CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: arisahiga

sesiapa ada contact number pawang orang asli

ha kan bagus tu hormati pendapat orang...
mmg setiap orang berbeza kefahaman
orang yang bijak akan menghindari perdebatan walupun dia benar

terima kasih pada mod sepaileman kerana beri ganjaran mata.

terima kasih kpd yg sudi baca kisah itu.

guru itu sudah lama meninggal. kpd yg tercari2 org seperti itu, saya rasa anda akan bertemu juga nanti. kerana anda sudah pon memasang niat.

golongan bertaraf guru takkan hilang jejak. pasti akan sentiasa ada pengganti. cuma kita mungkin terlepas pandang atau sibuk dgn urusan harian.

kpd yg dihurung masalah gangguan tu, biasanya akan jumpa atau dah jumpa. tp tak tau siapa org yg mereka jumpa. jd, mungkin anda lbh mudah bertemu org demikian.

bergantung kpd ketulusan hati anda. tak kenal maka tak cinta. dah kenal maka kenal pula diri empunya diri. entah berentah.

da check sendiri da. mmg mahal. saye xberduit sgt,, saye xmampu. maaf ye..
arisahiga Post at 26/4/2012 07:57
ada tipon tanya?

Aku rasa aku tau sapa perawat islam tu, antara yg amat tersohor namanya kat msia ni... .. dan memang ...
hantukiller Post at 26-4-2012 10:39

InsyaAllah. Setakat nie takde lagi lah yang gagal kecuali orang tu menggagalkan dirinya sendiri. Maknanya dia give up tak nak buat cara yang diajar.

perubatan islam nie memang glamer dan kata tok gurunya jika ada masalah panggil aje bantuan 'tentera islam'.., pahamlah maksudnya. dari mekah dan madinah lagi...

wallahu aklam...

InsyaAllah. Setakat nie takde lagi lah yang gagal kecuali orang tu menggagalkan dirinya sendiri. Maknanya dia give up tak nak buat cara yang diajar.

perubatan islam nie memang glamer dan kata tok gurunya jika ada masalah panggil aje bantuan 'tentera islam'.., pahamlah maksudnya. dari mekah dan madinah lagi...

wallahu aklam...
800wg Post at 27-4-2012 09:02

Tentera islam!!!!   kekadang polong/ifrit sendiri pun dianggap tentera islam.... hebat penipuan jin kan

Tentera islam!!!!   kekadang polong/ifrit sendiri pun dianggap tentera islam.... hebat  ...
hantukiller Post at 27-4-2012 10:31

Geng2 jin yang di 'islam'kan pun diceritakan akan dibawak oleh "tentera islam Mekah dan Madinah" ini untuk belajar agama dan beribadat kat sana. Boleh ke polong dan ifrit masuk islam? Sya pun tak tahu...
mati-mati saya dismash oleh anak murid perguruan nie. Katanya perguruan mereka memang bersandarkan kpd Al-Quran semata-mata dan dikatanya saya fitnah perguruan mereka. Saya sebut pun idak nama perguruan mereka untuk mengelakkan fitnah dan prasangka orang kepada perguruan perubatan islam tersohor nie

wallahu aklam

Follow Us
Geng2 jin yang di 'islam'kan pun diceritakan akan dibawak oleh "tentera islam Mekah dan Madinah" ini untuk belajar agama dan beribadat kat sana. Boleh ke polong dan ifrit masuk islam? Sya pun tak tahu...
mati-mati saya dismash oleh anak murid perguruan nie. Katanya perguruan mereka memang bersandarkan kpd Al-Quran semata-mata dan dikatanya saya fitnah perguruan mereka. Saya sebut pun idak nama perguruan mereka untuk mengelakkan fitnah dan prasangka orang kepada perguruan perubatan islam tersohor nie

wallahu aklam
800wg Post at 27-4-2012 10:46
Dalam 5 golongan jin tu(azazil, iblis, jin, hantu dan dewa), yg boleh memeluk dari golongan yg tengah tu, iaitu jin, semasa kafir dipanggil ifrit, dah islam dipanggil jin islam. JIn ni suka menyerupa jadi macam manusia dipanggil bunian dan bunian kafir tu ifrit la, yg bunian islan tu jin islam la... hehe

kategori jin yg lain, azazil, iblis, hantu hantu dan dewa dewa, walau mengaku dah diislamkan, tetap kafir...

