CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 23571|Reply: 96

perlukan pandangan korang(sila jangan melahar)

hai ols, aku buat nick baru nnti korg kenal aku.  Skrg aku rase sini tmpat terbaik untuk aku meluahkan @ meminta pandangan.
Begini, aku baru kawen dlm setahun n baru2 ni aku mcm syak laki aku main ganja.Tp aku tak sure betul ke ganja @ tembakau. maklumlah iols ni mcm kekolot sket, ada skali tu terkantoi mcm bau perit dalam toilet umah aku sbb mase tu aku keluar g kedai tp aku lupa bawak wallet, jd aku patah balik.mase tu lah aku bau perit ituh.aku tanye laki aku, selamba di kate rokok jd aku pun tak amek port sgt.

Nk dijadikan cerita, aku jumpa botol dalam beg laki aku. Botol tu mcm dah modified sket, aku tak reti nak explain rupe die mcamane.pastu aku google la, mcm tnda2 laki aku isap ganja!! Ya ALLAH apakah semua ini?..
Bile aku tanya laki aku smpai gaduh2, dia kata aku smpai hati tuduh die main ganja sedgkn die cuma isap rokok dan tembakau shaja.

Sekarang aku dalam dilema ni, sbb aku tak tau kebenaran dan aku masih simpan syak wasangka. Sesungguhnya aku memang tak boleh terima klu sememang nya aku seorang isteri pemain ganja.Tp skrg aku dh tak jumpa lg botol tersebut @ perlakuan die yg mencurigakan. Cume selama ni aku mcm perasan ada sometimes laki aku ni punya tindakan dan keputusan mcm tak rasional plus dia ni kdg2 pemarah tak bertempat. korang tolonglah bg pandangan ape patut aku buat ni? macamane kalau die btol isap ganja? mcmane kalau tak?buntu nye aku.

Botol yang dah dimodified? Dapur ke tu?

dapur?what that?..ape kene mengena botol ngn dapur?

batut TT tanya kat bod lelaki....dorang lagi  pakar pasal mende2 camni

ala salah bod la ni ye aiseh

dapur AKA paip pon kot

Follow Us
jd maknenye kt sini, heols memg main benda tu?ke cane helppppp..

my ex bro in law pun hisap ganja..ada tembakau n rokok di rumah. skrg adik aku dah divorce dgn dia. cuba citer skit ciri2 fizikal husband kau.

Dia paipon la tu.
But don't worry. Steve Jobs did it, Bill Gates did it too.
Jangan ketagih sudah la.

sumimanis posted on 11-3-2013 02:23 PM
my ex bro in law pun hisap ganja..ada tembakau n rokok di rumah. skrg adik aku dah divorce dgn dia.  ...

laki aku normal je , kalau tgok gayenye takde yg curiga la.cume kekadng aku mcm prasan matenye merah.bila dh jumpa botol tu barula aku flashback balik, tggjwb pun ok la kekadg mcm kedekut sket dgn aku.

cube story nape smpai divorce?apakah kesan nye pd ur adik ?huaaaaa

betul ke laki aku buat benda gitu, by the korg, istilah dapur tu ape?

tahihidungmasin posted on 11-3-2013 02:26 PM
Dia paipon la tu.
But don't worry. Steve Jobs did it, Bill Gates did it too.
Jangan ketagih sudah  ...

taik idung, maknenye memang ganja?..its still dadah kan?.
napela die wat gini kt aku.

brapa umur laki ko nie? dulu2 aku ada gak kenal org2 yg kaki hisap ganja nie....masa diorg muda2 lah...awal 20an camtu, tapi bila dah kawen, terus tinggalkan....tapi ada gak yg upgrade ke dadah jenis lain...pastu gollllllllllllll

midori888 posted on 11-3-2013 02:35 PM
brapa umur laki ko nie? dulu2 aku ada gak kenal org2 yg kaki hisap ganja nie....masa diorg muda2 l ...

midori, almost 30 la umur nye. pale otak aku dh nk pecah ni, perkataan upgrade ko tu, buat aku gigillll..

Aku tak isap rokok so tak isap ganja. AKu join jer gang paipon ni.
Member2 SBP aku dulu (golongan professionals la gaji 5 angka) kalau time reunion dia orang pekena sebalut dua.
Reminiscing of old days ... katanya.

tahihidungmasin posted on 11-3-2013 02:39 PM
Aku tak isap rokok so tak isap ganja. AKu join jer gang paipon ni.
Member2 SBP aku dulu (golongan p ...

aku google psl benda ni, katenye benda ni hanya herba lg bagus dari rokok.hanya untuk lepaskan tekanan?what the .........,

tp otak aku still xboleh terima, ape aku nk buat ni?

bakaljenazah posted on 11-3-2013 02:38 PM
midori, almost 30 la umur nye. pale otak aku dh nk pecah ni, perkataan upgrade ko tu, buat aku gig ...

hmm kalu umur 30 dah sepatutnyer berenti....masa ko kenal dia sebelum kawen dulu taktau ker dia kaki ganja?

Smoke on the water, the fire in the sky.
Bila disedut, yang dalam botol tu berasap ... yang kat luar tu berapi naik ke atas. Hahahaha.

ex aku dulu kaki ganja.. K.. mcm2.. diaorg jenis mmg kuat marah.  Kalau gado.. ayo.. sendiri faham la ye. aku tinggalkan dia sbb lama2 takut mati kena cincang or whatsoever la kan.. baik aku bla wey!

midori888 posted on 11-3-2013 02:45 PM
hmm kalu umur 30 dah sepatutnyer berenti....masa ko kenal dia sebelum kawen dulu taktau ker dia  ...

aku tak tau lgsung weh, dh staun kawen ni baru aku syak tp mcm betul je ni, hadoi..

tp laki aku ni mcm takde khayal mcm digemburkan dlm google ni.aku tanye die kate tembakau.

tp nape ade that botol?aku rase boleh meroyan aku harini.

mawarika posted on 11-3-2013 02:53 PM
ex aku dulu kaki ganja.. K.. mcm2.. diaorg jenis mmg kuat marah.  Kalau gado.. ayo.. sendiri faham l ...

yeke? tp aku dh kawen..blur nye.pernah naik tangan tak ur ex? ada tak mcm org tak rational?by the way mcmane u tau die kaki ganja?