CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mamaezah

Perkenalan di Stesyen Bas...

rafiz28 posted on 6-10-2012 02:17 AM
hari ni xboleh sambung cerita sebab aku sibuk sikit..sekarang pun kat office lagi..ko sabar lah ye ...

okay2 nanti ada masa sambung la . pi buat keje

Wah bestnyew cerita rafiz... Cerita mama n miera pun xkalah menarik
Naik bulu Roma jari membaca cerita hantu Dari uols semua...

rafiz28 posted on 6-10-2012 02:09 AM
taman dagang lah senang cerita..dia bkn mcm flat sgtlah..besar sikit dari flat..

seyes taman dagang?warghhh..dulu pak sedara dok flat kat taman dagang..slalu gak lepak sana weekend...xde lak dgr cite cam gni..nsb baik gak..kalo x,xde nye nk melepak kat sana da...

apa motipp nk bela membela ni..

nicuya posted on 2-10-2012 05:52 PM
best!..bgus cter ni..

sy pon menyewa..alhamdulillah seme elok2 je stakat ni...tp housemate sorg n ...

member saya pernah ngigau wohoo..bukan sebab menang moto tapi exited nak beli keta baru kekdahnyer.....

seram la kalu terserempak dgn makcik putra klcc ni..dah la jap lagi nak naik putra..agak2 weekend dia naik putra x? Last edited by berrygurl on 7-10-2012 02:13 PM

rafiz28 posted on 6-10-2012 02:17 AM
hari ni xboleh sambung cerita sebab aku sibuk sikit..sekarang pun kat office lagi..ko sabar lah ye ...

nanti ada masa cerita k..

**ko dah kije opis eh skrg ni baguslah lupakan je MLM tu huhu

Follow Us
berrygurl posted on 7-10-2012 02:10 PM
member saya pernah ngigau wohoo..bukan sebab menang moto tapi exited nak beli keta baru kekdahnyer ...

ahahahahahaha.... nakal la mu ni mek berry..tp ni bkn ngigau mek..btol2 bkn cobaan..
haaa..jage2 ade yg memerati..kikikiki

nicuya posted on 8-10-2012 01:42 PM
ahahahahahaha.... nakal la mu ni mek berry..tp ni bkn ngigau mek..btol2 bkn cobaan..
haaa..jage2  ...

hik3 kisah benar tu nicuya..

semlmkan Berry naik putra..menuju ke Ampang Park..tertgk2 gak suspek tapi cam takde je..

Salam Mamaezah, Salam semua...

Nak join buleh?

Seronok cerita dalam ni walaupun seram huhuhu... Pernah menyewa kat Vista Angkasa gak dulu.. memang convenient sangat kawasan tu...

@rafiz28 - Bro err.. ceritalah lagi... tapi kali ni buat perenggan ek... berpinor biji mato nak membaca kalau takde perenggan...      

lemonade_ice11 posted on 4-10-2012 01:22 PM
Ishhh...jangan le gitu....mintak dijauhkan la...

-aku pernah mimpi riba/dukung baby....

Mimpi ni mainan tidur. Kekadang terbawa smpai ke dlm mimpi. Kalau jenis yg suka kan anak2 atau baby, maybe sometimes akan terbawa2 le smpai tidur.

Yang menjadi masalah bila asyik kerap mimpi mendukung bayi dan pergi ke tempat yg kotor seperti tempat sampah, kuburan, loji, kuil atau gereja dsbnya.

Time tu maknanya Allah s.w.t sudah beri petunjuk. Jeng jeng jeng...

evilcooler posted on 8-10-2012 05:26 PM
Mimpi ni mainan tidur. Kekadang terbawa smpai ke dlm mimpi. Kalau jenis yg suka kan anak2 atau bab ...

petunjuk ape 2 TT?
tp 2 la..
org x rasa apa yg kita rasa...huhuhu

seramnya....

gulpppp... asyik telan air liur je aku baca cerita bro rafiz

Nicki_Meow posted on 8-10-2012 03:12 PM
Salam Mamaezah, Salam semua...

