CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Loxlaxman

Adab suami nak minta seks dari isteri .....

FlowerGirl posted on 15-10-2013 09:56 PM
A ah..betul. Tgh tgk tv bila  dia pegang2 pastu ajak masuk bilik, faham lah tu dia nak apa

hahahhaha...pernah buat begitu dari ex i jugak....paham jugak dia...hehehhehehe

masa memula nak mintak kt bapak dia reti pulak...nak mintak seks tetiba jadi tak reti?pelik....hehehehehe

palmolive posted on 17-10-2013 02:04 PM
masa memula nak mintak kt bapak dia reti pulak...nak mintak seks tetiba jadi tak reti?pelik....heheh ...

Hahahahhahaha...siyes lawak ayat nih...gelak guling2 aku...hahahahaha

Betul la jugak kan...time berchenta berkasih kasihan dlu, sanggup redah lautan api bagai...tetiba bila dh jd hak milik, takkan membisu seribu bahase...bini tu bukan org lain punya...sendiri punya...pandai2 la adjust...

Eura posted on 17-10-2013 02:12 PM
Hahahahhahaha...siyes lawak ayat nih...gelak guling2 aku...hahahahaha

Betul la jugak kan...time ...

sekilas ikan di air sudah tau jantan betinanya...hehe...dh duk serumah, xkan malu2 lagi kot...nak kena hint2 bagai....hehehehe....nak menoceng pun payah ke...hehe

aku benci cara lelaki melayu mintak main.... terus nak tusuk... dasar pemalas...

buluhbetung posted on 12-6-2012 04:19 PM
tak berapa faham...

maksud TT ni kalau nak minta tutttt so kna la isi minyak dlu ke,belanje makan ...

Huhuhuhuhu.... Best biu

Follow Us
tanpa bersyarat...kalau dah nk suami minta aje...dok gesel2,baring rapat2....
da taw da signel nye tuh....
kih kih kih

wanitajelita posted on 14-11-2013 09:30 AM
aku benci cara lelaki melayu mintak main.... terus nak tusuk... dasar pemalas...

Dia keja kontraktor tanam tiang cerucuk kat tapak pembinaan kot ... memang la nak cepattt...

Bukan ke tu tanggung jwb isteri layan suami apahal pulak nak kena top up handphone dan bawa gi shopping dlu.

Tak tau la klu memang kena bwk gi makan dlu ke apa ke...

lawaknya tred ni

wanitajelita posted on 14-11-2013 09:30 AM

Ruginyer kalau laki korang macamni.....pastu dia pancut cepat dari korang,,,haru biru laa

lots of thing can be learnt from this thread!
especially pengalaman yang da lame kawen tu...

green0 posted on 2-3-2014 03:16 AM
lots of thing can be learnt from this thread!
especially pengalaman yang da lame kawen tu...

ia..di sini banyak jugak otai2 yg ber pengalaman dan sedia membantu kalau ade ape2 soalan...

alucard0708 posted on 6-6-2013 03:50 PM
Lama dah teman ninggalkan thread nie. Syukur alhamdulillah, nowadays my love life dah makin ceria. T ...

betul tu.....

adushhhh..........

Syumaimah posted on 19-12-2013 04:04 PM
Bukan ke tu tanggung jwb isteri layan suami apahal pulak nak kena top up handphone dan bawa gi shopp ...

Bukan kita mintak pon dah dia bawak mungkin dia x nak kita penat bersilat kat dapur kot... Tu yg sanggup nak belanja tu konon2 nak mcm romantik la tp kalo ada anak tah kemana romantik nya.. Hehehe

alucard0708 replied at 6-6-2013 03:50 PM
Lama dah teman ninggalkan thread nie. Syukur alhamdulillah, nowadays my love life dah makin ceria. T ...

aku baca bro punya masalah dari 2012 punya thread lagi. kekadang aku pun naik hangin sebab perempuan sgt pelik dan sgt susah nak faham. lagipun diaorg tak beritau sebab apa jadi itu ini. banyak pakai hint2 sedangkan laki ni x reti nak decode hint2 bagai ni. end up leh jadi perang.

but, in this case, aku rasa terpaksalah laki yg beralah.. kena buat spouse happy dgn pelbagai perkara.
aku jadikan ko punya pengalaman sebagai info utk aku walaupun aku blom kawin lagi. he3

hasell replied at 19-4-2016 03:18 AM
aku baca bro punya masalah dari 2012 punya thread lagi. kekadang aku pun naik hangin sebab perempu ...

Bagi i, lelaki memang kena beralah..

Kena tunggu signal dari bini baru leh on..
Xleh main terjah je..
Maklum la,nak guna lama

sebelum kahwin kemain lagi si perempuan tu gedik. Meleset sana sini sambil tunjuk aset. Seolah-olah simbol seks dan mahukan seks selalu.

bila dah menikah, perkhhh...macam innorcent sesangat. mulia sesangat. seolah2 seks itu hina dan suaminya kerap kali terkulat2.. hahaha...macam2 alasan diberi. Anaklah, penatlah, letihlah, esok nak kerja awallah, tu hari dah berilah, tak puas2 ke, lain kalilah, masalah hormonlah, sakitlah, peninglah... perkhhhh... si suami terkebil2 mata mengadap siling rumah. dah macam minta sedekah!

Tapi bila bab shopping, bab materialistik, bab makan, bab fesyen baju, bab mekap... isteri tulah nombor wahid terjah sana sini.. kekonon utk suami, untuk menjaga maruah suami di hadapan kengkawan, sedara mara dan masyarakat... pada hal puiii, bukan untuk suami, tetapi nak meriak, membanggakan diri bahawa dialah paling menawan, paling sempurna dan bergetah, pada hal bila suami nak guna macam2 dolak dalihnya.. hahahaha

Bini macam ni elok dijadikan spare part kat rumah aje. Cari yg lain. Cari bini yg boleh perform seorang, sorang suka basuh/cuci rumah, sorg suka budak2, sorg lagi suka bekerja... lengkap hidup dgn 4 org bini, sempurna quota...hahaha (karang ada pula bini2 kata lelaki tak guna hanya nak puaskan nafsu aje. masa dia tayang bodi dia tu utk org lain atau perempuan lain tayan aset bagai tu utk apa? bukan utk ratahan nafsu juga?) wakakaka....

Psst; suami tak usahlah jadi peminta sedekah dgn bini tu. Kalau payah sangat nak buat seks, adukan aje kat pejabat kadi. degil juga, caj nusyuz, cerai! Cerai nusyuz tak perlu bayar harta mut'ah. selamat ko.. hahaha (aku yg jahat)

maza replied at 24-6-2016 10:42 AM
sebelum kahwin kemain lagi si perempuan tu gedik. Meleset sana sini sambil tunjuk aset. Seolah-olah  ...

Saya setuju. Bagi pompuan nih, kalau bab shopping, makeup, baju, handbag, semua no.1, kalau x dapat bising kata tanggungjawab suami la, nak melawa untuk suami la, semua alasan bangang. Lepas beli, kat umah masih lagi pakai baju kelawar, seluar jantan, rambut tak bersikat. Kat luar je nak tayang asset sana sini bagi org lain tengok.
Bukan semua, tapi kebanyakkan isteri memang macam nih. Yg lelaki pula kalau nafkah wajib tak diberi, tak payah la nak berangan demand dari isteri, buat malu aje.