CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: sukesuke

apabila hati terluka..

Reply  hest

dia tahan,tp aku nak g jugak2..yg pompuan sorang tuh terjerit2 lak meraung kat si ...
sukesuke Post at 6-3-2012 16:59

steady ar akk,,, buat jerk psyco macam tu kak... lagik best.. depan pompuan tu akk buat drama sikit.. biar dia lagik meroyan... laki tu sakit jiwa...

diorang tu semua ketakutan dalam kesalahan diorang.. akk psyco ke.. kompem ilang arah

Reply 161# hest

aku pelik bila da sampai tahap mcm nih..mcm aku ckp sbelum2 nie..spatutnya aku yg tgh meroyan..nie terbalik pulak..alhamdulillah,mungkin Allah dgr rayuan aku bila aku minta Dia bg kekuatan pada aku..mcm smlm,aku ckp simple ajer dgn bakal ex aku tu,x guna nak merayu panjang lebar pasal tgn dia sendiri yg goncang rumahtangga kami dgn kecurangan dia..aku manusia,ada perasaan..aku xkan skali2 lemah pasal lelaki..serius aku sedih tengok pompuan tu..xde arah tujuan,n mcm terdesak pun ada..napelah dia sanggup jatuhkan maruah dia sbg seorang wanita..demi seorang lelaki..laki org lak tu..rasa mcm nak brainwash ajer la budak tuh..

Reply  hest

aku pelik bila da sampai tahap mcm nih..mcm aku ckp sbelum2 nie..spatutnya aku yg tg ...
sukesuke Post at 6-3-2012 17:11

hahahahaha.. dah terbalik la plak....

biasalah tu kak... takut laki akk tu tak nak kawen dgn dia.. even dah berpisah dengan akk la tu... agaknya.. baru perasa.. dia tu.. tempat laki akk lepas nafsu.. huhuhuhu

Reply  akula203

kalo terlanjur skali dua,mungkin leh aku maafkan..tp,,?bagaimana pulak dgn text  ...

sukesuke Post at 5-3-2012 20:00

bukan ke jatuh talak bila dia ngaku korang dah bercerai kat pompuan tu?

Reply  hest

aku pelik bila da sampai tahap mcm nih..mcm aku ckp sbelum2 nie..spatutnya aku yg tg ...
sukesuke Post at 6-3-2012 17:11

sesungguhnya kamu ni kuat...

bel doakan kamu terus kuat dan tabah mengharungi masa depan

Reply 164# beldandy

tu yg nak kena bentangkan smua blk tuh..rabu nih kaunseling dulu..tp x guna kut psl ati aku nie mmh da bulat,xdek segi2 dah nak balik pada dia..lebih2 dgn kehadiran pompuan tu yg 24/7 nak meroyan ajer kejenye..so baik aku cabut lari dulu lah yek..biar dirasakan si lelaki tuh lak..nak cari baru sgt kan..g ler..g ler...ahakss..

Follow Us
kuat dan tabahnya hati TT...sebak sy membacanya..
semoga TT kuat menghadapi ujian ni...

awat lak pompuan tu lak yg meroyan...
psiko ke hape...
sungguh memalukan kaum pompuan saje...

Reply  beldandy

tu yg nak kena bentangkan smua blk tuh..rabu nih kaunseling dulu..tp x guna kut  ...

sukesuke Post at 6-3-2012 17:37

takpe...

kaunseling tu is just part of procedure
waktu tu you blh tgk dia cemana..nak menipu ke hapa ke
kalau you ada bukti nyata ttg dia kata dia dh ceraikan you tu lagi bagus...
blh bawa bersama.

Reply 135# akula203

Hi.. i nie bukan laa nak sebelah kan TT atau pun nak sebelahkan u yang kater, oh.. baru curang sekali...maafkan jer laaa... hellloooo~~~ ko pernah raser kene curang tak? ko pernah raser tak macam maner biler ko cayerkan orang tue sepenuh hati and tibe2 dier just go and curang? huhuhu... well..aku pernah raser and aku raser..aku tak marahkan dier sangat pasal dier curang tapi yang buat aku soo...depressed is how can i be so stupidd to let this guy do that kind of thing to me and how stupid I'm to do everything for someone that have done something like that to me. last but not least, don't simply say, ala..baru skali curang maafkan jer laaa until YOU have been on her shoes and go through what she does! huhuhu.. sorry, a bit emotional when it comes to someone whose tooo insensitive.

