CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hunny_bunny

Apa Korang Rasa Hari Ni [Vol. 3] Sedih? Hepi? Terkilan? Luahkan di sini.. ^_^

Close [Copy link]
panasnya
pastu rasa lemau
pastu rasa pening
pastu rasa sedeh

Reply 81# cik_kiah

sempat lgk meroyan mluah perasaan sblm tido

rsa malas...draft aku x siap2 lagi pembetulannya...
rsa malu/ego....perlu ke aku yg berterus terang yg aku suka dia...

2 3 hari ni aku rasa nak pindah rumah..nak angkut tikar bantal..masuk ni 4 kali dah pindah randah..baru duduk dulu semer ok jaa..pagi2 masih boleh rasa sejuk ngan nyaman...masih dengar burung berkicau...sunyi pun sunyi tak dak dengar bunyi motor ka apa kaa...lama2 datang segerombolan lotong dok kacau dapur aku siap jengok kat tingkap...panjat bumbung...boleh sabar lagii..pas tu geng2 budak2 nakal pi baling baru kat rumah aku kereta aku kemik...duhh..sapalah musuh aku nii..rasa baru jaa pindah..kenal org pun dak lagi...lotong masih dok kacau lagi..habis tanam tanaman kecik aku dibelasah la ni tak dak napsu nak tanam menda2 ....ulat gonggok pun boleh tahan..makan tanam tanaman gakk...tu baru tahun pertama duduk..pernah banjir sampai depan rumah..tak pa laa..ada rumah banjir lagi teruk dari akuu..sabarrr...ni masuk tahun ke 2...ni tengah berlangsung lahh ni..depan rumah aku yg dulu pokok2 hijau kini diratakan untuk buat rumah teres 56 bijik..aduhhh...lori berpuluh2 lalu depan rumah..habuk tuhan jaa yg tauu...bunyik lori...bajak...stemrol...hehehe...binggit ooo...tiap2 harii..kain baju...dalam rumah semer berhabukkk..tolonggg...aku nak larikkk...encik hubby tak mo pindah pasai project dia abis ujung tahun ni...lagipun rumah dekat dengan opis dan tapak project..dan org2 dia pun duduk dekat2 kawasan yg tak jauh...aku cuba sabar je laa...nak pindah pun macam tak berbaloi..tinggal beberapa bulan sajaa...barang tak banyak mana tapi tu lah...kalo dah nama berpindah rumah dengan anak 4...haiihhh....ni aku dalam proses sabar lebih tunggu hujung tahunn...

tak tahulah kenapa hari ni mengantuk sesangat...salah makan vitamin ka?? or tertelan ubat tido ka?? keje banyak ni...isk isk..

sangat annoying okeh

aku tau la aku dah salah hantar message kat nomot ko..
dah ckp sory kan?
perlu ke ko nak misscall byk2 kali? cam budak2 sgt okeh..
or maybe ko mmg budak2

Follow Us
tensen sangat hidup...

dahlah beberapa bulan ni semua tanggung sendiri,macamana ek nak suruh suami bekerja...duduk rumah jer goyang kaki

sgt rimas ngn org yg suka tgk2 aku...stiap bnda aku buat, pegi korg nk tgk kn...ingat aku ni objek kt muzium ke???korg buat keja korg sudaa...

panasnya dan rasa penat

sakit perut pon nak ulang2 bagitau orang

rase macam sgt hampeh bab2 membako nih... try resepi puding roti laici... kene bako dlm oven suhu 180 darjah selama sejam... nape tah puding nih kembang sekembang2nye pulak... huwaaa.... mcm fail je.... malunye aku sok nak hidangkan kat membe2 n suami aku.... hadoiiiiii

hri ni rse penat gle. balik kelas x sempat rehat lama. + seronok dpt beat my lil brother putting :p pest time menang. hahahaah. pastu heols moody iols gak terpaksa pujuk. sabar je la. balik trus tdo sampai kol 12am :p satu assignment pon xsiap agi. tgh pening pale, nk mam panadol takut tertdo balik.....kalau on9 x pening pale lak. :p tgk asimen jer poning btol.

Rasa kosong..

menyampah sangat2 ngan member masa skola menengah ni.. slame hari ni, add fb aku tp tak penah tegur.. hari ni tibe2 tegur aku.. rupe2nye tegur ada makna... nak promote insurance dia... ceh!!!!!!!!!!! tak hingin hakuuuuuuuuuu............ dia mintak emel aku.. aku bg jela.. tp koser aku nak bace pun... td dia dok msj lg tanye aku dah bace lum emel dia... malas nak layan dah... pasni nak jadikan dia dlm golongan restricted je...

aku rs sgt annoying....aku taulaa ko tu sr.exec..tp perlu ke ko nak pandang rendah pd org bawah??...aku lg respek kalo ko dpt pangkat tu kerana hasil kerja ko bukan sebab ko kipas boss pakai blower...

ko soh aku buat itu laa...ini laaa..sume tu xde dlm JD aku...xde dlm KPI aku....aku neh bukan sapa2 kat sini...pencacai jah...tp KPI aku punyer ruang utk isi job aku tuh xmuat...sampai nak add coloumn pun da xbleh dah pasal byk sgt keje ko bg kat aku...

ko memekak kata ko byk keje...tp tiap kali aku lalu kat tmpt ko...ko asek belek henpooonnn jah....pastu belek novel....

aku sgt sakit ati....sgt marah...sgt xpuas ati...bukan sebab aku byk keje...tp sebab dipijak2 oleh ko....

kenapa lah i cant get along with him? susahnyaaaaaa nak buat tak tahu n get along with him. dgn yg sorg tu cepat lak leh get along n lupa apa yg dia kata/buat. ape kena sbenarnya ngan iols nih? cam nak lempang je kepala sendirik bg ilang ingatan lg bgus. benda yg xpatut di igt tu la yg di igt. mmg sial tol. cepat sgt terasa iols nih. xkan nak berdiam sampai bila2? even kalau senyap iols lg selesa. benda yg kecik macam nih pon jd masalah besar. pe yg susah sgt entah nak cakap dgn dia tuh. manusia jugak. rasa sgt bodo.

tetibe sakit perut............

tetiba je rasa mcm dipermainkan..
katanya syg2..bila perlukan buat mcm x wujud je..

alahaii..my mom called tnya bila nk kawin...tau la stok anak dara dia 2,3 org, ada org dtg tnya hbs sume dia tnya tu nk pass2 lah tu...stress ok..malas nk pikir, tggu en.bf yg bg jawapan je...aku nk goyang kaki jd tukang ikot je

gerammm.. last2 minit baru nak bgtahu x nak pegi..penat jer aku berangan awal2 nk tgok citer mirror tu.. eeeiii...geram nya, kalau nk minta tlg, laju jer cari aku.. xkisah pun pegi ambik dorang kat umah masing2..(kan dah mengungkit ni)

kalau x jadi pun bgtau lah awal2.. buang masa jer.. boleh ajak org len.. ni rasa mcm nak ada suami ni..malas nk ajak kwan2 dah

benci nya x dpat tgok citer mirror mirror