CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: R2D2

[Tempatan] Maid Indon dera bayi 15 bulan

peYno posted on 25-2-2013 12:03 AM
Kabarnya sejak dilancarkan tu dah 30k rakyat urban dah pki preve ni

Latest info berapa unit monthly sales?

Anyway, Proton juga sepatut beri perhatian serius kepada Persona dan especialy Saga sebab ia adalah model paling laris. Sebaiknya setiap 5 tahun keluar replacement model, macam yang DSZ pernah cakap yang Saga replacement akan keluar 5 tahun selepas Saga BLM dilancarkan. Tapi sekarang nampak macam dah tersasar sejak bawah DRB. Aku perfer cara DSZ run Proton.

SulurBidar posted on 25-2-2013 12:08 AM
Aku mmg tak percaya ummah berlagak suci Ereb nan hadoo..

Bodohlah memana wanita Melayu yg mem ...

Celaka2 areb palastin etc, tak kisah apa jenis pookey. Semua dia balon tak kira anak dara atau pookey longgar bini orang beranak 5.

Babai posted on 25-2-2013 12:13 AM
Celaka2 areb palastin etc, tak kisah apa jenis pookey. Semua dia balon tak kira anak dara atau poo ...

Kalau ko nak tau, kat tempat aku kerja ni, aku dah jumpa 3 org warga Malaysia stress dgn Paletinian..

Palestinian attitude = Melayu totok zaman 70-an..

Dengki, suka ambik tahu perkara yg tidak berkaitan dgn kerja orang.. Bijak berkata-kata tapi pemalaz...

Datang Malaysia cakap Ereb, langsung ummah Melayu wanita dgn bodohnya menyerahkan faraj kerana hanya speaking Ereb..

SulurBidar posted on 25-2-2013 12:17 AM
Kalau ko nak tau, kat tempat aku kerja ni, aku dah jumpa 3 org warga Malaysia stress dgn Paletinia ...

Kat sini pun tak kurang ributnya. Bini orang pun sampai sanggup (anak dara toksah cakap la) serah pookey demi mamat palastin yang kononnya areb molia.

SulurBidar posted on 25-2-2013 12:17 AM
Kalau ko nak tau, kat tempat aku kerja ni, aku dah jumpa 3 org warga Malaysia stress dgn Paletinia ...

so,diorang ni kire mentality arab caprut la even da gi oberci.. btw,mase thread plestine tu dulu,aku rase rmai gak la porumer yg ngutuk ummah plstine ni..

banyaknye kes dera skrang, baik hantar dorang ke penjara jer

Follow Us
Babai posted on 25-2-2013 12:29 AM
Kat sini pun tak kurang ributnya. Bini orang pun sampai sanggup (anak dara toksah cakap la) serah  ...

That one, I will call

The most fcuking stupid Malay women on the earth.....

2 fakta yg aku pasti

1. Empayar Islam paling lama berkuaa atas muka bumi ni adalah Daulah Turki Uthmaniyyah
2. Turki bukan Ereb, dan mereka berasal dari pergunungan Steppe yg terletak di Asia Tengah.... Mereka adalah Eurasian..

ang_bess posted on 25-2-2013 12:50 AM
so,diorang ni kire mentality arab caprut la even da gi oberci.. btw,mase thread plestine tu d ...

Sebab tu aku berani menjangkakan bahawa Palestin TIDAK AKAN menang melawan tentera Israel dalam tempoh 10 tahun akan datang..

SulurBidar posted on 25-2-2013 01:00 AM
Sebab tu aku berani menjangkakan bahawa Palestin TIDAK AKAN menang melawan tentera Israel dalam te ...

Kalo diorang pupus semua pun aku takde nak bersedih (pasni kompem akan ada orang label aku YAHUDI), the same goes to orang bosnia. Bersepah kisah diorang todak anak dara or bini orang kat Malaysia tanah bertuah ni.