Nak join buleh?
Seronok cerita dalam ni walaupun seram huhuhu... Pernah menyewa kat Vista Angkasa gak dulu.. memang convenient sangat kawasan tu...
"Vista Angkasa mmg convenient area..
tapi yg x bestnyer kalau ade room/housemate yg x pandai nak jaga kebersihan....
suka buat sampah x reti nak buang... sampai berlonggok2 sampah tu berbau busuk, berair dan berulat...
Jin2 dan setan kan suka bende2 yg kotor ni.......

snowsahara posted on 9-10-2012 12:23 AM
petunjuk ape 2 TT?
tp 2 la..
org x rasa apa yg kita rasa...huhuhu

Eh silap daaa.. Saya bukan TT kat sini

Mimpi yg saya sebutkan itu adalah sebahagian dari tanda2 bahawa ada makhluk Allah s.w.t yg ingin menguji kita. Samada ujian mereka itu kena atau tidak, itu semua dalam kuasa Allah s.w.t. Kalau Allah benarkan, kena la kat kita.

Tapi jgn risau. Allah itu Maha Adil. Setiap sakit ada penawarnya kecuali mati. Yang lebih penting apa reaksi kita bila diuji. Adakah kita termasuk dalam golongan manusia yg hanya ingat Allah s.w.t ketika susah dan sakit sahaja, atau adakah dgn diuji kita makin rapat kepada-Nya berbanding kita di waktu sihat dan senang...

Yang penting iman dan akidah mahu jaga. Jangan sesekali mencari Tok Cha / Bomoh Sakai / Sami Hindu utk penawarnya.

rumah sewa skarang stakat ni aman.terima kasih.

Orange_7491 posted on 3-10-2012 03:39 PM
iyerlah ilah...lama x baca citer2 seram cam nih. Nak tunggu citer ilah mmg x dapat la nampaknyer.. ...

he..he..dah busy kekdahnya..jadi tunggulah kalau ilah ada kelapangan nanti ..tapi tak janji ..tengoklah..macamana..

aku lom pernah jumpa antu setan nie.. tapi antu setan dah pernah jumpa aku

best lak bca citer2 kat sini... aku pn ada pengalaman gak duk umh sewa (umh flat) area ampang ni.....huhuhuhu.....tp skrg sudah pindah ler..aku sbnrnya agk xberani gak lah nak membacanya..maklumlah aku ni bkn kuat smgt sgt pn....msa duk umh sewa tu ank aku (msa tu dia lbh krg 4@5 bulan) dia boleh nangis melalak tanpa henti ketika azan berkumandang....puas dh dipujuk tp xjalan gak..berhari2 gak lah keadaan dia mcm tu..asal azan aje dia akan menangis.... jiran bwh umh tu ada family india..asal maghrib jek mulalah bau colok..lps tu dgn upacara diorang lg kan.....
pnh terjadi husband aku kena ot di waktu mlm... so aku tggl sorang ajelah (msa tu tgh pregnant ank 1st rasanya)... 'husband' aku duk mnta seluar pendek yg bersangkut blkag pintu.. aku jd pelik  sbb 1) aku xdgr alarm pintu aku berbunyi (biasa kalau dia kna ot mlm alarm tu aku on kan) 2)dia xmsk dlm bilik..aku cll husband aku terus dia ckp dia kat tmpt keja lg..terus aku srh dia balik cpt...huhuhuhu..tp dlm phone tu aku xciter lg dgn dia.....esknya kalau xslp aku baru aku citer dgn dia...huhuhu... 2x terjadi...suara 'tu' mmg sebijik suara husband aku.....  

Rate

1

aduhai mama.. ini antara kisah terseram pernah baca. sampai sebelum ni saya SR je, skrg dah ada akaun sendiri..