CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: theflash

Keseraman Di Rumah Sendiri oleh theflash

theflash posted on 26-6-2014 01:40 PM
knpp pergii huhuh

FLASH XDE CITER BARU KE??RINDU NK BACA NI....

ade sambungan lg x the flash..karangan ko aku bg 120% torbaikk sobab mcm aku jadi pelakon utama pulak haha..anyway nak say hai to d flashhhh

masih boleh tahan byk hari lagi.. kalau saya terus pindah mlm tu jugak

Kwn the flash ni xleh dok sorg n kene kawin cpt, mende2 ni suke girl single and dok umah sewa sorg2.. dlu kakak aku selalu kene kaco ms x kwin lg, die dok tganu n jauh ngan kiteorg yg kat k.l, die lecturer n dok2 menyewa.. kkdg die ajak student die teman, die mcm dh lali, student die terkejut bruk kene kaco..ahahahha

nak tumpang cerita. alang2 tajuk menepati pengalaman sendiri. *kisah digubal sikit tuk mencarikan cerita ni generic.

semalam mak telepon, kata ayah selalu pegi makan kat kedai his ex-partner masa dia meniaga kantin klinik dulu. ex partner tu single mom yang perangai agak hamlau.

pompuan tu banyak kali lah berniaga dgn ramai biz partner yg bertukar tukar.

the partner yg before my ayah ni ada ckp yg she is not a good muslim. byk main ilmu hitam.

jadi dia sudah aimed my father. my ayah ni takde la baik sangat. my mom and ayah hubungan mmg tak berapa baik sudah bertahun. manjang bergaduh saje.  

my ayah ni, i think sengaja nak sakitkan lagi hati my mom, suka la exxagerate cerita pasal dia pegi makan dan minum w pompuan tu.  but pompuan tu mmg org kampung dia pun kata, as per apa yg ex pertner tu beritau my mom, ada main ilmu.

semalam seharian saya duk berdoa, if ada ilmu tak baik, minta Allah pulangkan balik kepada penghantar.

malam tadi tido dgn ada wuduk. bermimpi ada jumpa benda yg tak baik, dan surpisingly saya melawan dlm ada perasaan ketar juga. saya dok baca al fatihah dgn keyakinan penuh Allah akan bantu.

berkali kali baca al fatihah sampai hujung tu rasa benda tu weaken. dan saya terbangun dgn mulut yg masih terkumat kamit baca al fatihah.

terus bangun, amek wuduk n solat tahajjud.

may be mainan perasaan, saya berharap iyenya juga hanya mainan perasaan.

*family saya jenis senang terasa and nampak benda2 halus ni.

sekian.

TT -- sory menyelit.

aku dok Putrajaya sejak 2005...alhamdulillah tak ada apa2...cuma kena kacau kat ofis ada jugak...siang2 buta pulak tu...siap bunyi2an....

Follow Us
Scary nye tahap gangguan penampakan nyata..huhu

Mmg bes cite ni!! Sambung lg bro

SofarLokek replied at 7-12-2014 08:33 PM
ade sambungan lg x the flash..karangan ko aku bg 120% torbaikk sobab mcm aku jadi pelakon utama pula ...

hihi

hai jugak

hahahahahahahahaha

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

adoi la...
ingatkan ada update..terkojut den..

HAnaNAjima replied at 4-12-2014 09:37 AM
FLASH XDE CITER BARU KE??RINDU NK BACA NI....

ada
tahun 2017 saya rajin
rajin2 la tengok
ada 2 3 cite baru

baru baca thread ni..huhu.. 2014 ek.. dok putrajaya presint 18 dari 2010 until 2017..mmg bnyk la story morynya..biasa la..mana2 pun sama je.

jebirun replied at 29-1-2015 07:11 PM
Kwn the flash ni xleh dok sorg n kene kawin cpt, mende2 ni suke girl single and dok umah sewa sorg2. ...

Rasanya..iye la kan..mula ada pengalaman gangguan2 ni masa dok nyewa sensorg.. 1st time jadi perantauan masa tu..ape pun pengalaman hidup.

Flash ada citer baru tak?

Dah lama tak masuk forum paranomal ni.

Ni The Flash ambik cerita dari kawan The Flash ya?

aku selalu perasan:

1. kadang mcm ada orang duduk kat kerusi  makan rumah aku.... bila aku tgk balik macam tak ada
2. bila masuk bilik aku ada satu cermin yang besar .... bila poco poco/zumba dalam bilik ke apa ... macam ada someone berdiri belakanng aku .. takpun dukung kat leher aku .... bila aku blink and perhati betul2 ... x ada pulak
3. kat dapur memang ada kelibat budak2 .... bila toleh belakang memang boleh dengar mcm budak lari ke arah ruang tamu ....
4. bilik tetamu pun sama ... kadang aku saja jer nak tidur bilik tu .... peliknya ... bila pakai selimut ...  bila dah lelap sedap jer ... mesti terjaga balik sebb sejuk ... tau2 selimut tu dah terlipat balik ... bila guna balik ... circle tu mcm berulang ... sampai lah aku bengang ... "jangan lipat .. esok pagi aku lipat ... lepas guna" .... dah tak jadi dah benda tu ... tapi bilik tu memang sentiasa rapi .. maybe sebb tak ada orang guna