CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kookie92

Pernah tengok "Wujud - Singapore Paranormal Team"?

AnggunSophea replied at 27-10-2016 11:42 AM
Baru jumpa thread ni

Nak share pengalaman sikit boleh TT?

menarik..boleh describe tak macamana bentuk dan warna makhluk tu.? cara dia bergerak pula.?

purpledesire replied at 4-11-2016 09:06 PM
menarik..boleh describe tak macamana bentuk dan warna makhluk tu.? cara dia bergerak pula.?

Area parking KTM Ipoh masa tu if yang tahu, setiap hari tepat 12malam sportlight akan ditutup atas arahan Datuk Bandar. So persekitaran jadi balam balam. Adapun lampu jalan je yang menerangi kawasan tu.

Dari pengamatan saya makhluk tu tak menakutkan pun silhoutte dia. Macam manusia biasa, tapi memang tak nampak muka. Dia kecik, kurus, haircut pendek atau botak. Saya assume botak sebab tak nampak bentuk rambut pada bahagian kepala.

Dia tak pelik, just dia beralih dari satu tempat ke satu tempat lain yang jauh dengan kadar per-saat yang tersangat cepat. Dia jugak tahu saya nampak dia, then dia main baba-chak dengan saya.

Rupanya Wan Kaca yang saya mentioned sebelum ni tu memang nampak dan tahu benda tu nak kacau one of us. Wan Kaca ni saya assumed ada ilmu sikit. Sebab kalau lepak, dia makan botol kaca Livita color coklat tu. Kebetulan, yang kena rasuk tu pulak memang ada something dalam badan. Kira geng bertemu geng lah.

Rate

1

AnggunSophea replied at 5-11-2016 09:02 AM
Area parking KTM Ipoh masa tu if yang tahu, setiap hari tepat 12malam sportlight akan ditutup atas ...

hehee..sebenarnya makhluk halus nie boleh tahu yg manusia nie boleh nampak dia ke tidak dan dia juga boleh tahu samada boleh merasuk atau tidak..dia akan lebih senang untuk merasuk jika badan kita pernah dimasuki jin sebelum nie..contoh mcm saka, pendamping, mudah lemah semangat dsbnya..

abis tu mcmana dengan dengan sophea dan juga kawan sophea lepas kena rasuk/gangguan tu.? sapa yg tolong ubatkan.?

Make it short. Balik dari lepak tu, geng perempuan aku seorang lagi tu kena rasuk kaw kaw. Dia kenakan kawan kitorang yang polis tu sampai polis tu terpaksa MC pagi tu. Benda tu memang follow dari KTM tu. So sah lah yang aku nampak terhendap hendap tu bukan manusia. Sebab cara dia beralih dari satu tempat ke satu tempat lain laju gila. Esoknya aku pulak kena rasuk separuh badan. Dari pinggang ke bawah bukan aku control, aku cuma boleh control dari pinggang ke atas dan minda separuh sedar.

purpledesire replied at 5-11-2016 08:17 PM
hehee..sebenarnya makhluk halus nie boleh tahu yg manusia nie boleh nampak dia ke tidak dan dia ju ...

Tulah. Kalau ikutkan saya ni hijab tertutup. Tu first time nampak 'benda' tu. Tu pun silhoutte je lah. Mata saya ni degil, kalau jalan malam malam mesti nak tengok keliling. Ceruk ceruk hutan apa semua. Tapu alhamdulillah, memang tak pernah nampak. Regarding ur reply, kawan saya yang kena rasuk tu memang ada sesuatu. Ayah dia yang bagi  

Malam tu, kawan kitorang polis yang bukak video kat youtube tu sendiri yang tolong ubatkan. Dia ni 'berisi' sikit. Sebab dia anak murid Ustaz perubatan islam. Dia dah perasan kawan kitorang tu kena rasuk sebelum pompuan tu usik dia lagi. Benda tu tahu polis ni 'ada isi'. Dia macam saja try ilmu polis tu lah lebih kurang.

