CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: apokebaik123

member ak hantu??

pasu macam nak cerita juga bab 'member aku hantu' ni...tapi bukan member pasu la...
tapi, tuan umah pun tak hapdet cerita dia lagi..

pasu macam nak cerita juga bab 'member aku hantu' ni...tapi bukan member pasu la...
tapi, tuan um ...
pasuoren Post at 19-6-2012 15:28

pasu crita la dulu sementara kita tunggu TT update..

....aku lah hantu sebenar nya..:@
aku akan dtg dlm tido korang mlm nti..

xde smbungan ke??

masa aku kecik2 bila aku atau adik2 nak terkencing masa dlm perjalanan bapak aku akan berhenti tepi jalan...mak aku mesti ckp "nak minta izin tumpang kencing,jgn kacau anak cucu kami"...lbh kurang mcm ni la ayat mak aku..aku pun ckp apesal mak aku ni nk mintak izin lak...bkn ada org pun..rupa2nya takut kena kt tmpt jin...aku pun pernah kena sembur dgn hantu...hbs 1 badan gatal2..dh la tgh pregnant 4 bln masa tu..thn 2007 aku pernah terlangkah benda apa ntah kt masjid india...sebelah kaki aku tak blh jln...sakit dan rasa berbisa..bila dh pegi berubat dan buang nanah dlm kaki baru blh jln...sungguh kuat penangan jin2 dan hantu2 ni..

berdiri jugak bulu roma aku..

Follow Us
haha bila teringat kisah ko baru aku teringat kisah masa aku duduk kat u dulu...masa tu aku stadi ka ...
garyura Post at 14-6-2012 16:17

mmm...ratu, x guthrian yg sgt aktif membuta, sehingga menerima nasib yg sama, dipindahkan ke taman u...batch pertama yg dipindahkan juga (pompuan)...sebelum tuu, dah ada budak lelaki yg dok taman u tuu kann...

taman u memang misteri..

tak update lagi ke cerita ni?
apa jd dgn mail?

dik pok!!
meh balik umah sambung cite...!!
jgn mrayau2...jgn senyap tanpa berita...!!

aku pon nak share.. kisah ni terjadi kt member kpd member aku la..

Alkisahnya, diorang ni nak peg ...
stryder_cats Post at 16-6-2012 11:44

SERAM weiii... harusla dia ngikut skali.. korang tak prasan apa2 yg pelik ke kat 'member' yg ikut tu??

haha bila teringat kisah ko baru aku teringat kisah masa aku duduk kat u dulu...masa tu aku stadi ka ...
garyura Post at 14-6-2012 16:17

perghh.. btul gak ek.. nasib baik dia nak balik kg, bukan nak masuk bilik baru balik dr kampung tu pun korg leh gelak2 eh.. kalau aku mahu berhari2 dok tdo himpit2 ngan member..

Reply 130# ninjago

benda ni tjadi kt member kpd member aku.. yg aku ingat sepanjang perjalanan tu "member" dia ni senyap je dlm kete

Reply  ninjago

benda ni tjadi kt member kpd member aku.. yg aku ingat sepanjang perjalanan  ...
stryder_cats Post at 22-6-2012 16:09

maak aiii.. yg lg kesian kawan yg kena tinggal kt HT tu la.. mau terkincit sorg2 kat situ dah la gelap area tu!

Reply 131# ninjago

ye la nak buat mcmana dah memang ctu tempat keras sikit...kang dok buat takut lg dia kacau...memeber aku 2 kali dah namapk benda tu....Alahamdullilah la aku tak penah la nampak benda tu dari dekat...namapk dari jauh ada la

Reply 127# RatuJuwita

haha ada gak geng ye...i batch pertama....tp mula2 duduk seram sikit pasal sunyi je mlm2.....tp lama2 dah biasa ok je la...tp dgr cerita makcik2 gerai tepi jalan tu memang bukit tepi taman tu ada benda...ada kawan i pun penah nampak

kelakar la citer TT,,menghiburkan seram seram komedi gittew..

mane TT ni? bila nak update?

Reply  RatuJuwita

haha ada gak geng ye...i batch pertama....tp mula2 duduk seram sikit pasa ...
garyura Post at 22-6-2012 23:48

mmm...kira kita sama2 batch pertama yg tercampak ke tmn u tuu laa...tapi ratu, batch pompuan pertama laa...
bukit tu mmg misteri...ingat lagi, waktu balik kelas malam...kelas ganti...dekat kul 12 laa time tuu..nek keta sapu pakcik2 guard...hehe..pakcik tuu antaq depan pintu guard jaa...

dok jalan sorang2 nak balik umah...lorong 3 tak silap...dengar bunyi deruan air..macam sungai/jeram...sejuk/dingin jer suasana...tertarik gak laa ratu...tertinjau/tercari2 jg...tapi, mn ada apa pun kat atas bukit tuu...

mujuq laa, dalam dok asyik tercari/tertinjau bunyi deruan air sungai/jeram tuuu...tetiba, tersedar sndri...

kalu tak, mau ratu dah panjat bukit tuu tgh2 malam buta paa...sbb bunyi tuu memang mengasyikkan...

boleh tahan gak citer tt neh..tp aku menyampah tol dgn singkatan ak tu..len kali leh tak tulis betul2 sikit..maklum ler..dah tua..payah nak hadam ayat2 singkatan budak2 muda zaman skang ni...hihihihihi

mentara tt absent.. tumpang lalu
Cerita ni jadi masa aku duduk hostel dulu.

ada orang copy cat jadi aku suruh ko bangun solat asar?
esbok Post at 19-6-2012 14:59

malaikat suruh die g solat tak?