CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hantukiller

[KOLEKSI]Cerita-cerita Mistik bersama Hantu Killer Part 3

Close [Copy link]
Kita boleh dirasuk jin adelah disebabkan kite banyak bukak mulut luas2 untuk makan.

Reply 17# misslivina
hehehe
miss ney betol2 buat cam umah sendiri ney
siap oder samperit tat nenas segala
hehe
tapi lau ade nak join!!!!

assalamualaikum wak tum dan semua,
wak!dengan izin Allah saya banyak berzikir(ikut mp3 wak tu)...tetiba saya rasa macam ada satu senjata bulat bergerigi untuk saya potong kepala jin-jin yang menggangu...adakah ini anugerah ALLAH, ujian ALLAH atau perasaan saya saje??mohon pencerahan...

Berbalik pada isu, kenapa kita masih boleh jin tembusi

sapa berani komen?
hantukiller Post at 28-6-2012 16:18

Sebab bdn kt dh ade lubang2 yg juga merupakan laluan jin2 serta puak2nya utk keluar masuk..
sebab tu agaknya waktu dkt sekolah Kyra dlu, ust yg selalu merawat kwn2 Kyra yang kerasukan bg nsihat jgn suka sgt dn jgn sedih sgt means biarlah perasaan kt tuh balance..
Paling penting jgn tido d'tpt gelap dn keseorangan...

Reply  hantukiller
Kabare wak Tom...akak skrng tgh sakit/lengoh tengkuk...kepala pun ada sedikit p ...
umisha Post at 29-6-2012 21:16
ala... mana la saya nak ingat sapa yg nama umisha ni... memori aku dah penuh la..

tp betul ke kalau zina ke, minum arak ke, @ buat jahat lain2.... org kate 40hari ibadah tak diterima???... lepastu 41 baru diterima kalau buat baik....
darkharis Post at 29-6-2012 16:54
hehe, entah, bukan aku yg tukang terima... mana la aku tau

Tapi kalau beribadah 1000 tahun sekalipun, kalau Allah tak nak terima, tetap Allah tak terima.

contoh:
Kalau orang hantar hadiah kat kita, cantik cantik la bungkusan hadiah tu, siap reben bagai... tapi disertakan pula bill atau tuntutan lain untuk sipemberi hadiah... agak agak kita nak terima tak hadiah tu..????? kalau aku pun aku tak nak terima

Follow Us
aku tausoalan ni tak sesuai kat sini tapi nak tanya gak...
betul ke ada cara islamic utk buang tat ...
cmf_conan Post at 30-6-2012 10:58
Buang tatoo? entah aku tak tau... paling senang potong jek kulit tu.... alah kalau tatoo dah sedia ada masa kita jahil dulu, pedulilah...  kita buat apa ibadahpun bukan ada kaitan dengan tatoo tu. Air sembahyang masih boleh sampai ke kulit kan

Kita boleh dirasuk jin adelah disebabkan kite banyak bukak mulut luas2 untuk makan.
PostBanhammer Post at 30-6-2012 22:07

hehe... apa kaitan bukak mulut luas luas dengan jin, tak de kene mengena la... jin kalau nak masuk, kacang jek bagi depa tu... banyak sangat puntu untuk jin masuk tubuh manusia ni, tapi pintu paling luas bagi jin, roh dan malaikat masuk tubuh manusia ialah di ubun ubun

assalamualaikum wak tum dan semua,
wak!dengan izin Allah saya banyak berzikir(ikut mp3 wak tu)...tetiba saya rasa macam ada satu senjata bulat bergerigi untuk saya potong kepala jin-jin yang menggangu...adakah ini anugerah ALLAH, ujian ALLAH atau perasaan saya saje??mohon pencerahan...
cottonbud Post at 1-7-2012 11:49
Entah, mana la aku tau semua perkara
Kekadang jin jin nak memesong niat kita beribadah dari betul betul kerana Allah boleh diubah kepada niat untuk senjata bunuh jin bagai yg tentunya bukan lah kerana Allah. So berhati hatilah, dan teruskan berzikir dan terus berzikir tanpa ada niat selain kerana Allah. Pedulilah ko dapat senjata bulat bergerigi ke, senjata lonjong ke, yg penting teruskan berzikir hanya kerana Allah

Berbalik pada isu, kenapa kita masih boleh jin tembusi

sapa berani komen?
hantukiller Post at 28-6-2012 16:18

Sebab bdn kt dh ade lubang2 yg juga merupakan laluan jin2 serta puak2nya utk keluar masuk..
sebab tu agaknya waktu dkt sekolah Kyra dlu, ust yg selalu merawat kwn2 Kyra yang kerasukan bg nsihat jgn suka sgt dn jgn sedih sgt means biarlah perasaan kt tuh balance..
Paling penting jgn tido d'tpt gelap dn keseorangan..
KyraKnightley Post at 1-7-2012 13:22
Paling mudah kalau ikut pandangan saya, jawapannya yn utama ialah : kita masih jauh dari Allah walau Allah tu amat dekat dengan kita.