Banyak kes hantu merasuk aku saja tanya, oi hantu, ko dah berapa kali diislamkan oleh perawat??? kebanyakannya kata  ....huhuhu banyak kali sangat!!!!! bodohhhhhhhh yg islamkan aku tuh... nak hantar aku ke mekah konon, aku keluar kat tepi pintu jek...

tu jin yg kata la... aku tulis balik je... hehe

ada tipon tanya?
Acong Post at 26-4-2012 23:56

sudah.. paling murah pun boleh dalam seribu macam tu

Reply 88# arisahiga

rate yang normal...kalo jumpa bomoh OA pun lebih kurang tu juga kena bayar.
boleh baik...
tapi macam mana nak pastikan tak berulang lagi?

Kisahnya macam ni. Aku ada masalah dgn someone nie. Die slalu pergunakan aku utk kepentingan diri die. Dah beribu aku habis utk die. Gaji aku pon mmg sentiase xckop. Aku keja extra hujung minggu pn habis jugak. Sampai setiap bulan aku kena pinjam dgn kawan2. Sbb die jugak, aku slalu bergaduh dgn keluarga, kawan2. Kerja aku pun jadik tunggang langgang. Idop aku sengsara sebab die. Tapi dia sentiase sakitkan hati aku. Aku dah tak tahan hidup mcm ni. Tapi aku dah xtau apa cara da. Die dah pkai OA, pelindung OA. Semua tak mampu nak tolong. Semua cakap, kena carik OA jugak. Sebab tu aku nak tanya.
Ade tak sesape kat cni yng ade cara nak contact pawang orang asli(OA) dkt area selangor or kl? Tolong email kat aku, arisashiku@gmail.com. Tolong eh. Urgent and important sgt..
arisahiga Post at 21-4-2012 07:19
kes ko ni tak la teruk sangat sampai kene jumpa OA... masih banyak cara dan tak perlu bermodal sangat...

Post Last Edit by Acong at 27-4-2012 13:09
sudah.. paling murah pun boleh dalam seribu macam tu
arisahiga Post at 27/4/2012 11:07
biar betul?! ko tipon darul saka atau darul mana satu nie?!
nie ada nomor mobil tok belagak....... cuba sms tanya berapa harga. pastu amik gambo tepek sini.

Reply 62# InspekterZ

biasanya jenis tak sombonglah ilmunya sangat tinggi...

Tu lah pasu.....
Sbb tu akak kalau berubat jarang yang menjadi....orang lain ok je pulak....jazaa Post at 26-4-2012 12:59 [/quote]

belum jumpa yang rasi agaknya kak...kena gegeh ikhtiar...
sebab tu lah kan, dalam kita berikhtiar berubat, kita kena ada amalkan sendiri juga...

Reply 88# arisahiga

dah try contact perawat yg miss rekemen tu?ke tt xberkenan dgn dia? yg ni insya allah bagi ikut ikhlas je, xde letak harga ribu riban

Reply 1# arisahiga

Abg sy turut m'alami hal yg sme. Telah b'ubat di byk tmpt hingga kn bomoh2 byk mengatakn ianya pawang OA. Bomoh2 yg m'ubatkn abg sy x dpt menembusi buatan t'sebut . Telah pun ke darussyifa' & ayat2 dibaca, masih tiada apa2 kesan. Ade bomoh Islam turut m'beritahu, p'hantar t'sbut telah m'ikat abg mati abg sy. Diminta sesiapa yg m'punyai kenalan pawang OA menangani hal ini, diharap dpt m'beri p'tolongan s'cepat mungkin. Sgt memerlukn p'tolongan.

Reply 1# arisahiga

Abg sy turut m'alami hal yg sme. Telah b'ubat di byk tmpt hingga kn bomoh2 byk mengatakn ianya pawang OA. Bomoh2 yg m'ubatkn abg sy x dpt menembusi buatan t'sebut . Telah pun ke darussyifa' & ayat2 dibaca, masih tiada apa2 kesan. Ade bomoh Islam turut m'beritahu, p'hantar t'sbut telah m'ikat abg mati abg sy. Diminta sesiapa yg m'punyai kenalan pawang OA menangani hal ini, diharap dpt m'beri p'tolongan s'cepat mungkin. Sgt memerlukn p'tolongan.
NeeDLovE Post at 11-6-2012 15:53
Aik!, nak jugak bomoh asli????

Entah entah sakit zahir atau sebab angin jek....

Aik!, nak jugak bomoh asli????

Entah entah sakit zahir atau sebab angin jek....
hantukiller Post at 11-6-2012 17:13

wak...minta kerjasama utk cek pm. urgent.....urgent.....

Reply 96# hantukiller
x la..dah dekat 5 thn jadi macam tu..

Selalunya seorang perawat, dia tak bagi tahu siapa dalangnya...

juga apa yang menyebabkan penyakitnya secara terperinci...