CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cheesysauce

Aku dan Misteri

kejadian2 tu semua berlaku tahun berapa?

menarik teruja baca....

best cite TT...nanti sambung lg

BEST BEST...

best2....

ala tt sambung ler lagi

Follow Us
Best.. ayat tak berterabur.. lagi lagi n lagi pliss

Cepat2 le sambung

DaeBaK posted on 19-4-2013 09:19 PM
waaaa mcm x cya...cete2 mcm ni wujud....seram wei...............lau aku lah kat tmpat mama k ...

ni citer taon 80an.. zaman dulu masih belom maju lagi.. nak nak kat kawasan kmpung aku tu..pedalaman sket

msrosse posted on 20-4-2013 11:10 AM
kejadian2 tu semua berlaku tahun berapa?

aku lahir taon 1980. adik aku 6taon kemudian

cagOO posted on 20-4-2013 09:26 PM
Best.. ayat tak berterabur.. lagi lagi n lagi pliss

tq sudi baca cite aku.. sorry arrr writing skill aku x bagus sgt.. aku tak reti nak buat efek seram bagai.. sorry aa

cheesysauce posted on 20-4-2013 02:34 PM
ni citer taon 80an.. zaman dulu masih belom maju lagi.. nak nak kat kawasan kmpung aku tu..pedalam ...

ok aku paham............. ttp seram weii

**Jasad ku ditumpangi JIn**

Masa aku start sekolah, masuk darjah satu, aku satu sekolah dengan abang aku. Aku darjah satu, abang aku darjah 5. Masih aku ingat lagi kenangan hari pertama aku masuk sekolah. Masa zaman aku dulu, takdenye parent nak tunggu2 kita kat sekolah.. Sbb tu bdk dulu2 independent kot ek.. Tak mcm skrg.. Sikit2 nangis..ngadu.. Hntr je aku kat kelas, ayah aku terus g bawak  lori cam biasa.. Tinggal la aku membawa diri.. Abang aku lak kelas kat blok lain.  

Time rehat, lepas makan, aku rasa nak terkucil. Kebetulan aku sekelas dgn anak jiran aku. Aku namakan wati. Aku ajak le wati ni teman aku gi tandas. Masa tu bdk darjah 1-3 rehat awal setengah jam.  Jadi masa rehat aku dgn abang aku x sama. Jadi mmg xde can la aku nak manja dgn abg aku. Aku pon tour la sekolah dengan wati mencari tandas. Aku dgn wati mmg betul2 tak ingat kat mana lokasi tandas sekolah kami padahal cikgu dah bawak kami budak2 baru ni round2 sekolah pagi tadi. Maklum le bnayak sgt tempat nak igt.. Kantin, koperasi, padang sekolah,surau etc..tiba2 part tandas yg penting ni lak aku leh lupa.

Pusing nye pusing aku dengn wati nampak 1 banggunan kecik. Tangan aku spontan tarik tgn wati menuju ke banggunan tu.. Sampai kat situ,aku mmg legaaa sangat. Mmg banggunan tandas. Dalam tu ada lebih kurg 3 buah tandas cangkung. Lega aku.. Dapat ler aku melepas hajat. So aku dgn wati masing2 masuk le dlm bilik kecik. Sepanjang dlm bilik kecik tu aku asik panggil nama wati dan dia menyahut. Aku pesan kat dia.. "wati..ko jgn tinggal aku..aku takut tggl sorg" aku dgr je suara wati dok jwb. Selesai buang air, aku pon keluar..aku tgk wati dah xde.. Huwaaaaaaa wati tinggalkan akuuuu.. Tp aku rilek jee.. Aku g cuci tgn kat sinki. Kat sinki tu ada cermin muka.. Tapi cermin tu kotor sgt. Berlumut. Perasaan aku mula terganggu bila aku nmpk bayang 'sesuatu' tergantung  di siling tandas. Tp aku tak pandang benda tu direct. Masa tu mungkin Allah protect aku supaya aku tak nampak real bentuk dan rupa benda tu.

Masa aku nak buka pintu utama tandas, nak keluar, pintu tu ketat sangat.  Mcm ditarik atau dikunci dr luar.

Sorry eh kali ni aku guna byk short form sbb online gune enpon sajerk

sambungan plissssss... cite ni best
ko org mana TT?kampung ko kat mana?

cheesysauce posted on 20-4-2013 10:38 PM
tq sudi baca cite aku.. sorry arrr writing skill aku x bagus sgt.. aku tak reti nak buat efek sera ...

to me da ok dah.. senang nak paham,, efek serem? tayahlerr.. me ni penakut

Wahhh.bole buat buku mcm tamar jalis ni..

Noyen posted on 21-4-2013 01:36 PM
sambungan plissssss... cite ni best
ko org mana TT?kampung ko kat mana?

tq.. aku kat utara

airfilterbersih posted on 21-4-2013 02:36 PM
Wahhh.bole buat buku mcm tamar jalis ni..

aku dengan Tamar Jlis tu ibarat langit dengan bumi.. beliau dah veteren n mantop bab mnulis.. aku tulis lam forum leh la... anyway thanks sudi baca citer aku

**Jasadku ditumpangi Jin - 2

aku berusaha nak buka pintu tandas tu.. tapi memang tak boleh. aku jerit panggil nama wati. tapi takde sapa2 yang menyahut panggilan aku. lama aku cuba buka pintu tandas tu. sampai aku keletihan.. antara sedar dengan tidak, aku dapat rasa 'seseorang' seperti mengendong aku dan membawa aku naik keatas.. (aku macam di awang awangan). tapi aku tak dapat buka mata tengok sape yang angkat aku. tak lama lepas tu aku dengr suara orang panggil aku.. aku rasa pipi aku disentuh dan diusap berkali kali.. bila aku buka mata, aku nampak cikgu aku.. rupanya aku pengsan dekat tndas tu.. puas cikgu2 cari aku.. bebudak tahap 1 semua dah balik. ayah aku pun dah sampai nak jemput aku dengan abang aku..

rupanya dah lama cikgu2 cari aku. lepas rehat, aku tak masuk kelas. jadinye cikgu2 risau aku lari keluar dari sekolah.. merata dorang cari aku. sampai time balik baru jumpa.. dorg mmg x aspect aku datang tandas tu sbb tandas tu dah lama sangat tak digunakan. air paip pon dah tak boleh pakai..(padahal aku guna elok je ada air) tandas tu pulak memang terpisah jauh dari banggunan sekolah. terletak dihujung banggunan dan kelas2 berhampiran pula dah dijadikan bilik stor, bengkelkemahiran hidup, makmal dan lain2. memang kawasan tu jarang pelajar atau cikgu2 lalu.

jadi berakhirlah hari aku sesat dalam toilet.. balik dari sekolah mmg aku keletihan, tak banyak cakap. tidooo je.. esok nye aku demam..

bersambung