CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 7447|Reply: 25

Kentut...

Cube cite pengalaman korang pernah tak terkentut di khayalak ramai atau di hadapan sape saje dan tindakan korang untuk covernye......

cakap aje ....sedawa tak habis .....

TT si kaki kentut

kakiputaralam posted on 21-6-2013 07:13 AM
TT si kaki kentut

Orang kuat kentut di panggil si kaki kentut yek?

nazrichip posted on 21-6-2013 08:03 AM
Orang kuat kentut di panggil si kaki kentut yek?

yupss.. kemungkinan TT bleh digelar the fartman....
misterius of the fartman.... dimana misteri bau busuk tidak terungkai oleh mana-2 pihak....
citer pasal kentut ni.... aku nak ler citer pengalaman aku...
ini citer zaman skool dulu... masa tu di tgh kesesakan rakan-rakan sekolah
bertempiaran lari setelah mendengar bunyi locceng..aku sebagai prefect yg
bertugas mengawal tindak tanduk pelajar-2 umpama polis trafic di tgh kesesakan jalan..

tapi apakan daya..petang tu perut aku x tahan sgt.. rasa kembung perut... nak u'uk time tu da nak balik..
dikhuatiri aku tertinggal bas.. yer laa.. da dekat kul 7 ptg.. ditambah dengan misteri sekolah di waktu-2 senja..
mmg terpikir3-4 kali nak membuang.. dan memandangkan aku mampu menahan hajat..jd aku relax jer laa..
tp, tika itu mmg perut aku da rasa memacam.. aku takut kalau aku tembak jer.. akan terikut cairan ke apa... aduss... ngeri kalau diingat semula masa tu...

jadi aku pon tahan.. even jalan pon da terkepit-2 taw..
siap awek senyum pon aku still boleh balas senyuman...padahal masa tu muka da merah menahan
kawan aku seorang cina yg tgh bertugas ngan aku plak ajak nyembang.. tp, aku da x leh layan.. sebab aku ni kalau layan dia sembang..
aku luper dan aku mesti lepas... mmg aku dah kata... melayan member aku ni.. aku tergelak.. dan aku lupa aku tgh tahan bom...
masa tu... opsss..no sound okey... aku lega..sebab x de bunyi.. lg pon kalau bunyi pon budak da sesak-2 apa dia eran..
sebab kepala dorang fokus kat tangga turun jer.. tp, lega aku tu tidak disitu saja... bila kawan cina aku ni tanya aku..
ade bau busuk tak?... aku pon cuba menghidu..erkk... dengan aku sekali rasa nak lemas.. aku siap cakap dlm ati..
mak aiih.. kentut aku ke ni.. awat busuk sgt... tu la kata org.. kentut yg senyap la paling berbisa.. member cina aku tu dok asak lg..
seperti dia tau aku punye angkara.. siap tanya aku.. u kentut ker (nama aku)?.. aku plak bab kentut ni mmg aku nak tergelak..
aku da gelak-2.. aku cakap ehh..apa plak sy mau kentut.. mana ada maa...pastu aku terpandang cikgu aku ajar subjek bahasa..
dia da tutup idung bila lalu kawasan aku berdiri.. aku lg la gelak kaw-2.. budak cina tu tanya aku nape gelak..
aku kata aku kelakar tengok budak tu tolak-2 nak turun tangga.. dia pon blurr.. tp,, budak-2 yg dok kelam kabut tu x de sapa pon pasan bau tu..
sebab sume sibuk nak balik... moral of the story... kalau rasa x tahan nak kentut... pi la cari mana tmpat clear.. gi buang dulu...

Last edited by kurga on 21-6-2013 12:42 PM

Rate

1

TT share la dulu pengalaman TT terkentut depan khalayak ramai

Follow Us
iolls agak TT mesti kaki
  n cover baik punya..  Oh ye, sesetengah lelaki bila kentut bunyi ada tapi bau takde.. Apesal r? Last edited by iyanie on 1-7-2013 05:27 PM

iyanie posted on 1-7-2013 05:21 PM
iolls agak TT mesti kaki
   n cover baik punya..  Oh ye, sesetengah lelaki bila kentut bu ...

mmg kalau kentut kuat x de bau... tp tengok laa.. kalau da masuk 3,4 ari simpan.. pi lepaih kat kucing pon.. ilang dah catwalk dia...sesilap diri sendirik pon nak muntah...

laki ni kebanyakan nyer ade skill... ppuan kan memalu nak kentut... tu kaalu kawasan tu ade bau semacam.. pastu ade awek.. misti awek tu yg lepaih.. bajet kengkonon muka cun tadak wat itu macam laa...pi rahh...

@nazrichip dah wat benang ilang plak... apa raa...

kurga posted on 2-7-2013 01:54 PM
@nazrichip dah wat benang ilang plak... apa raa...

Memang saya akui saya kuat kentut..x dinafikan semua org kat dunia pernah kentut..saya nak bwk satu story tentang kentut...tp bukan saya yg kentut...begini citenye....

