CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 97426|Reply: 299

DON'T MESS WITH AN ANGEL [CUIDADO CON EL ANGEL][MAITE PERRONI,WILLIAM LEVY]

Edited by eddlisa_uyuk at 24-7-2015 09:03 PM

Wey korang nak tanya ni sape peminat telenovela kat sini angkat tangan, rasanya xde thread telenovela Don't Mess with an Angle ni, aku dh follow cerita ni kat tonton memang best gila wa cakap lu memang x rugi gila merempit, hero jangan cakap lah mmg merembes gila hensem heroin dia pon boleh tahan cun jugak, jalan cite i bagi rate 8 dari 10 ni,

Jalan cite korang leh usha kat wikipedia tapi best lagi follow jalan cite dia, cuma skang ni kat tonton jalan cite dia x lengkap lagi selepas episod 40 tapi aku dh email tonton suruh upload balik episod yang hilang, kalo korang follow boleh share-share kat sini ye part2 cite yang best tu, pada aku dah tentu hero dia punya part si Juan Miguel tu, jum share kat sini ye

Last edited by seribulan on 31-10-2014 01:13 PM

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Rate

1

Hi... Saya masih baru di sini. Saya memang minat telenovela sejak kecil lagi. Sekarang ni sanggup beli dvd telenovela2 yg belum ditayangkan di Malaysia sebab minat haha. Saya juga dah tengok telenovela Don't Mess With an Angel sebab saya beli dvd telenovela ni tahun lepas. Memang best. Nanti Marichuy buta. Untuk pengetahuan William levy & Meite ni  dapat award sebagai best couple semasa telenovela ni ditayangkan di Mexico. Rating tinggi.

hero si juan ke???? ahhhaa lama tak tgk dia

ni tayang kat tonton sahaja ke???

Mrzzz200 posted on 21-6-2014 01:03 PM
Hi... Saya masih baru di sini. Saya memang minat telenovela sejak kecil lagi. Sekarang ni sanggup be ...

wow kat mana u beli babe? bestnya... i hangin dengan tonton ni cuba u bawa email kat bawah ni

Hello, Miss Annur.

Ada sedikit kesilapan teknikal dalam sistem. Kita sudah semak berkaitan dengan isu ini dengan bahagian teknikal.

Untuk makluman, setiap episod Don't Mess with An Angel hanya percuma untuk ditonton selama 7 hari sahaja atas dasar hak cipta. Boleh lalukan cursor pada thumbnails setiap episod dan lihat di bahagian 'Available Until' untuk maklumat lanjut.
Tetapi jangan khuatir kerana banyak lagi drama-drama menarik yang boleh ditonton secara percuma seperti Temptation of Wife, In Laws 2, Kerana Terpaksa Aku Relakan dan banyak lagi di TonTon. (:

Pihak TonTon memohon maaf berkaitan dengan isu ini. Segala kesulitan amatlah dikesali.

aduhaiii nampak sangat x professional dalam hal ni, sbb sebelum tu i tgk banyak episod yang tak de, pastu dia leh kata mcm ni plak, padahal i tgk telenovela rossalinda elok jek ada setiap episod. now yang ada episod 74 ke atas, i baru follow episod 41, i nak tengok part si Isabella dan Estefania kantoi dekat cecilia, mmg hancur harapan i nk follow cite ni

eddlisa_uyuk posted on 23-6-2014 07:50 AM

cite ni tayang kat TV9 pukul 10 pagi isnin hingga jumaat kat Slot Estrella, dulu time telenova Rosalinda TV9 tayang kul 10.30 malam tiap isnin hingga jumaat, lepas buat slot pagi ni lansung xleh follow sbb i keje, tu yang i hangin tu,

Follow Us
safieyah1984 posted on 23-6-2014 12:39 PM
wow kat mana u beli babe? bestnya... i hangin dengan tonton ni cuba u bawa email kat bawah ni

H ...

Saya beli via online... Banyak jugak la saya koleksi dvd2 telenovela ni termasuk dvd telenovela Rubi, Maria La Del Barrio, Rosalinda n telenovela yg terbaru di Mexico pun saya ada juga. Minat sangat2 dengan telenovela ni. Sampai ada org kata saya pelik sebab lelaki minat telenovela.

Saya dah buat report kat pihak tonton pasal episod yg diorang tak upload  kt tonton.com tapi jawapan sama macam ni. Memang hampeh!

eddlisa_uyuk posted on 23-6-2014 07:50 AM

Citer ni tayang kt tv9... sebelum ni tayang pagi pukul 10.30 and then diorang tukar malam pukul 11. Tapi rasanya skrg ni diorang tayang pagi semula kot.

Mrzzz200 posted on 23-6-2014 02:09 PM
Citer ni tayang kt tv9... sebelum ni tayang pagi pukul 10.30 and then diorang tukar malam pukul 11 ...

yup betul tu, aduhaii kalo siang mmg i xleh follow lah tgk sbb keje, bila masa diaorang tayang cite ni pon i xperasan, kebetulan i mc tertengok plak terus follow tonton sbb i mmg peminat telenovela, sekali tonton xleh tayang plak previous episode alasannya sbb follow terma and syarat hak cipta episod yang ada cuma 74 keatas alahai i baru follow episod 41, so 30 episod lah i terlepas. hurmmmm... mana ye u beli cd telinovela tu ada englesh subtitle ke?

