CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: misssayuri

SYAMPU GANOZHI keluaran DXN Holdings Berhad- review pehlisss

testimoni   ada yang cepat ada yang lambat...

Last edited by mata_bulat on 5-9-2013 05:13 PM

misssayuri posted on 5-9-2013 04:41 PM
hahah.. nyempat lg akak ni..

saya peramah

mata_bulat posted on 5-9-2013 05:18 PM
saya peramah

ahahah... tula kak..minta2 la ok ngn sy..huu.. dlm mgu dpn ler sy order..kak stay KL ke belah2 utara??

in shaa Allah kena yakin berkesan..... saya tinggal di Klang Selangor....

saya promote produk ni sejak 2004 lagi di forum Melayu .com.....sebenarnya ini dari pengalaman saya tau....setahun pakai baru saya berani promote.....takut tau nk niaga dulu2 maklumlah baru lagi ....sejak ada yg kata berkesan baru ada keyakinan......lepas tu saya berhenti kejap sebab mengandung....bila buka  ym semula ramai yg nak order semula kesian dia org sebab masa mengandung saya tk suka buka it....rasa nk muntah....lain mcm betul mengandung masa tu.     boleh baca disini masa saya niaga dulu2 di forum Melayu com.....dulu best forum ni tk skg dah suram....nama samaran saya diana ros . http://melayu.com/sembang2/mesej.php?13.0000001826

salam, sy dulu pon pernah pakai syampu ganozhi ni dulu.. rasanya dah lama dah.. mmg best syampu ni sbb rambut kelemumur pon boleh baik.. tp lepas baik kelemumur tak pakai dah..

pastu bila dah kawen & beranak pinak, mula la episod rambut gugur ni.. macam2 syampu dan tonik suma dah try tp rambut tetap gugur byk sampai dah botak la kepala..

Pastu pegi la buat treatment kat nexhs herbal tu.. so far elok la rambut baru tumbuh and tempat yg botak tu dah ada rambut balik.. tp disebabkan treatment tu mahal & time consuming sbb kena dok kat kedai tu sampai 2 jam everytime, rambut pon start gugur la balik.. masa tu dah teringat nak pakai balik syampu ganozhi ni tp x jumpa seller yg jual so opt for syampu yg organic. Syampu organic is syampu yg xde chemical langsung i.e. paraben, petrolatum, sls atau apa2 bahan kimia. suma ingredient dia pakai brg2 natural resources..

So, my hair dah kurang gugur and sekarang dah nampak anak2 rambut balik tumbuh.. sgt happy
kalau nak tgk syampu tu sila la pegi kat kat website ni www.downtoearth.com.my

Sy x promote apa2 coz sy pon xdpt apa from d company kalau promote produk diaorg ni.. Juz nak share my experience kat sapa2 yg ada masalah keguguran rambut yg teruk mcm sy..

Tp nak bagitau awal2 yg produk2 yg takde bhn kimia ni mmg xde buih & rasa mcm x bersih je bila basuh tp sebenarnya kulit kepala kita bila pakai tu dah dibersihkan bila kita syampu dgn syampu ni.. x perlu pakai byk2 coz memadai kulit kepala bersih je.. yg penting kita tau kita pakai produk yg selamat & boleh suburkan kulit kepala..

Follow Us
tigger posted on 9-9-2013 01:12 PM
salam, sy dulu pon pernah pakai syampu ganozhi ni dulu.. rasanya dah lama dah.. mmg best syampu ni s ...

