CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Pailang

astral projection, roh keluar dari badan

kuriboh posted on 3-2-2014 11:01 PM
kalau aku mengelak sniper kau tu, aku boleh dpt refund + hadiah percuma x? haha

Takdenye aku nk bg ko dpt elak dan dpt refund
Aku make sure betol betol roh ngko kuar bdn
Hahaha

burque posted on 4-2-2014 06:58 PM
Klu ko dpt astral bro ko nk ke takat jumpa adriana
Masuk le terus dlm bdn dia
Pastu pegang pegan ...

masuk dlm badan dia nk pegang camna?
kalo gitu  baik aku bawk jasad aku yg sedar ni naik plane gi brasil taun ni, sambil tu leh tgk bola

burque posted on 4-2-2014 06:56 PM
Klu ko ada pilihan ko nk balik ke bdn sendiri
Baik ko masuk badan aiswarya rai

merepek da ni

Pailang posted on 5-2-2014 06:15 PM
merepek da ni

Biasala tu
Sama gak cam topik astral ni

burque posted on 5-2-2014 06:27 PM
Biasala tu
Sama gak cam topik astral ni

merepek bagi kau dan tak percaya kewujudan benda2 camni. ibarat tak percaya kewujudan jin sebab jin tak boleh nampak. ibarat tak percaya kewujudan angin sebab tak boleh nampak. ibarat tak percaya Allah sebab tak pernah nampak. tapi benda2 tu semua wujud.

ala TT bukak thread ni saje je nk tuka2x pendapat
kongsi2x cite. kalau nk try leh la cuba
nt cite balik kat cni. wa x brani cuba, takut salah

Follow Us
aku rasa dejavu lg menarik dari yang nie,sebab seumur idup aku,dejavu paling banyak aku alami..

trebadoure7 posted on 5-2-2014 10:41 PM
ala TT bukak thread ni saje je nk tuka2x pendapat
kongsi2x cite. kalau nk try leh la cuba
nt cite ...

tak ramai orang bukak benang cerita pasal ni sebab tak ramai yg berfikiran terbuka. mungkin dah ade yg cuba nak bukak tapi bila diorang pikir 2-3 kali, diorang takut diperlekehkan serupa macam aku kena sebab cerita mcm ni tak banyak pendedahan dan nampak tahyul bagi diorang. aku tak pernah rasa malu atau takut bila nak bukak thread dalam forum ni, sebab aku tahu kalau aku malu atau takut nak bertanya, sampai bila2 aku takkan jumpa jawapan dan sesat jalan selamanya akhirnya sampai bila2 fikiran dan pengetahuan aku takkan maju.

kalau aku nak jadi attention seeker pastu cakap pakai lepas dalam forum ni macam diorang buat, boleh ajer. beribu kali ganda lagi teruk pun boleh. tapi aku malas sebab aku dah puas. puas pedajjal orang2 biadab macam ni. puas segala2nya. Cuma admin jer yg betul2 kenal saper aku dalam forum ni berdasarkan IP address aku. setakat attention seeker kecik cam diorang ni, apelah sgt bagi aku.... tak gugat apa2 beb! HAHAHAHHHH!!!!!!

Pailang posted on 6-2-2014 11:40 PM
tak ramai orang bukak benang cerita pasal ni sebab tak ramai yg berfikiran terbuka. mungkin dah ad ...

ekceli kita perlukan lebeh banyak lagi topik2x yg boleh buat kita berfikir
daripada dok baca kisah2x merapik niyang rapik dan cerita cycle berulang kali serta cerita tipu sesetengah forummers di sini
aku kinda sense yg sesetengah cite seram kat sini seolah direka utk dapat followers yg follow kisah mereka
cam kisah cik es dulu tu
but.. aku xnak judge lebeh2x. mgkin benda tu betul cuma x jd dkat aku n aku syukur aku x alami anything worse like that.
and aku rse mmg btul pn respon kau, kalau org perlekeh just ignore and keep continue sharing any good infos that you have.
astral pro ni bg aku mnarik cuma aku takut nk try. aku ni jahil orangnya
tp aku dok cr gak topic astral pro ni kat board lagenda tu. ada topik ni dulu. byk gile infos dlm tu
and mmg ada org cite pengalaman dia psl astral pro ni. seronok baca. ada yg cite tp aku xleh hadam sungguh apa yg dia cite
hope TT sudi kongsi sikit pengalaman.. nk tau TT jumpa apa dn mcm mana benda tu berlaku

Dewa19XKangen posted on 6-2-2014 01:53 PM
aku rasa dejavu lg menarik dari yang nie,sebab seumur idup aku,dejavu paling banyak aku alami..