AnggunSophea replied at 5-11-2016 08:56 PM
Tulah. Kalau ikutkan saya ni hijab tertutup. Tu first time nampak 'benda' tu. Tu pun silhoutte je  ...

alhamdulillah..ada gak orang yg boleh tolong ubatkan bila ada kecemasan..nasib baik ada buat persediaan kan kalo ada apa2 yg berlaku..
tp berani erk sophea dan kawan2 pergi buat adventure a.k.a cari hantu nie.? kalo saya tak berani..huhuu

purpledesire replied at 5-11-2016 09:04 PM
alhamdulillah..ada gak orang yg boleh tolong ubatkan bila ada kecemasan..nasib baik ada buat perse ...

Haah. Sebab memang kitorang plan kena ada atleast sorang yg boleh tolong ubatkan in case jadi apa2. Masa tu darah tengah muda. Semua benda kurang bijak nak dicuba  

Tapi tu cerita lama. Sekarang rasa nya memang tak berani nak mencari cari ni. Pengalaman yang ada pun dah naik seram dah  

Follow Us
wujud 12 mmg best...siapa tgk 3 episod tu mmg xblh tidur mlm...
siap cik pon duk ngilai la...xsanggup tgk mlm  weii episod tu..
aku ada vd 3episod xreti nk tepek kat sini

delisha09 replied at 7-11-2016 11:18 PM
siap cik pon duk ngilai la...xsangg ...

ala....mmg mencari wujud 13 tu ... tp kt malaysia nie susha sikit nk dpt..
try gak google bagai tp mmg xde...
meh lah share...

delisha09 replied at 7-11-2016 11:18 PM
siap cik pon duk ngilai la...xsangg ...

berapa size files tue?, cuba upload guna https://robustfiles.com/

kookie92 replied at 18-11-2013 12:53 PM
tang mana yang xbape percaya tu.. i pun antara caya xcaya gak tengok expc yang wujud mula2 tu..tp  ...

Dah tengok kt rumah dlu2. Cara dieorg puja bnyk guna darah atau kemenyan. Nmpk real dr tv tempatan buat        . hai kookie

Hey bro! Hi kawan2!!

Nikmati bonus deposit anda dialu-alukan pada deposit pertama, kedua dan ketiga anda sehingga 254% sekarang !!!

Hari2 miskin, bila la nak kaya!!!

Ada sape2 yg dah tgk wujud 13? Cari kat gugel x jumpa la pulak...klu tau tlg kasi link yer...

Wujud

Edited by orange_boysz at 5-4-2018 05:43 AM

Wujud 1 - Wujud 12

Download dan extract ...
untuk password...  sila wassap no dibawah
017 2468 732

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Edited by noradaniez at 18-10-2018 05:14 PM

Just nak bg tau yg wujud 1,2,3,4 5&6 dah ada kat youtube, happy watching guysss!!!

Guys uolls tgk wujud 4 kat youtube, lepas tu tgk comment, ada sorang tu bg link utk semua episode termasuk yg kat indon lepas khemah kak cik terbakar tu, aku baru dpt link, sorry x dpt nak tepek links sbb pakai phone ni bengong sikit

baru jumpa kat you tube video cam seekers,tp versi pakistan, woh kya tha. korang cari episod room of jinn, ada 2 part, yg first tak scary sngt, tp part 2 scary sun.gguh,jelas bunyi dia menangis,siap kena kunci lg dlm toilet team tu, yp sayamg takde subtitle

haii saja nak upp balik... Sape ada link wujud 11 ke atas..  plis tepek link.. tengkiu

yang indonesian tu yang seram. Entiti. Haha itu takde siapa boleh kalahkan.

jengl0t replied at 2-8-2019 10:22 AM
yang indonesian tu yang seram. Entiti. Haha itu takde siapa boleh kalahkan.

yang mana