CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: akulahjua

Cara utk ilangkan perasaan TAKUT ketika bersama

Dalam kes ni laki kena mainkan peranan penting, bila dah masuk kepala tu, jangan dicabut balik, kena teruskan, memang waktu tu bini akan meronta ronta, tapi laki kena kuat untuk teruskan, tumpukan sepenuh tenaga dan teruskan tusukan yang agak kuat sehingga bini menjerit atau menangis, waktu tu baru akan terkoyak dan darah akan keluar, kena ingat tusukan kena sekali je bagi mengelakkan bini trauma kalo buat banyak kali

totokreturn. posted on 12-1-2014 11:07 PM
Dalam kes ni laki kena mainkan peranan penting, bila dah masuk kepala tu, jangan dicabut balik, kena ...

lady rasa tak setuju sgt dgn totokreturn pya komen.. lady faham perasaan TT sbb lady pn mmg prnh komen kat thread ni bgtau lady ada mslah sama dgn TT. Tp baru-baru ni je lady akhirnya berjaya jg ML sepenuhnya. Tp tu pun stlh setahun lbh lady kawin ye..baru berjaya..

mmg masa awal2 try dulu lady sakit..mcm2 perasaan ada..masa tu bila lady ckp kat hubby yg lady sakit, dia pun stop sbb dia tak mau lady trs rasa sakit. lady rasa bersyukur sgt sbb hubby memahami.. rasa sakit ni mmg lelaki tak rasa so blh la ckp mcm totokreturn..tlg la ada perasaan ihsan sikit pd wife korang.. rs sakit tu bkn mcm sakit kena cucuk jarum tau tak..dia sakit yg sampai kdg2 rasa mcm nak pitam pn ada.. takkan la korang sanggup nak bg wife korang menanggung sakit asalkan korang je puas hati?

untuk TT, trskan usaha..nanti akan sampai satu tahap yg mana TT akan rasa btl2 dah blh control emosi, dh  tak rasa takut sgt dan masa tu TT kena relaxkan muscle, biar hubby msk sikit2..lps tu mesti berjaya & takkan rasa sakit sgt mcm mula2 try dulu..trust me.. hubby TT ckp dh berjaya msk half kan..so maknanya dah hampir berjaya dh tu..next time klu try lg, just relaxkan muscle je.. harap2 berjaya   

lamanya...dah berjaya lum?
mmg ler memula tu rasa takut..mlm pertama..suami baring kat sebelah pun rasa takut
dan malu...
suami kena masukkan sikit..tusuk pelan2..dan kita kene rileks kan otot situ...
lelama nnti suami dapat masukkan semua...dan suami pun
kena la wat apa yang patut supaya kita terus ghairah..kalu tak tak de pelincir nnti...
so enjoy the moment bersama suami...

lama betul topik ni... dah selesai ke belum??

cuba cari pelincir...selalu org guna minyak zaitun

buat tak reti je...huhu

Follow Us
Saya punya masalah yang sama. Saya dah hampir 5 bulan kahwin tapi sampai sekarang saya masih takut untuk bersama dengan suami saya. Suami saya pula nampak tertekan dengan keadaan saya sekarang. Saya rasa serba salah dengan suami saya. Saya dah cuba untuk hilangkan rasa takut dalam diri saya tapi bila 'bersama' suami, perasaan takut mula tak dapat dikawal. Boleh ke saya ambil pil tidur? Ada sesiapa pernah ambil pil tidur tak untuk 'bersama' suami?

Saya takut 'malam pertama' atau dalam kata lain saya takut sakit 'pecah dara'.

wahdaini posted on 24-12-2014 10:59 PM
Saya punya masalah yang sama. Saya dah hampir 5 bulan kahwin tapi sampai sekarang saya masih takut u ...

Kangbkalau kena tinggal ngan laki baru ko tau sakit ke x.

wahdaini replied at 24-12-2014 10:59 PM
Saya punya masalah yang sama. Saya dah hampir 5 bulan kahwin tapi sampai sekarang saya masih takut u ...

percayalah sakit itu nikmat..hahaha

xkan x berjaya lagi..dah bertahun dah ni,,,

eizarz replied at 14-1-2015 08:38 PM
xkan x berjaya lagi..dah bertahun dah ni,,,

hahahahahah...berusahalah bersungguh2 tomoko!

Assalam. Sy pun alami masalah yg sma. Dh 10bln kawin tp masih sakit bila zakar masuk. Sakit bkn biasa2 tp sambil terjerit2      n nangis n tolak drp zakar trs msk.. Sakit sgt. Xpsti dh bjys masuk full or x. Tp yg pasti dh bole masuk half. Sakit ttp sama. Suami plk selama 10bln kawin sy xpnh tgk dia buang air mni. Buang dlm for sure lah x. Tp at least org lain nmpk jgk laki dia buang air luar faraj even xbole buang dlm. So sy kmpius saya or husbanf yg problematic sbnarnya ni?

MrsDilemma replied at 7-6-2015 09:37 PM
Assalam. Sy pun alami masalah yg sma. Dh 10bln kawin tp masih sakit bila zakar masuk. Sakit bkn bias ...

wsalam.....awk dan suami pergi jumpa doktor pakar lah untuk lebih kepastian....

akulahjua replied at 8-6-2013 11:19 PM
Assalam rakan porumer

Merujuk tajuk di atas aku yg baru 2 minggu bergelar isteri tersangat la tak ...

Akak... Skrg dh 2017.. Masih complicated ke.. Bagaimana dgn yg lain yg menghadapi situasi yg sma. Masih takuk yg sama atau sudah advance..

PuanNab replied at 9-5-2017 11:43 AM
Akak... Skrg dh 2017.. Masih complicated ke.. Bagaimana dgn yg lain yg menghadapi situasi yg sma.  ...

TT mana takut dah.... skg hr2 nakkk

Hmmmmmmmmmmmmmmm

jofizo replied at 11-5-2017 04:08 PM
TT mana takut dah.... skg hr2 nakkk

Huhu.. Kan.. Tak logik pulak kalau dari tahun 2013 smpai sekarang still x berjaya..

Saya sebenarnya bertanya soal ni sebabnya saya dah hampir sebulan berkahwin tapi masih gagal untuk bersama. Puncanya sama mcm akak ni pd 2013, TAKUT SANGAT2 UNTUK BUAT KALI PERTAMA..

Nrlshhd replied at 12-5-2017 05:26 PM
Hmmmmmmmmmmmmmmm

Kenapa awak?

PuanNab replied at 14-5-2017 11:36 AM
Saya sebenarnya bertanya soal ni sebabnya saya dah hampir sebulan berkahwin tapi masih gagal untuk b ...

baru kawin jugak ke