Reply  akula203

Hi.. i nie bukan laa nak sebelah kan TT atau pun nak sebelahkan u yang kat ...
wimo_82 Post at 7-3-2012 09:51

sabar wimo.. sabar... dia cuma berfikiran positif.. memang la bahu yang memikul lagi berat dari  mata memandang... sabar ya

Reply 170# wimo_82

xnak la marah2..walopun aku tgh hangin satu badan bila lelaki tu x dtg kaunseling tadi...mcm

Reply 171# hest

huhhuhu..takder laa...sajer jer! hahaha... sbb aku kesian kat TT.. dah aa member tgh susah, dapat plak comment camtue.. hurmm... tak bley blah.

aduh la seorang lelaki yg bernama suami..bila aku bersuara,ko kata aku membebel..bila aku diam,ko kata aku x peduli..bila aku percayakan ko,ko amik kesempatan..apa ko nak aku wat lg..? 7 tahun aku dgn ko,aku xnak tuntut apa2 pun..edah mutaah kira burn la,aku x kisah..nafkah anak pun ikut suka la,bkn aku x mampu..aku rasa aku lg berkemampuan dari ko kut..yg aku mintak tlg la bagi kerjasama..selesaikan masalah nie dgn aman..aku xnak la sampai nak kena antar surat ke office ko sampai yg x tau jadi tau..itu pun payah sgt ker..?

Reply 172# sukesuke

huhuhu..ops..sorry TT, I just want him/her to be more sensitive laa dengan orang yang tgh ader masalah yang berat. Dont simply say, oh..ala..baru skali curang, relaks aaa.. obviously he's done it sooo many time sampai pompuan tue ngandung and stupidity is doing the same mistake over and over again. Bg I what u r doing is correct...even kalo u nak terimer dier balik pun  ( kater laaa jodoh u masih panjangkan), sekser jer dier cukup2 dulu.. huhuhu..next time baru tak buat lagik... tgk, tak datang kaunseling...ZZZ.. huhuhu..

Btw, nasihat I untuk u, be patient and remember, nothing of this is ur mistakes. kadang2 biler bender camni jadi, kiter akan terpk, is it something that I done wrong? tak bagus layanan, tak cakap baik..all this thing and confident kiter akan jatuh macam, wth is wrong with me or kurang dengan kiter sampai dier carik lain? am I not good enuff?? dh tak cantik ke? well..gurl... there is nothing wrong with you, you are still beautifull and great, it just that he's just done it because he feel that we will always be there and he want to try something more. Tapi aper2 pun divorce is very bad on the children but a whole of bunch others succeed with single parent or no parent at all , so, stay strong as i know you are and remember, Allah bersama2 dgn orang yang sabar.. again, sorry for the emotion!! huhuhu

Reply  sukesuke

huhuhu..ops..sorry TT, I just want him/her to be more sensitive laa dengan ...
wimo_82 Post at 7-3-2012 12:00

first para wimo..mana leh seksa orang macam tu sekali weyyy...tu dah kira ikut nafsu tuu..

ur second para is the best..good motivation...cuma i nak tambah sikit..tiap apa yang berlaku kat kita, antara lainnya adalah balasan DIA atas dosa kita..better balas n seksa kat dunia, di di akhirat right??..n mungkin juga DIA nak uji keimanan TT..pe pun, nasihat u antara yang

Reply 177# cokchibor

ntah la..x tau nak ckp..aku dah bg jalan paling senang..lepaskan aku n g la bina idup ngan pompuan tu..itu pun payah sgt nak dibuat..dari aku elok2 rileks,trus jadi stress..tambah2 stress tgk umah mcm sengaja disepah2kan..apa la dendam manusia nih pada aku..

Reply 177# cokchibor

huhuhu..aku bukan sajer nak dera org cokchibor, tapi aku ikut pendapat donald trump maser aku bacer buku dier.. dier cakap when people stab me in the back or play dirty trick on me, I pay them back 10 times what they've done to me so they will think 10 times before the do it again...tp donald tu ganasss... huhuhuhu.. kiter sikit2 sudahhh ~~ huhuhu

Reply  cokchibor

ntah la..x tau nak ckp..aku dah bg jalan paling senang..lepaskan aku n g la bin ...
sukesuke Post at 7-3-2012 14:17

emm..tak pe, tenangkan hati sukesuke ngan surah assajadah..my xperience, mmg berjaya..sikit demi sedikit terbuka jalan untuk penyelesaian dan hati jadi lebih tenang..cuba la yer..

Reply 178# sukesuke

Hish....mamcana lah TT boleh balik tengok rumah tu lagi sedangkan b****a tu selalu datang situ...
Memang hati TT ni cekal & kebal..