Mrzzz200 posted on 23-6-2014 02:06 PM
Saya beli via online... Banyak jugak la saya koleksi dvd2 telenovela ni termasuk dvd telenovela Ru ...

sorry i xperasan reply u, babe i nak tanya cd online yg u beli tu ada english subtitle ke? atau u mmg terer bahasa latin?? i nak cari jugak lah, dulu i xsempat tgk Bella Calamidades tonton dh delete cite tu atas alasan hak cipta jugak, sekali cite ni plak terlepas, alahaiii i dh follow since episod i mmg best gila cite ni, tapi i ada tgk kat you tube mmg ada siar tiap episod but no subtitle lah, kucewa i

safieyah1984 posted on 23-6-2014 02:41 PM
sorry i xperasan reply u, babe i nak tanya cd online yg u beli tu ada english subtitle ke? atau u ...

Saya beli di Ebay sebelum ni dvd telenovela ni. Yep ada English subtitle. Tak semua telenovela di release on DVD. Hanya yg popular dan berating tinggi je pihak Televisa & Telemundo keluarkan dalam bentuk dvd. Tapi sebelum beli kena tengok juga dia punya region berapa. Kalau dvd tu region 1 so kat Malaysia tak boleh play menggunakan dvd player sebab DVD Player Malaysia region 3. Cari dvd yg region 3. Tapi kebanyakkan dvd telenovela yg terbaru di Mexico semuanya di release on dvd with English subtitle. Saya baru je beli dvd Mi Gorda Bella versi baru. Best. Tu la tonton delete Bella Calamidades macam tu je.

Mrzzz200 posted on 23-6-2014 04:09 PM
Saya beli di Ebay sebelum ni dvd telenovela ni. Yep ada English subtitle. Tak semua telenovela di  ...

boleh x i nak tau bape u beli, nak jugak beli. xkisah lah mahal pon, sbb bila jadi kes mcm ni mmg kecewa sangat, baik xpayah letak kat tonton kalo mcm tu, hope lepas habis cite Don't be mess with angle ni, ada telenovela yang baru lah, oh ye Mrzzz200 kalo beli kat ebay xde potong2 kan kikiki

safieyah1984 posted on 23-6-2014 04:42 PM
boleh x i nak tau bape u beli, nak jugak beli. xkisah lah mahal pon, sbb bila jadi kes mcm ni mmg  ...

Harga setiap dvd telenovela ni berbeza2 la. Saya beli ratusan jugak hihi. Yg pasti harganya atas RM 150 ke atas. Ada yg kena bayar kos shipping & ada yg free shipping. Potong ke tak tu depend la... Ada sesetengah dvd diorang akan potong scene tak penting tapi cerita tak lari pun... Sama je. Ada dvd yg tak potong langsung scene2 nya. Kalau kt tv ni banyak scene kene sensor... so tau2 je la ye versi dvd ni mana ada kena sensor apatah lagi dvd ni direlease dari Mexico dan US so mmg tak ada babak 'hot' yg disensor. Hihihi...

Mrzzz200 posted on 23-6-2014 04:57 PM
Harga setiap dvd telenovela ni berbeza2 la. Saya beli ratusan jugak hihi. Yg pasti harganya atas R ...

hohoho bestnya, tq babe for your information nanti i nk gi google kat ebay, yang penting hero dng heroin kena sama cantik sama kacak baru best nak layan, kalo ada telenovela yg best bgtau ye, wat masa ni nk cari dont mess with angle dulu

Mrzzz200 posted on 23-6-2014 02:09 PM
Citer ni tayang kt tv9... sebelum ni tayang pagi pukul 10.30 and then diorang tukar malam pukul 11 ...

oooo ingat kat tonton je.........

safieyah1984 posted on 23-6-2014 12:41 PM
cite ni tayang kat TV9 pukul 10 pagi isnin hingga jumaat kat Slot Estrella, dulu time telenova Ros ...

mmg masa tak sesuai pun.....waktu kerja kan

safieyah1984 posted on 23-6-2014 06:28 PM
hohoho bestnya, tq babe for your information nanti i nk gi google kat ebay, yang penting hero dng  ...

Ni telenovela pelakon yg sama si Juan dan Marichuy digandingkan bersama dalam telenovela Triunfo Del Amor. DVD telenovela ni pun dah keluar. Saya nak beli jugak yg ni nanti.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

eddlisa_uyuk posted on 23-6-2014 08:44 PM
oooo ingat kat tonton je.........

Telenovela ni memang rating tinggi waktu siarkan di Mexico dan US tapi kat Malaysia plak banyak yg tak tau telenovela ni tayangkan di tv9 sebab waktu tak sesuai. Kalau diorang tayang petang mesti banyak yg boleh layan.

eddlisa_uyuk posted on 23-6-2014 09:19 PM
mmg masa tak sesuai pun.....waktu kerja kan

tulah edlisa, fieya dh email tonton dia kata dh suakan perkara ni kat pihak yang terlibat, maybe lepas ni pihak TV9 akan ubah balik waktu siaran pada waktu malam, sbb kalo siraran waktu pagi memang x dapat tengok punya, xkan hari2 nak tgk online streaming kn, sbb dia ubah siang ni lah i terlepas tgk dh episod 50 baru i perasan ada cite ni kat tonton, kalo dia x ubah siaran nanti i email tonton lagi, hehehe... telenovela punya pasal kan

Mrzzz200 posted on 23-6-2014 09:55 PM
Ni telenovela pelakon yg sama si Juan dan Marichuy digandingkan bersama dalam telenovela Triunf ...

wow ok nanti fieya pon nak gi usha jugak kat ebay, thanks ye for info, u mmg peminat telenovella betul lah