Satu ketika dulu di sebuah Universiti Kampus Cawangan Jengka..saya selaku presiden persatuan kursus yg saya ambil menganjurkan Perlawanan catur antara Semester dalam kursus kami..Semester paling junior ialah part 1 dan paling senior part 5..Tujuan diadakan pertandingan adalah untuk memilh wakil dr persatuan kami untuk bertanding diperingkat antara kursus nanti...
Pertandingan di adakan di dalam dewan makan dan di bahagikan kpd ketegori lelaki dan perempuan...Sewaktu perlawanan ketegori perempuan part 1 hendak berlansung saya di panggil untuk memberikan taklimat dan seterusnya melancarkan hari pertama pertandingan...saya terpandang seorang peserta yg sangat cun..bersedia berhadapan dengan lawannya..untuk mengelakkan dia perasan saya memandangnya..saya berdiri dibelakangnya..dengan penuh kosentrasi..dia menggerakkan buah catur putihnya perlahan-lahan.....
Tiba2...prooooootttttt...uppss terkentut pulak sambil memegang punggungnya di kerusi plastik..terkejut saya bersama rakan dan peserta2 lain..maklumla..main catur..mana ada org buat bising..sunyi sepi mase tu..yg awek tu mengaku terkentut pulak...
Saya nak tergelak..tp x sampai hati..just senyum je..nasib baik budak2 perempuan ramai pakai perfume...so..xde la bau..Awek tu x menang pun..Sejak dr hari tu..kalau saya bertembung dgn dia masa pergi kuliah,mesti dia cover muka dia..ha..ha..awek cun terkentut..

hahaha. Giler ar awek cun terkentut.. Muahaha

Kawan aku ni lelaki..masa tu kami tengah kusyuk buat keje depan pc. Meja dia pulak sebelah aku je. Tak semena dia cakap, nak terkentut.. Aku suruh dia tahan.. Jujur je dia jawab tak boleh,mak dia marah kalo tahan kentut. Nanti berpenyakit katanya.. Selamba badak je terus kentut depan aku..bunguks laa

iyanie posted on 2-7-2013 11:50 PM
hahaha. Giler ar awek cun terkentut.. Muahaha

Kawan aku ni lelaki..masa tu kami tengah kusyuk  ...

mmg ler..ade dengar camtu gak.. tahan kentut penyakit.. ekekeke... tp.. kalu bopren kentut mana de makwe marah yer x?

marah2 sayang gituuu.. Tapi kalo baunya boleh bawak membunuh,tak taula jangka hayat bini nyeee tahan bape lama  

kurga posted on 21-6-2013 12:41 PM
yupss.. kemungkinan TT bleh digelar the fartman....
misterius of the fartman.... dimana misteri ...

yang ni aku rasa baunye menyengat lain macam.. Kentut besama kumbahan power kot hahaha.. Lagi kawww..

Orang kentut sape nk ngaku kan..tapi ko gelak2 memang jadi suspek utama laa.

iyanie posted on 3-7-2013 10:48 AM
yang ni aku rasa baunye menyengat lain macam.. Kentut besama kumbahan power kot hahaha.. Lagi ka ...

aku kalau bab kentut ni zaman aku skolah lg aku mmg takleh tahan... ntah nape.. asal aku dengar je bunyi kentut.. aku mmg nak gelak...tetambah kalau tgh lepak ngn bebudak laki... lawan kentut.. sorang tu bunyi mcm kain terkoyak.. satu tu bunyi mcm tepuk tangan atas meja.. pastu sorang gi bunyi camorg tahan kentut tpi terlepas.. so, bunyi dia cam perit.. yg tu laa aku akan gelak berdekah-2..

aku kalau bab kentut ni zaman aku skolah lg aku mmg takleh tahan.

Aku dulu mase sekolah rendah suka muka tak malu..kentut depan orang...depan cikgu..pastu gelak2...haha

Memang saya akui saya kuat kentut..

Ni story aku pasal aku kentut di khalayak...hahaha..perangai tak senonoh aku ni..sampai sekarang pun aku suke kentut depan somi..

mase aku keja part time cashier kat jusco..aku dah tak tahan nak kentut..tp depan ade customer nak bayar..cube try tahan tapi cannot go..last2 aku melepas dalam diam..tp paham je lah kan kalo kentut senyap tu yang bahaya..bau nye..perrrhhh..boleh gugur bulu ketiak..haha

lepas dah kentut aku senyap..kunun2 tak tahu ape2..tibe2 customer depan aku cakap.." eh..ade bau kentut la..busuk nya.."

aku buat muka tak bersalah.."bau kentut?"..lame sikit baru aku meng-iya kan bau tersebut.." a' ah lah..busuk nye"..acah-acah macam tak tahu menda

pastu nasib kat kaunter depan ade customer lain..customer aku terus conclude tu org depan yang kentut...sipa buat muka jijik pandang orang tu..haha

pet_ayut posted on 18-7-2013 09:18 AM
Ni story aku pasal aku kentut di khalayak...hahaha..perangai tak senonoh aku ni..sampai sekarang ...

Tak pasal2 orang lain kene... cis!

12Next
Return to list New