dejavu tu mcm mimpikan. eh aku nk cite la sal ni walau keluar dr skop topik
aku dh byk kali mimpi and x lma kemudian mimpi tu jd real
tp adegan2x dlm mimpi tu bkn la adegan aku berlawan dgn hantu, atau apa2x yg dasyat mcm tu
aku ni org biasa je.. mustahil la nk dpt mimpi sedasyat tu
adegan mimpi aku tu mcm simple rutin aku buat hari2x la. p jalan2x ngan kwn, aku mimpi aku borak ngan kwn
aku mimpi situasi aku dkat satu tempat. 2,3 hari pas aku mimpi camtu, mmg dlm real sebijik klua mcm aku mimpi
cth aku mimpi borak ngan kawan, kata kan lah topik dia pasal nk pilih baju. aku nk pilih baju kaler ni, tp kwn aku tak kasi. dia kata kaler ni tak sesuai ngan aku. aku letak balik baju yg aku berkenan dan aku ambik baju yg dia pilih.
2,3 hari kemudian, aku klua ngan kawan aku, dan situasi yg aku mimpikn td sebijik klua dalam real. warna baju tu pn sama dn dialog2x dia tu pun sebijik sama mcm dlm mimpi aku. 2 seconds after that, aku teringat mimpi aku 2,3 hari lps. so, that's dejavu kan?
yg tu contoh je aku bagi. cite sebeno aku mimpi aku drive, rolling rolling rolling, tetiba keta aku sampai kat kawasan pantai.
aku tgk pantai tu meriah ngan orang nk mandi la, jalan2x. so aku drive kete sekeliling kawasan pantai tu. lalu kat jalan pastu tgk ada gerai kecik2x jual jajan kiri kanan aku. then aku park kete. pastu aku gi kat tepi pantai. aku jalan2x tgk ombak tetiba aku tgk kat bahagian kanan aku, ombak besar dtg. mcm tsunami tp belah kiri aku ombak still tenang. pastu aku x ingat dah
so, mgu lps aku klua ngan kwn. dia ajak g pantai and guess what, sebijik sama. dr aku drive kete aku ke sekeliling pantai tu dgn nampak gerai yg sama dlm mimpi aku sampai aku trun ke tepi pantai tgk ombak. tp xde tsunami la heheh.. aku cuak gak masa tu sbb aku dh teringat mimpi aku. dlm hati aku, xpe lah kalau sama tapi kalau part ombak besar cam tsunami tu.. mampus

trebadoure7 posted on 7-2-2014 02:45 AM
ekceli kita perlukan lebeh banyak lagi topik2x yg boleh buat kita berfikir
daripada dok baca kisa ...

memang aku pernah cuba buat. dengan nama Allah yang maha berkuasa, aku tak tipu yang aku pernah cuba buat astral projection ni. terserah kau nak percaya aku punya sumpah atau tak. aku rasa macam dalam mimpi time tu. melayang2. sekali tu jer aku buat. aku pun takut nak buat byk2 kali. sebab dengar citer kalau buat banyak2 kali, mudah mati.

itu memang lumrah dunia. selalu reka2 cerita. tapi masalah besar nyer sekarang, orang yg tak suka reka2 cerita tu lah yg AKAN kena tempiasnya sekali. tambah2 lagi cerita tu macam khayalan tapi hakikatnya memang betul2 pernah terjadi.

disebabkan lumrah dunia, sekarang ni kalau nak bukak mana2 benang berkaitan cerita2 yg ghaib, kita tak boleh ceritakan pengalaman kita. sebab bimbang dikatakan bohong. skarang pun thread aku dah terencat. alang2 dah hujung tanduk, elok dibiarkan mati terus. puas hati? ketawa la?

Pailang posted on 7-2-2014 08:08 PM
memang aku pernah cuba buat. dengan nama Allah yang maha berkuasa, aku tak tipu yang aku pernah cu ...

kalau buat byk kali mudah mati, mcm mana tu? ada effect pd body kita ke
cam dlm insidiious 2 tu, dia wat astral pro tp x dpt masuk lam body dia
roh org yg dh mati pulak bjaya masuk, so kesihatan dia mula decline
apa nk diheran kalau ada satu, dua masuk thread kita dn ckp mcm2x
lagi best apa tgk respon mcm2x tp terpulang pada kau la nk reply ke tak kalau kau rse mengarut wat donno je

benda ni betul kan.. sbb didedahkan pengant illuminati rsnya yg drg gunekan utk upacare bnda tah.. dlm insidious karya james wan org mesia pun ade ckp psl bnda ni..

boleh ke nk wat astral projection ni...nk roh  terbang ke maldives

dulu2 ms sekolah rendah, selalu alami benda ni,tp masa tu tak tahu apa benda yg me lalui ni..stp kali bgn dr tido, rasa penat sgt2 dan berpeluh2..tp apa yg pasti mmg rasa diri ni terbang ke tmpt2 yg jauh..me ibaratkan diri me ms tu seekor burung yg terbang dan lihat dunia dr mata burung..

tapi masa tu takde plak me share benda yg me alami ni kt sapa2..takut org igt me gila plk skrg dh besar, tahula benda yg me alami ni dipanggil astral projection..

aku percaya jer mende ni...pernah jgk rasa mcmana..tp terjadi secara x sengaja..so agak cuak sgt time tu..bila terbaca pasal mende ni then br tau apa yg terjadi...

ada orang merasa tanpa minta, ada orang merasa sebab menuntut

yang penting kalau kurang ilmu, jangan cuba malam2 karang jumpa benda bebukan kata mereka dan keluarga mereka lol

Salam sejahtera kwn2

Gembira rasanya bila melihat ada sesetengah daripada kwn2 yang alert dengan astral projection ini. Simptom2 yang saudara TT cakap di atas tu memang betul, saya nasihatkan kepada kwn2 yang berminat dengan astral projection untuk belajar perlahan-lahan dengan penuh sabar. Insyallah akan dapat.

Saya dan keluarga saya pulangkan semua kepunyaan kamu selama lamanya