Kirenya skg ni rambut akak da ok la kan? Ngee... Besnyerr.. Pasni boleyla sy p usya kat site tu kot2 jmpe mnde lain yg berkenan kee.. NGeee

Bagi yang dah cuba mengguna syampu ni boleh baca penggalaman dari pengguna yang pernah cuba syampu dan minyak gano ni secara detil dia cerita di blog ni......harap dapat membantu.....http://pahitmanishunnybunny.blog ... urrambut-gugur.html.   best kan....saya dah bertahun pakai...memang tak tukar yang lain......nice blog. Last edited by mata_bulat on 20-10-2013 05:11 PM

suree_aa posted on 29-8-2013 04:07 PM
penah guna...rambut jadi kering cam dawai....tak sesuai kot ngn suree....

suree_aa kena baca blog tu.....s

cara pakai produk ni tak sama ikut rasa selesa anda sendiri.......dekat blog ni http://pahitmanishunnybunny.blog ... rrambut-gugur.html.   dia kerap pakai....ada customer yang memang suka syampu hari2.

mata_bulat posted on 20-10-2013 04:30 PM
suree_aa kena baca blog tu.....s

dah baca thanks ye
problem suree sebijik mcm owner blog tu
kelemumur yg berkuping2 n rambut gugur terok..
skrg kelemumur mmg xde dh yg berkeping2...gatal2 xde...
rambut je gugur lg...

suree_aa posted on 21-10-2013 10:38 PM
dah baca  thanks ye
problem suree sebijik mcm owner blog tu
kelemumur yg berkuping2 n rambut g ...

sama ya......ada sesetengah mengalami masalah mcm tu bergantung pada masalah yang kita hadapi......sesetengah customer tak mengalami masalah macam tu....memang ada customer yang dah lama guna produk ni....ada seorang paramugara selalu ambil syampu ni

yang ni ada satu lagi blog.....nice blog....http://anissensuous.blogspot.com ... -dhn.html.....boleh baca pengalaman pengguna.

Ini lagi satu blog penggua syampu ganozhi.....dia pun ambil masa yang lama utk pulihkan rambut sampai 3 bulan.....
http://nurbatrisyia.wordpress.com/rambut-banyak-gugur/
daripada ayat bawah info tu mcm dia ambil dari blog saya je .......yg tu bukan blog saya okey

ada lagi custemor bagi testimoni nanti la kalau free saya masukkan diblog  saya tu....kauorg jengok2 la yer.
lepas ni baru nak update semula info dan cara mcm mana lebih berkesan pakai produk ni.....sebab geng Nepal rajin ambil syampu dan minyak gano .....dia org kata rambut diaorg elok...sempat saya temuduga diaorg semasa ambil produk di stokes    http://isabela-ilabeauty.blogspot.com/

Last edited by mata_bulat on 20-5-2014 09:53 AM

kauorg cepat betul putus asa...suka bertukar2 syampu saya dulu buat kajian sebelum promote produk ni ambil masa setahun pakai kalau org lain dah kaya jual kalau ambil masa setahun

ada lagi testimoni terbaru.....baru Tanya customer sebab dah lama dia pakai baru hari ni saya
tergerak nak Tanya...klu rajin masuklah blog saya tu. Last edited by mata_bulat on 20-5-2014 10:12 AM

mata_bulat posted on 20-5-2014 10:09 AM
kauorg cepat betul putus asa...suka bertukar2 syampu  saya dulu buat kajian sebelum promote pro ...

Slm mata bulat...sy dah bc review kt blog awak.. awak ade jual lg tak shampoo ni..sy ade mslh kelemumur teruk skang ni...berhabis duit beli mcm2 shampoo, xjugak berkesan...ingt nk try ganozhi n minyak die...cmne nk order?

Salam ya untuk kelemumur memang bagus pakai syampu Dan minyak gano..... boleh terus SMS/wassap : 0132550879

lama dah topik ni kan......tapi still masih setia dengan syampu ni hahaha.......botol pun dah lain dan harga pun lain.....testimoni pun still ada sampai sekarang.......boleh wasup saya apa2 pertanyaan 0132550879

jom baca blog ni dari pengguna tonic.......cari saya jer kalau nak http://bicarafarah.blogspot.my/2 ... esan-aily-hair.html

12
Return to list New