CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anony-mous

CIRI2 BF/GF YG KORANG PANTANG a.k.a XSUKA

chazey posted on 10-5-2014 11:58 PM
Aku dah sangkot dengan jantan sebegitu. Nak lari pun susah. Dah sayang. Dah la terer pujok aku. Ha ...

aku da berjaye lari dr laki sweet talker tu..mmg prangai x ubah..ssh wei..aku xley adapt prangai gatai dia..huhu
smoga berjaye escape from him!

hanna88 posted on 11-5-2014 02:35 AM
aku da berjaye lari dr laki sweet talker tu..mmg prangai x ubah..ssh wei..aku xley adapt prangai g ...

Dia banyak kelebihan yang aku takda.

Dats whai aku masih dengan dia.

Bila aku marah maki dia macam2 pun, nada dia tetap cool dan tutur bicara menten lembut gitu. Tak penah sekali pun dia mengasari aku.

Sayang, kapla bawah gatal susah nak kawal.

chazey posted on 11-5-2014 02:38 AM
Dia banyak kelebihan yang aku takda.

Dats whai aku masih dengan dia.

Nie mesti ko banyak sponsor dia, sbb tu kena maki dia rileks jer

vespa_oren posted on 11-5-2014 05:46 PM
Nie mesti ko banyak sponsor dia, sbb tu kena maki dia rileks jer

Choi.

Kitorang saling mensponsor lah. Tapi dia lagi byk sponsor sebagai jantan sejati kekdahnya. Apa aku minta setakat ni dia bagi jah. Ada harapan kawen ramai laki aku tuh.

chazey posted on 11-5-2014 06:22 PM
Choi.

Kitorang saling mensponsor lah. Tapi dia lagi byk sponsor sebagai jantan sejati kekdahny ...

double meaning k tang sponsor sebagai jantan sejati tu ...

jangan lupa upload dan bagi kad nanti...

vespa_oren posted on 11-5-2014 08:21 PM
double meaning k tang sponsor sebagai jantan sejati tu ...

jangan lupa upload dan bagi kad na ...

Choi jah ko berdabel meaning bagai.

Follow Us
Aku xsuka lelaki yg kebudak budakan. Merajuknya lebih dr pempuan. Pastu cara type msg pun cm kanak2 pdahal dah besaq pjg pn. Pastu xsuka lelaki yg ble kuar ppuan yg kne tanggung.
Tak suka jugak lelaki yg pendiam, asal kuar ng aku je, men henponnn je. Bek xyah kuar deting.
Pastu xsuka lelaki yg xlleh decide. Smpai nak pegi deting kat mne pn, ari2 aku yg kne decide.

Macam best je benang ni.

Aku tak suka lelaki yang pengotor, merokok, suka layan pompuan lain, tak solat, tak puasa, suka mengumpat ya ampunn, tak romantik, bajet hebat cakap besar, berlagak, suka window shopping, suka tangguh2, asal dating je main phone, byk lagi la ...

Tapi ni aku nak tanya lelaki pendapat lelaki kat sini. Sebab tak adil kalau kena lahar oleh perempuan je kan.

aku ada bf, (macam tak je, entah lah, ye la kot sbb dia je lelaki yg aku rapat)..

Bf aku ni alhamdulillah tak merokok. ini yang aku carik. Suka layan pompuan lain, emmm,, ni entah lah.. sebab semua pompuan dia layan, geram jugak kekadang. Whatsapp aku lambat nak reply, kadang2 boleh dihitung ha whatsapp satu hari tu.

Solat, alhamdulillah tak tinggal solat, subuh je selalu kelaut. Puasa? Part ni aku lawak, bf aku yang diet aku lantak ape je. Siap puasa sunat bagai. berlagak? tak kot. bagus bagus.. intelligent orang nya. aku suka.
Nasib baik bukan jenis mengumpat, tapi agak panas baran esp kalau time drive mak aiii racing apaa.. tapi aku suka. bahahaha!

