CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: siputsedut

Perangai yang annoying gila...

setengah orang brush aside info yang dapat. anggap annoying gitu. walhal kekadang info tu bagus.

aku ada je bagi suggestion. bukan aku jual barang pun. tapi kekadang member langsung tak balas. ada yang perli. habis tu kalau kita dah tau nak buat apa, apa ke halnya nak umum kat internet.

ada junior saya dia pun selalu post. bila orang bagi cadangan dia kata tq. orang cam ni bagi saya molek sikit. ni umum loud speaker tapi bila bagi cadangan macam dia tau semua benda. anyway bila dah terkena aku dah malas nak buka mulut bagi tips. lantak koranglah.

aku selalu bagi tips utk elak dari makan ubat etc. tapi ramai yang anggap sapa aku nak bercakap. aku bukan doktor. tapi aku share je tips tanpa minta bantuan wang ringgit pun. tips aku tu kekadang senang contoh pantang makan, makan benda berkhasiat etc. tu je.

aku suka orang share info. tak semestinya kita ikut 100%. tapi kita dengar. ambil info kemudian simpan. mana tahu berguna pada suatu hari nanti.

munchkin posted on 19-1-2014 09:19 AM
aku suka orang share info. tak semestinya kita ikut 100%. tapi kita dengar. ambil info kemudian simp ...

Yep mcm info psl sabun hrtu..mommy pon suka org shate info..sbb mommy pon suka share apa yg mommy tau..
Kita nk sedekh duit org tu dah ada so moga skit ilmu yg kita share tu dpt gak pahala nk cover dosa2 yg menimbun ni...hihihi

mommymonster82 posted on 19-1-2014 02:30 PM
Yep mcm info psl sabun hrtu..mommy pon suka org shate info..sbb mommy pon suka share apa yg mommy  ...

Betul tu jugak mommy. Kita share ilmu kan. Moga lebih ramai share ilmu ni. Seronok nak dengar and simpan info

munchkin posted on 19-1-2014 04:00 PM
Betul tu jugak mommy. Kita share ilmu kan. Moga lebih ramai share ilmu ni. Seronok nak dengar and  ...

Kena tgk orang gak..
Org ni mcm2 tanggapan...so hati kena kental..
Hihihi...ada org dia igt kita nak menunjuk bila share sesuatu padahal kita belum tentu mcm tu..yg dia judge dirinya sendiri..sbb dia yg mcm tu...buat apa semua nak menunjuk jd dia igt org pon mcm dia..

mommymonster82 posted on 19-1-2014 08:31 PM
Kena tgk orang gak..
Org ni mcm2 tanggapan...so hati kena kental..
Hihihi...ada org dia igt kita ...

Yelah mommy. Lain orang lain acuannya

Follow Us
kau memang sangat annoying jaahhhhh kikikikikiki *tangan di bahu mata ke atas*

saranghe~

basz_comel posted on 20-1-2014 01:47 PM
kau memang sangat annoying jaahhhhh kikikikikiki *tangan di bahu mata ke atas*

moteppp nk kene babap dengan mek ke? benang dah terbenam pon ko reply cik yah?

annoying tak masalah aku?

hehehe
saya cadangan awak ubah sikit....cara awak cakap...pada sesuatu perkara. agar dia nampak cantik dan tanpa menyinggong orang lain

contonya...
pasal coklat yang diberikan pada anak awak......

mulakan perkataan dengan kata manis/kata pujian.......wah sedapnya.....coklat memang sedap...budak budak pun suka...saya pun suka.....jenis apa coklat ini....... tapi kan...........coklat ini banyak gula, manis...tak boleh makan selalu...