat yg tenang, pantai ke park ke, air terjun ke piknik berdua, mandi manda. Aktiviti makan di luar bagus juga sbb bertukar environment boleh mencetuskan rasa.

Masalah sex ni mmg kdg2 boleh jadi tekanan. Aku dulu masalah geli yg keterlaluan sampai kalau sentuh2 aku leh lompat terjun dari katil, puaslah berbincang sbb somi dah tepu. Macam mana ni...last2 aku tukar, instead of suami sentuh aku, aku sentuh dia, biasalah lelaki bini sentuh2 dah macam cacing kena panaskan...hihihihi...tengok dia gitu aku rasa tenang sikit, tak tahu kenapa.

Bukannya tak mahu bersex tp aku takut dengan perasaan yg terhasil dr ransangan tu. Dada jadi berdebar, tengok muka laki aku nampak macam monster lapar, naik gerun...Tapi laki aku lain sikitlah, kalau dia nak ,dia pulun sampai dapat, dulik lah kalau dia kena berhempas pulas sepanjang malam. Janji last sekali dia dapat   

Aku ada anak cepat, expess senandong malam. Maslah lain yg timbul, jahitan lepas beranak tu, nangis tu tak tahulah berapa lama. Salah terjah meraunglah sakit gila2, macam nak terkoyak rasanya   . Last2 somi aku jd takut, so dia akan experiment. Sini ok? Sini sakit? Sini boleh? Cuba, cuba dan cuba cari jalan yg tak menyulitkan aku, tak menyakitkan bini..

Foreplay tu sgt penting dan kau kena berada dalam keadaan yg relax, lagipun kau belum ada anak tak ada gangguan sgt..Kaka belings dah masuk 40an, tak ada makan apa-apa jamu atau supplement, kalau secara normal suami ada sama, seminggu at least 2 kali, kdg2 lebih. Korang kena cari ruang untuk bersex tu, jgn diamalkan makan ubat-ubatan sgt, takut memberi kesan jangka panjang.

Lagi satu ransangan untuk tubuh badan kau suami kena ubah selalu, jgn setiap kali bersex pegang atau usap situ jah, banyak lagi zon-zon yg boleh menaikkan berahi. Masa bersex tu jgn diam, senyap dan sunyi cuba berkomunikasi, usik mengusik, ayat mengayat, goda menggoda, nak bercakap lucah sikitpun tak apa, bukan ada sesiapa, korang berdua jah. Kalau ada tawa senda tu kau akan jadi semakin tenang.

kadang2 tak faham kenapa isteri tak suka suami die tgk blue? sbb terus terang katakan...lelaki ni su ...
bosz_eminent Post at 22-4-2012 16:52
Suami aku mmg tak suka blue ke yellow...aku tertengok lagilah dia marah...

Masalah suami isteri innocent ni...ala2 baik gitu...

Reply 189# perembes

Sebagai cadangan, terdapat pelbagai jenis pelincir dijual di pasaran. So maybe boleh try beli,guna dan try balik cari keseronokkan untuk bersama. Jangan guna baby oil atau minyak masak (ini melampau), since ada sesetgh wanita mempunyai 'ahem' yang sensitif. Tak pasal2 dapat penyakit lain.
Ada wanita mempunyai ketumbuhan kecil (ovarian cyst) dalam 'ahem'nya. Ketumbuhan ni tak sakit dan ramai wanita tak sedar dia ada benda ni. Kadang2 benda ni boleh mempengaruhi keinginan 'bersama'.

Soalan utama, waktu suami puan mahu 'bersama', adakah waktu tu puan pun mahu? Kalau tak, kenapa? Boring? Bincang dengan husband puan, minta dia guna pendekatan lain. Contohnya, menari hindustan dulu sepam dua seblum dia propose untuk 'bersama',perhaps?Pendekkata, jangan tanya diri puan about kenapa puan tak basah. Tapi tanya diri puan, kenapa puan tak bersedia untuk bersama hubby puan. Sebab kalau puan bersedia, bab 'kering' tak wujud.

Untuk thread ni, tengok cite blue ni ada dua pecahan untuk pencerahan.

Pencerahan pertama, dari segi agama. HAROM since tengok aurat org yg ber'gusti' dalam cite tu. Menggelapkan hati, kerana memandang kemaluan (imagine kalau satu video tu libatkan 3some or 5some,automatically akan melibatkan penggunaan banyak kemaluans. So kalau tgk satu da gelap ati, imagin kalau tgk banyak sekali gus. Kan da gelap gelita nanti)<== Part ni gurau tapi seriously,mmg betul.

Pencerahan kedua, dari segi hubungan. Suami layan cerita biru tak semestinya kerana isteri tak bes! Ada hubby yg bersusah payah study cite biru semata2 nak puaskan anda, para isteri. Tapi kadang-kadang, kalau dapat 'bekalan' yang cukup, hubby pun takde nafsu nak tengok dah cite biru-biru ni. So kena tgk la hubby jenis apa yg dapat. Kalau nak kena 'bagi' kerap, maka keraplah anda kena bagi. Kalau biar sampai hubby terguling2, jgnkan cite biru, jangan terkejut kalau dia tanya butang baju melayu dia kat mana...

aikk...nail balik thread ni...

ada blue baru ke?

aikk...nail balik thread ni...

ada blue baru ke?
panasnyelavaitu Post at 31-5-2012 21:42

banyak blue, blue mata hitamku, blue lagoon, blue crab