Haa. Bf aku tak romantik langsung! Kalau jalan, sebatu haaa aku ditinggal kat belakang. Pastu kaki window shopping. Aku terbalik. Kalau orang lain bf dorang tension tak nak window shopping, aku pulak, aku yang macam diseret window shopping. aku pulak tercarik2 kerusi nak duduk. Haisshh stress!

Satu2nya perangai dia yang aku tension ya ampun, suka tangguh. Thats why setiap kali nak keluar paling cepat aku tunggu dia amik satu jam. paling lama aku penah tunggu dari dia cakap jum keluar 4 jam! Phew nasib baik dapat perempuan penyabar macam aku ni haa. Dia suka tangguh buat keje sebab main game. Aku pun gamer. whoooottt Watch Dogs nak keluar! Hahahha.

Lagi satu, asal keluar je, paling sakit hati handphone tak lepas tangan. baik tak payah dating keluar. tak cakap pape. bukan apa, main game aku tak kesah sangat, tapi dah sosial semua tu haaa. geram pun ada. tak kesah kalau depan orang lain dia buat takpe, keluar dengan orang lain sopan pulak tutup fon. dengan aku harammmm.. ngadap fon je. geram.

Tapi kan,, yang tak suka tu lah,, yg selalu kita dapat hahaha. aku stay lagi. tak lari. sbb aku penyabar kot. dan aku ganas sikit dari pompuan lain. oh ye, satu lagi, bukan reti nak amik hati aku. pegi kenduri, aku pakai baju kurung pink katanya macam orang tua. lempang sekali kang! Tapi pelik pulak takde nya aku nak sentap2. Sekejap je lah. Hehehehe. Mohon semoga beliau baca ni satu hari nanti.

Tu je lah, Sekian. Pape pun, terimalah kekurangan pasangan memasing. Doakan kami ada jodoh sampai ke jinjang pelamin anak cucu cicit cocot dan hingga ke syurga ye. Aminnnn.. (ini motiff sebenarnya. hahahaha)

ps: abang, abg bertuah dapat pompuan mcm sy. cool seyhhh!! Hahahahah.

Tak ada adab di meja makan..makan macam org kebulur setahun tak jumpa makanan.

anak emak., suka merengek rengek minta perhatian

X jaga solat
Merokok
X setia
Pemalas

X suka laki yg x Jage solat.. Waktu solat Jumaat selamba jek duk kedai mkn2.. X suka laki yg panas baran gak..  Takut panas umah tangga nnti..

x ske yg merokok, x solat, gatal x bertempat, playboi, munafik

wana xsuka kalo

-xjaga solat
-xjaga hubungan dgn parent dia..
-suka menipu
-suka mengonkong (aku bukan bini kau  pun... )
-cakap lucah/mintak bukan2 atau tangan brjalan(yg ni aku amaran dulu..xjalan..tinggalkan..so far dia xbuat lagi.. )

kaki social media

kejap2 upload gamba insta/fb

hp sentiasa kat tangan

sori la kalau nak sgt attention dari dunia boleh jalan la

weirdwaniey posted on 13-5-2014 07:17 AM
Aku xsuka lelaki yg kebudak budakan. Merajuknya lebih dr pempuan. Pastu cara type msg pun cm kanak2  ...

abg aku pun mcm ni..rasa mnyampah pun ada..

lelaki yg tak jaga agamanya, pengotor, tak matang, tak hormat perempuan, suka mencarut dan rasa diri dia hebat sangat..

Kalau hensem tahap brad pitt skali pon,akan direject serta merta..

Lelaki yg suka meludah merata..sane sini tk kira tempat.

eiiii xleh hadam la ngn perangai ni.dr dlm kereta pun suka meludah ke luar tingkap,tgh jln kaki pn meludah gk..bengong Last edited by beautifulliar on 11-7-2014 04:48 PM

pompuan yg bajet cun pas tue nk demand + arrogant..

Sejujurnya semua di ataslah.

Aku suke lelaki yg gentleman, terbalikkan aku tak suke lelaki yg tak gentleman.

xde yg suka mengungkit, budget diri perfect?