CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 81299|Reply: 142

sesiapa ada contact number pawang orang asli

Post Last Edit by arisahiga at 23-4-2012 09:30

Kisahnya macam ni. Aku ada masalah dgn someone nie. Die slalu pergunakan aku utk kepentingan diri die. Dah beribu aku habis utk die. Gaji aku pon mmg sentiase xckop. Aku keja extra hujung minggu pn habis jugak. Sampai setiap bulan aku kena pinjam dgn kawan2. Sbb die jugak, aku slalu bergaduh dgn keluarga, kawan2. Kerja aku pun jadik tunggang langgang. Idop aku sengsara sebab die. Tapi dia sentiase sakitkan hati aku. Aku dah tak tahan hidup mcm ni. Tapi aku dah xtau apa cara da. Die dah pkai OA, pelindung OA. Semua tak mampu nak tolong. Semua cakap, kena carik OA jugak. Sebab tu aku nak tanya.
Ade tak sesape kat cni yng ade cara nak contact pawang orang asli(OA) dkt area selangor or kl? Tolong email kat aku, arisashiku@gmail.com. Tolong eh. Urgent and important sgt..

hehehe..ape pasal bro,? cari tok batin pulok? biasenyer tok batin nih pakai ilmu2 jin, kalo TT nak cari tok batin tuh, nak belajar ilmu ke,nak menyihir ke? nak berubat ke? cer TT cerite kan sket ape pasal? mau jumpa itu tok batin aaaaa..

SSSSShhhh...skali jumpe Ahli sihir, 40 hari solat di tolak takutttt  weeiiiihhhhh..

ade masalah.. orang cakap, kalo orang asli punya penangan, bomoh lain tak berani lawan. hanya orang asli boleh lawan orang asli. ni yang desperate nak cari pawang orang asli jugak ni. tapi kalo ade contact num bomoh biase pon mohon bagi jugak la. anyone please..

03-7890789.....
Tu no Darul syifaa'.....sila berurusan di sana...

ade masalah.. orang cakap, kalo orang asli punya penangan, bomoh lain tak berani lawan. hanya orang  ...
arisahiga Post at 21-4-2012 09:22

tuan, jika tuan ini islam harap dapat berhati hati... ini boleh bawa ke syirik iaitu dengan menganggap ada lagi yang lebih berkuasa dari Allah.

Reply 4# jazaa

terima kasih tapi di mana ya tempatnya?

Follow Us
Reply 6# arisahiga

Oops.....Sori....no tu saya main-main je....
TT google je...ada je contact no & lokasi kat mana....
Seluruh malaysia.....

Reply 5# scorpionkiki

saya tidak pernah sesekali menganggap ada apapun yang lebih berkuasa dari Allah S.W.T.. saya hanya ingin berikhtiar, dan ingin berusaha sehabis mampu. semuanya datang dari Allah, kita hanya mampu berusaha. terima kasih atas peringatan dan nasihat itu.

Reply 7# jazaa

0oo.orait. thanks jugak sbb bg idea   kalo ade lg idea kat memane tau tmpat nk berubat, tlg gtau eh. thanks..

Reply 8# arisahiga

Kot iya pon nak berubat dan berusaha, biarlah guna jalan yang betul, janganlah sampai kita turut sesat

Reply  scorpionkiki

saya tidak pernah sesekali menganggap ada apapun yang lebih berkuasa d ...
arisahiga Post at 21-4-2012 12:25

Maafkan saya ya jika saya tersilap faham... just untuk peringatan tuan dan juga saya sendiri

Reply 3# arisahiga

xpayah la tt. jgn terjebak.memang kalau sakit penangan sakai ni, payah nak berubat. miss sakit penangan sakai dah 12 tahun. rawatan islam xberapa berkesan sbb sakai ni pakai pemujaan babi. konon ayat quran xtembus. persoalannya, kalau tt pun cari sakai, maksudnya tt sama dgn org yg buat tt tu. sanggup ke tt bersekongkol dgn setan & membelakangkan allah semata2 nak sihat? allah maha pengasih lagi maha pemurah. walau pun lambat, pasti kita akan jumpa rawatan yg serasi. sekuat mana ilmu sakai, allah lagi maha berkuasa kan? miss bercakap berdasarkan pengalaman. sblm tt jumpa mana2 bomoh sakai, fikir panjang2 sbb nanti no turning back.kalau ditakdirkan allah ambil nyawa tt sblm tt sempat bertaubat, sanggupkah tt hadapi balasan kat akhirat nanti? kalau pun tt bertaubat kelak, tt sanggup ke terima apa2 akibat drpd perjanjian dgn syaitan? maaf ye kalau kata2 miss melukakan hati tt. sekadar memberikan pendapat & mengingatkan sesama saudara islam. semoga tt bertemu rawatan islam yg serasi. jazakallahu khairan.

Ai yah...Orang asli tinggal di pinggiran hutan...line tak der lah...
Yang ada di Beranang tu aku lihat , tak yakin lah pulak .... atau aku yang pedajalkan dia...dia buat tak jadi...
Semenyih ada 3 kampung orang asli tapi kena pergi sana lah dan tanya mereka..
Kenderaan 4 x 4 , sebab ni musim ujan atau motorsikal...

Aku boleh tunjukkan kampungnya tapi tak jamin kekalau nanti dia masuk utan...
Boleh saja cuba...

salam

kepada arisahiga
ko cerita apa masalah ko dulu kat sini kalau tetiba buka topik minta itu ini tanpa punca mintak maap laa...thread ni aku lock...ko edit balik apa sepatutnya di tulis kat sini baru dibuka balik

Reply  arisahiga

xpayah la tt. jgn terjebak.memang kalau sakit penangan sakai ni, payah na ...
misslivina Post at 21-4-2012 13:56

thanks sbb mengingatkan and bg nasihat yg baik,, insyallah sye akn try carik alternatif laen ye,, doakan sye

Yang ada di Beranang tu aku lihat , tak yakin lah pulak .... atau aku yang pedajalkan dia...dia buat tak jadi...
rdzaccess Post at 21-4-2012 17:26

kira nye takde laa power benorkan sakai ni.. ish3x...
aku suka ayat rd..

so TT..leh laa cuba2 pujuk Rd tu .. kot2 dia leh tolong..

cuba tanya kat Mazidul.dia kan ramai kenalan.

apahal lah ko ni dik.
dah dia pakai OA, ko pun pakai OA.
Last-last hidup ko bertambah jahanam..

Kalau ko pandai wat thread kat sini, dah tentu ko dah banyak membaca thread-thread kat sini kan? Apa tak terbuak ker minda tu selama membaca kat sini.

Selesai masalah dengan cari masalah... Cam Kambing!

apahal lah ko ni dik.
dah dia pakai OA, ko pun pakai OA.
Last-last hidup ko bertambah jahanam..

...
ilya Post at 23-4-2012 17:45

perlu ke bercakap tanpe adab kat cni?? nak nasihat ke nak maki nie??