CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: chenta_dewi

Apa Korang Rasa Hari Ni [Vol. 4] Sedih? Hepi? Terkilan? Luahkan di sini.. ^_^

Close [Copy link]
cikrosienona replied at 8-12-2015 02:36 PM
rasa cam facepalm gila dengan lelaki melayu ni... apsal lembab sgt weh? aku suka kau, kau suka aku.  ...

yuols ajak la dia..
1.. temankan iols pergi KLCC.. iols takut.. ada ramai bangla
2.. teman kan iols pergi beli kasut..
3.. temankan iols pergi beli baju..
4.. temankan iols pergi beli ikan ..   
5..

ipin replied at 8-12-2015 03:03 PM
yuols ajak la dia..
1.. temankan iols pergi KLCC.. iols takut.. ada ramai bangla
2.. teman kan  ...

hahahahaha

malu la pompuan nak mula dulu... I nak tunggu dia start dulu. tapi dalam nak tunggu tu meroyan la gak.

Hati oh hati, janganlah asyik terasa.. tapi kenapa ye kita yang sebulan sekali je pun status dekat fb ada juga yang nak suruh berpada-pada? tegur depan kawan-kawan pula tu. muat naik gambar di sekitar pejabat, diingatnya kita muat naik gambar berjalan-jalan ke sana ke mari

kita bukan jenis siap kerja selfie di fb nak canang pada semua, tengoklah kerja aku dah siap. tak perlulah nak anggap takde gambar kerja, kerja tak buat

#akuyangtaksukacanangpasalkerjakauyangsentapdahkenapa

Aku ni semua lengkap. Pelajaran,Kerja Duit, Rupa, Parents yg baik, Kawan2 yg baik...tapi satu je aku xlengkap..selalu aku bernasib malang dlm pcintaan..aku rasa dah berpuluh2 bf dh aku ada...semua ada mcm2 kisah..betul lah org kata, Allah dia bagi sini lebih, sana kurang sikit..sana lebih, sini kurang..setiap org pun masing2 ada ujian dan dugaan sendiri..semua tak sama..ada yg dpt kahwin dgn lelaki yg disayang tp mslh kewangan pula..ada yg semua lengkap tapi masalah kesihatan pula...aku patut bersyukur dgn apa yg Allah dah kurniakan pada aku selama ni..jgn pernah merungut...

hari ni rasa malas haha
aku baru balik cuti. rasa nak duk umah je. nak2 akhir tahun dah ni.. bosan weh hidup ni. bila nak kawen ni. aku nak kawen. hehe

aku rase sgt bengap bila tersilap pos brg guna poslaju domestik...bayor mahal...dahtu rupenye2 kne pos guna parcel domestik...silap pos...

Follow Us
mintak pendapat uolsss semua forumerss

http://mforum.cari.com.my/forum. ... amp;fromuid=2013152

khinzir betol.. pagi2 dah naikkan darah org.. stupido sungguh..
tahulah aku lawa sket darik ko.hahahahaha

rasa happy baru lepas gayut dgn adik pompuan buat sesi luahan hati n texting berjam-jam dgn abgku yg susah benar nak bersuara dahlah jauh kat obersea... mak aku pulak masak sambal tumis ikan bilis dgn sotong msk kicap malam ni, happynya dapat makan masakan mak yang dah lama aku tak rasa.. asyik makan masakan sendiri je... sekian.

rasa sentap masih menyengat dan tak surut2 dari pagi sampai petang, sebab abg aku berlagak ostad, kasi tarbiah pulak kat aku...... menjawab ke status facebook aku.. kot ye pun nak tarbiah adik ko, bukan dlm facebook dia... itu kan dah memalukan adik ko sendiri!! nak je aku menjawab... tapi masih ada harga diri... takmo lah nak buka aib dia kat kawan2 aku.. kalo tak suka dgn luahan perasaan aku kat fb aku, unfriend je laa.. tak payah nak tunjuk ostad sgt kat depan kwn2 aku... padahal bukan ostad pun... bukan peduli pun hal adik2 nko... tetiba sibuk nak enterframe

tersisih...

rindu pada yang tak sudi...

salam, nak tumpang tanya sikit..malas nak bukak thread..huhu

normal ke lepas minum kopi rasa nervous i perasan lately ni kalau minum kopi, lepas beberapa jam tu mesti rasa nervous sampai sakit dada..normal tak camtu harap ada yang sudi jawab

aku rasa bosan arini.. x sabau nk blk rumah

MeghanK replied at 16-12-2015 09:00 AM
salam, nak tumpang tanya sikit..malas nak bukak thread..huhu

normal ke lepas minum kopi rasa nerv ...

Kopi tu kan ada kafein. Kalau ko ada masalah anxiety or dada berdebar2 , memang akan rasa macam tu lepas minum minuman berkafein. Member aku tak boleh minum kopi, nescafe. Nanti dia akan rasa jantung dia berdegup kencang

starcity replied at 17-12-2015 09:03 PM
Kopi tu kan ada kafein. Kalau ko ada masalah anxiety or dada berdebar2 , memang akan rasa macam tu ...

i memang jenis tetiap pagi akan minum nescafe atau kopi..selama ni seingat i tak pernah jadi berdebar sampai sakit dada gitu..rasa berdebar sikit2 je dalan setengah jam gitu..tapi yang ni dati malam membawa ke siang esok nya. takut pulak kot ada penyakit pape

hari ni insaf kejap pagi minum air kosong je sampai pukul 5 petang tadi minum nescafe sikit

Awk tu yg bermatian mintak kita simpan rahsia. So kita pn xbukak mulut lsg pasal tu. Alih2 bila benda ni jd, dok slhkan kita sbb takbgtau org ttg hal yg kononnya nak dirahsia kan tu. What fockery is thisss

MeghanK replied at 17-12-2015 09:07 PM
i memang jenis tetiap pagi akan minum nescafe atau kopi..selama ni seingat i tak pernah jadi berde ...

sama la dgn aku..minum kopi /nescafe sakit kepala/berdebar

doktor nasihatkan toksah minum kopi/nescafe ..
skrg aku minum milo...tpi kdg2  trlajak juga minum kopi..

rasa rindu gila kat nescafe............

awanjingga replied at 19-12-2015 10:37 AM
sama la dgn aku..minum kopi /nescafe sakit kepala/berdebar

doktor nasihatkan toksah minum kopi/ ...

ooo, sampai refer doktor tu

i pulak jenis tak boleh nak minum milo pepagi..jadi mengantuk takleh nak angkat mata..so memang minum kopi/nescafe je..lepas tu air kosong sepanjang hari..

i agak kopi yg i minum hari tu terlampau banyak kafein kot sebab tu sampai berdebar bagai

omg, i rasa macam terlebih happy je ni..duk senyum gelak sensorang sambil tengok running man yg tak berapa lawak tu..nak mental dah ke

I rasa pelik bila teman sekerja i create group whatsapp, pastu add kita orang semua dalam group (semua perempuan), bersembang macam-macam topik (kira group tu aktif la jugak). I kadang-kadang pergi ke department dorang (mostly ahli dalam group tu department yang sama) tapi suasana yang berbeza. Masing-masing dengan life sendiri, even duduk sebelah menyebelah depan or belakang tapi tak bertegur sapa. I jarang respon dalam group tu sebab i department lain which is i sorang je perempuan dalam department i. Pernah satu hari tu masing-masing post quotes yang berbaur sindiran, macam berbalas-balas gitu. Rupanya ada krisis masing-masing tp memendam rasa, dorang luahkan dalam group tu. Motif dorang tak nak bersemuka?

I rasa macam hipokrit jah!