CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: justsomegirl

oh lelaki..apa agaknya nasib aku? sudi2 la bg pendapat..

sis u started the problem...you should take serious action stoping it!
stop means stop! bukan de perasaan eh rindu plak nak membelai2...
pernah dengar perkataan insaf? selalu kan? tapi tau x nak apply die..?
u bakal degree holder i think u boley fikir or cari sendiri cara nak apply insaf tu betol2..
case u ni memang btol2 contoh kepade cinta itu membutakan..
even u bakal degree holder pon boley jadi buta ape lagi la budak2 remaja tu haaaa
maybe some point for u untuk bantu u keluar dari masalah ni is cube pikir one day u akan ade anak
u nak ke anak u nanti buat perangai macam u??? mende simple macam ni boleh turun ke anak
or keturunan jugak..so pikir2kan lah..and pikir kan lah jugak u nak ke anak2 u perangai macam
u and bf u ni...?? huhu selamat berpikir and hope to hear good decision making from u.
teruskan berdoa...Allah tu maha mendengar and maha pengampun dont worry!

"Tapi kaedah sayang aku ni lain…aku suka sentuhan..aku sukadibelai dan  membelai.."

Wooo...dik, slow down!
Meh sini kak yg dah kahwin bagitau you satu fakta: Lelaki di cipta utk terangsang kalau di sentuh wanita...hokeh. So, please STOP!

I rasa you perlu perhatian, mungkin you kurang menerima semasa kecil...kak hanya buat andaian, bukan menuduh. Sebab kat ofis kak dulu pun ada sorang macam you...suka sentuh2 lelaki kat ofis tu, sampai terlanjur dgn suami orang dan terpaksa nikah kerana mengandung.Berpunca dari dirinya yg kurang perhatian dari keluarga.

Kak berharap sangat you tak menambah statistik kes saperti itu. Hargai diri.Bercinta tak perlu sentuh2, ok....save this for your wedding night

bawak-bawak la bertaubat..ko x takut mati kew? lantak la dgn bf ko..baik ko fikir akhirat lg baik, ko nak masuk syurga ke neraka.. aku pelik ar, zaman skrg bab 'romen2' 'kissing2' macam bende bese jew, cam x pelik pun...aduh...blaja la ilmu agama,rajin2 pegi kuliah agama, tgk kat utube pun jdla....kalau ko masuk syurga,insha Allah, ade bidadara yg hensem utk ko...

Awak rasa x yang Allah syg awak? Banyak kali dia pelihara awak dari bzina. Walaupun nak ikut logik, dengan overnight segala, memang awak senang2 je nak serahkan diri tapi still, awak masih dara. Faham maksud saya? Dengan semua peluang yang dah terhidang, awak masih dara. Bukan sebab bf awak syg awak tapi sebab Allah syg awak. Awak boleh berubah. Ingat tu.. Awak boleh berubah.. Kalau dia tinggalkan awak sebab awak nak jadi wanita yang lebih baik, biarkan dia. Kalau memang dia jodoh awak, awak akan tetap dapat dia jugak walau apa pun jadi.

kawin je la ko ni..dh macam cerita lucah...2-2 kaki romen kawin je la korang. laki len pun dah menyampah ngn gurl camni

zina dah jd perkara biasa kan

jgn panggil make love, panggil zina jer, mesti seram nak buat, kot2 ler

Follow Us
" mna bole tahan asyik kena belai2 gesel2 je klu jumpa smpi teransang. Mula2 cuba jgk tahan smpi dh x bole nk tahan tu yg cuba nk mintak lebih. Sy cuba je mintak klu x bg xpe tp jgn la cuba meransang sy. "

pengakuan samad ( bukan nama sebenar ) kpd wartawan

AdamBillionaire posted on 17-2-2014 10:21 PM
dgr nasihat adam..

betul..

wow adam adam...

you are something

aku rasa dia betul sayang ko.
mungkin dia ajak main 2 sbb ko suka sentuh2 dia kot. 2 yg dia mcm terangsang aje 2.
aku agak lah. aku rasa baik korang kahwin aje

teguhkan lah pendirian kau... dan kuat kan iman

Make love = zina...orang yg zina ni cetek ilmu = binatang...so renung2kn lah

Kahwin jelah terus kalau dh sayang kn dia, tapi jangan la pula make love before marriage

Tak guna betul tt ni. Kau la punca dia ketagih nak seks dengan kau sebab kau yg goda dulu. Akhirnya bf kau yg nampak salah. Cara kau cakap bf kau memang baik tapi sebab kau dia rosak sampai ketagih seks

Apa2 pun perempuan semua betul. Lelaki jadi mangsa play victim

Skrg dh kahwin ke?