Jika kita dah dekat dengan Allah, takkan ada jin bisa mendekat, malah jika mendekat maka mereka akan hancur akibat kekuatan NURR Allah tersebut.

hehehe...terbaek la wak!
tima kasih...)

Reply 106# hantukiller

itulah....just teringat kate2 org.... kalau tak silap cikgu2 ckp.... minum arak, 40 hari amalan tak diterima....

kalau hadiah tu ada tanda harga, kawan terima je...mgkn pemberi terlupa buang tanda harga..... jgn lah dia mintak duit masa bagi tu hehehehe memang kena pulanglah......

so tak ketahuanlah utk kita tahu sama ada amalan kita diterima atau ke tidak..... tp boleh rasa lah yea tak....kalau gaji banyak2...tp utang tak surut2 jg, hati tak happy, suka gaduh2, rezeki rasa cam tak berkat/cukup je etc2.....

Reply  hantukiller

itulah....just teringat kate2 org.... kalau tak silap cikgu2 ckp.... mi ...
darkharis Post at 2-7-2012 11:28
Bukan tanda harga, aku kata ada bill lain@ tuntutan untuk diberikan pula pada yg memberi hadiah tu semula

Reply 113# hantukiller

huhuhuhu gitu ka... susah masyarakat kita dah terbiasa mcm tu....

contoh anak2 kita lah:.... nak suruh buat ape2, dimintaknya upah @ kita yg beri upah..... utk kita nak galakkan diaorg buat huhuhuhuuh hilang sudah ikhlas kan kalau gitu..... lum cite kawan2....

Reply 110# hantukiller

sedangkan rasulullah s.a.w pernah disihir dengan izinNYA apatah lagi kita...
    nyata di sini segalanya ujian dari ALLAH menguji kita....siapalah kita ini...carilah atau dikurniakanlah pun cahaya seterang-terangnya sekilau-kilauannya namun  
    andai ALLAH izinkan....
    doa senjata kita...hanya padaNYA kita patut meinta-minta.....

Reply 115# cottonbud
betul tu, jika Allah mahukan, tetap ianya akan berlaku

Tapi bagi keadaan biasa, jika NUR terang benderang seperti nur yg menyelaputi tubuh para nabi dan rasul juga para waliullah, nur yg terang itu sendiri telah menghalang sama sekali jin jin terutama jin sihir dari mendekati mereka.

Kehadiran Iblis(ketua) yg telah berbicara dengan rasullullah itu hanya disebabkan perintah Allah pada iblis tu lalu iblis tersebut terpelihara dari hancur ketika perbualan tersebut.... Bagi menjawab benerkah nabi disihir, jawabnya benar, tapi adakah nabi sakit atau sihir tu sampai pada nabi? kalau saya yg jawab, jawabnya tak sampai. tu jawapan saya la.. walau ada nas yg mengatakan nabi sakit akibat sihir tu

esok selasa dan rabu aku ada di PWTC untuk persidangan cukai malaysia 2012

bukan sebab persidangan hantu hantu tau!!! dan tak nak ada urusan dengan hantu hantu jugak

nak menyelit tanya pasa batu serai. kat rumah ada serai berbunga, tapi serai wangi. adik kata serai wangi memang berbunga, so x acilah.

saya bukan nak batu ke apa, cuma nak tgk serai berbunga tu cemna. hehe..

nak menyelit tanya pasa batu serai. kat rumah ada serai berbunga, tapi serai wangi. adik kata serai  ...
bulanbulat Post at 2-7-2012 14:20
Aku pernah tengok serai biasa tu berbunga, tapi tak ingat kat mana dan tak bawa pulak kamera masa tu... tang batu serai tu, mainan jin jek

esok selasa dan rabu aku ada di PWTC untuk persidangan cukai malaysia 2012

bukan sebab persidan ...
hantukiller Post at 2-7-2012 12:44

pssst...wak pwtc tu dekat je dgn ampang. ada rasa nak dating tak? miss belanje..... tapi dating berempat la. sbb miss bawak anak & baby dlm perut. ada berani wak? ;)