CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: faisyah

Irma Hasmie Berkahwin dan da mengandung.. berapa bulan eh?

Close [Copy link]
memang hemsem mamat ni. tak kisah pak dud ke tak. alhamdulillah happy betui aku tgk irma hasmie. kisah cinta dengan dengan nabil telah berkubor.

Tgk irma pagi td kat tv alhijrah.hepi je, ceria gitu, so reporter pls do not disturb her wiyh all ur stupid questions

sudah2 lah nak membuktikan kebenaran fakta sejarah sebelum ni.. kisah erra emran ke sesapa.. macam mendoakan couple baru ni jadi camtu gak ker? bile tu nak minta maaf yer, dosa dgn Allah boleh minta ampun, dosa ngan manusia kena gi minta maaf depan mata ya...
feeling ustazah lagik.. bukan apa, dulu  syok jer baca thread nih tp sekarang dah jadi thread mengumpat lak walaupun ramai yang memuji dsbnya. ai ni takde la peminat pun tp cerita bahagia ni suker je baca...
peace!!!!

irma not bad
tp aku suka tgk ex wife redza
bg aku sekali pandang mmg boleh jatuh cinta
pandangan dan senyuman dia mmg cair! lembut dan keibuan
tp aku ttp doakan yg terbaik buat pengantin baru

Follow Us
elehhh
gambor pakai baju pengantin tu dikira gambo kahwin sebenor ke?
mana gambo akad nikahnya?
mana gambo ex wife tu ngan ibu bapa serta mertuanya?
nikah koboi ke?

ex wife dia x meroyan pun
orang lain plak yg lebih2
esok2 kn batang hdung sendiri
rasain lo

suka tenguk irma kat TV Al Hijrah pagi tadi

karat fasha lombok takyah la meroyan kat sini,fasha lombok takdak kena mngena ngan benang ni wpun fasha lombok kawin ngan duda gak

setuju forumer kata wartawan vangang...then ada lak statement "kenapa x leh cerca sipolan sipolan"...ayoooo...sekutunya

Reply 2048# Changa

ape kene mengena ngan fasha-jejai nih? org bukan tgh citer psl irma kea? sebelum nih org tatau pun siape husband irma tuh. so tak perlula nak carik sume citer lame psl dia. fasha ngan jejai tuh sume org tau. mmgla dia bukan tuhan. tp at least dia da berubah. sokong n doakan yg terbaik dahla. she's a family friend and i feel obligated to defend her ok?
kalau karat fasha nak juge menyampuk bab nih, aku siyes kesian kat fasha sbb aku takde hal ngan dia. dia dah kawen, dah move on. tak perlu nak ungkit menda lame kot. fasha takde mende, karatz dia plak yg over.

aku tgk rancangan sola wanita ke aper kat tv9..
dia bawak tunang dia..

aku rasa forumer kat sini xde hal pun irma kawin dgn duda.
lepas tgk rupa ex redza tu pastu d ...
rolypoly Post at 14-7-2012 09:42

Ya lah kan. Irma jumpa si Redza lepas si Redza tu sah jadi duda. Mak Redza yang kenal kan dia orang kan? Orang tu bahagia pi honeymoon depa pulak kalut nak selongkar hal rumahtangga orang tu. choiii la

apsal plak Irma nak kena bg penjelasan?...apa salah ke kawen duda?..
bodoh lah wartawan hiburan ni...tak sesuai langsung jd wartawan..
pada Irma, tak payah layan diorg tu..vongok kuasa 10

irma dan suami masing2 dah pernah kata "masing2 ada sejarah" so masing2 dah tau..so wartawan x payah nk korek menda yg mengarut!:@

sedih tul aku bila terus bace cite psl irma ni..nape la ade org yg xpuas ati bila dia dh aman bahagia, bertemu jodoh yg Allah dh tetapkan buat dia..apa salahnya kalu kita terus mendoakan kebahgiaan dia dan suami dunia dan akhirat...kenapa perlu nk korek sume cerita tentang kisah lampau orang lain..kite xpenah tau ape masalah sebenar antara redza n xwife...

yang dh lepas biarlah..kesian lak kat sume ahli keluarga dorang..aku hepi je tengok irma n husband dia tuh...tumpang gembira tengok dorang...Jalan Allah yang Irma pilih, menampakkan nur di wajah irma...Allah memberi jalan yang mudah untuk Irma dalam mencari pasangan hidup...tempat pertemuan dua hati dan restu pertama dari keluarga telah menampakkan inilah jodoh yang Allah tetapkan buat dorang..kisah lampau seseorang bukan penentu kebahgiaan untuk hari ini dan seterusnya...tetapi akan dijadikan iktibar dan panduan untuk meneruskan kehidupan agar lebih baik dan sempurna..

aku rasa berita pasal xwife redza xkan menjadi kudis buat Irma, Redza dan ahli keluarga mereka.aku tetap doakan semoga pasangan pengantin baru ini mendapat rahmat dan keredhaan dr Allah..Amin

karatz karatz....kalau nak tanya redza tu duda kenapa susah payah cari mak Irma, redza bukan anak di ...
cmf_blingblings Post at 11-7-2012 17:32

tu lah kalau otak leklok atas pale letak kt pale lutut....klu berani piiiiii lah tanya mak or pak redza or redza sendri lahhhhh....ni dok sibuk tnya kt mak irma..kot ye pun sabar lahhhh...at lis bg owang tu balik hornymoon dlu bru publish..barruuuuu lah gentelmen....mengonggggg sungguh si murai ni lah :@

Aku saspek editor skhabar dah mengamuk kat wartawan sebab forumer cari yg lebih dulu dapat tahu psl Redza. Padahal takde benda pun kalau Redza tu duda.

Ntah ntah skrg wartawan tgh dok sibuk cari ex wife Redza sbb nak interview dia pulok

nih duda dah lama..bukan nyer derang ada skandal..time redza laki orng..n ceraikan bini die tgh preknen..nak kaber line...tggu bapak lama smpi anak dh besar baru nak kawen...