Banyak lagi orang Islam yang lebih elok perangai yang layak dibantu.

boooo duk KB je pun lagak bz x sempat jaga anak

Dok mengutuk pompan Melayu begitu begini, kawen dgn pompan mana?? Harap x memilih pompan Melayu & ereb lah... Kokesen gak yg soci morni.. Baru jumpa 2-3 ketui yg perangai hampeh mcm dah bersemuka dgn keseluruhan ummah Ereb.. Alahaiii.. Berdegar2 mcm haper...

Thread ni pasal amah Indon kaa, pasal ummah Ereb??

Manami posted on 25-2-2013 08:41 AM
Dok mengutuk pompan Melayu begitu begini, kawen dgn pompan mana?? Harap x memilih pompan Melayu & er ...

sesetengah orang, suka jadi lain daripada yg lain. menentang arus nampak cool. ni budaya and attitude masa sekolah menengah dulu. kihkih

mak bapak pun ada dera anak
apatah lagi orang gaji..

selain penyakit mental mungkin layanan majikan terhadap orang gaji nye teruk..so, jadi mangsa balas dendam anak yang tak reti apa2..

Dengar berita mlm tadi...maid indon tu gigih menjahit manik...ada keje part time pulak ek???

aku bukan nak beking mana2.. ade gak maid pinoy yang buat perangai.. cuma x masuk paper and x report kat police..

member office aku ( chinese lew) dia ambik maid pinoy... sgt pengotor... even .'bende sendri" (dia period) xtau nak buang cam ne and nak cuci cam ne.. main pam je masuk toilet sampai la tersumbat and ade je main tinggal dlm toilet... keje kene bersuruh satu per satu.. pendek kata bodo piang la

yg mudahnya.. depa mmg masuk melalui ejen... and ade contract.. once breach contract.. hantar balik kat ejen.. and tukar maid baru.. selalunye ejen ni very professional.. bayo mmg le mahai.. service tip top.. xde main lari2.. tau responsibility..

maid indon ni since depa dan buat taik.. and gomen derang pun becking x bertempat.. and rakyat2nye xsedar diuntung.. tu sbb paparazi mesia suke kejor brite derang.. tu belum lagi yg masuk guna pas lawatan padahal nak cari platform dpt majikan tanpa proses yang panjang.. sesungguhnye selalu benor aku dgr bila nak settel.. asyik la guna perkataan 'serumpun' serumpun memang le serumpun... tp dlm hal jenayah.. dah x kira serumpun dah! nenek moyang aku pun berasal dari sana.. jgn bila anak sindri dah tergeliat masih nak pejam mata..

soalnye nak cari rezeki biar berkat.. sedor diri, diri tu dtg cni cari duit nak berkat.. tp byk nye derang guna black magic nak bagi majikan tunduk... blom lagi yg pi menggatal dgn laki majikan..

pendek kata la.. ape2 bangsa sekali pun .. tau diri di mana.. bila dah nama cari rezeki biar ikhlas.. xde la org pertikaikan bila dah jd kes2 cam ni...

pendek kata lagi mmg byk tul kesan masalah sosial bila ambik maid dari luar ni... ( sorry mod aku dah kluor tajuk) dah org mesia sindri x mo jd maid.. x stenderd!!

Manami posted on 25-2-2013 08:42 AM
Thread ni pasal amah Indon kaa, pasal ummah Ereb??

semua cite masuk....

i rasa, maid indon rumah belakang rumah i tu suka marah budak. kalau i balik rumah dalam pukul 11 / 12 tengah hari, selalu jugak dengar dia menjerit jerit. i rasa budak tu dalam dua atau tiga tahun kot. kalau hari cuti tak pulak dengar minah indon tu menjerit marah budak. (tuan dia ada kat rumah kot) .

ngeri tul ngan maid indon nih......

pasni setiap pembantu rumah kena ambik ujian psikologi sblm masuk keje kat malaysia..