CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mamaezah

nasik kangkang & minyak dagu - TERKINI PUNYA CERITA!

Rinhoneymadu posted on 13-8-2014 01:52 PM
Tak faham mentaliti org yg suka menyihir org ni...
Mesti kes tk confident pd diri sndiri ni..

betul aku setuju! dorg ni xtakut Allah

Nasi kangkang dan minyak dagu kedua-duanya berasal dari Thailand.Jadi gabungan kedua-dua pada masa yang sama akan mendatangkan akibat yang sangat memudaratkan.
Tapi kalau versi nasi kangkang dan minyak dagu  yang terlibat adalah versi tempatan mungkin powernya kurang sikit.

Last edited by Lobos on 13-8-2014 03:57 PM

mamaezah posted on 13-8-2014 02:12 PM
terima kasih di atas penerangan semua especially dari Wak @hantukiller ...
skrg kami dok merancang  ...
lagi satu, betui ka segala beras gula garam yg dah disihirkan tu kena langkah, utk mematikan sihir tersebut??
Halau??? jangan la, walau cara kasar atau cara halus, semuanya kesannya buruk, so biar ajelah

Melangkah beras, gula, garam yg disihirkan bolehkah mematikan sihir??? jawabnya tidak. Sebab yg beroperasi dalam persihiran adalah jin, bahan itu hanya perantara je. jin(kalau ada la kat bahan tu) tak lari punya kalau kita langkah

MeeSai posted on 13-8-2014 02:36 PM
wak @hantukiller  
kalau terkena sihir2 mcm ni bole kasi zzzzaaaasssss ke  ?

Sihir semuanya melibatkan jin, jin yg tak boleh mati hanya seekor, iaitu ketua Iblis

So, kalau jin dalam tubuh pesakit di zasst, dan zasst tu kene kat dia, ye boleh sembuh, itupun kalau habis jin jin setan tu semua, dan tiada lagi jin jin setan kawan jin yg mati tu balas dendam, kalau ada jin lain berdendam, ye kene ulang dizasst lagi, sampailah habis tak de lagi jin setan yg berani mengacaunya

Kalau dengan zasst tak mampan, ye banyak lagi cara lain untuk bunuh jin dalam badan

aku pon dulu pnh syok kat sorg mamat ni smpi dah bertunang, keluarga aku especially bapak aku xsetuju & tak merestui kami.. lelaki tu penggangur, tp aku gila bayang kat dia smpi sanggup nak kawen lari..

nasib baik lah aku sedar pas kena heret bapak aku bwk berubat, klu tak dah merana aku kawen ngan jantan penipu..

hantukiller posted on 13-8-2014 04:30 PM
Sihir semuanya melibatkan jin, jin yg tak boleh mati hanya seekor, iaitu ketua Iblis

setakat macai2 iblis ni ..
sambil makan popcorn saja wak zzzaasssttt  .. kan  

itu pun @mamaezah masih sibuk nak langkah garam..tabur garam lagi ..
pada hal dah lama dok kat mps..  

Follow Us
kesiannya baca problem mama nih. semoga dapat jumpa cara utk sembuhkan beliau.

hantukiller posted on 12-8-2014 01:48 PM
Waaalaikum salam

Dari penceritaan di atas, tiada tanda dia kene nasi kangkang. Kerana kesan nasi  ...

ohoo!! nasi kangkang pakai darah period? yg aku tau nasi kangkang ni sebab peluh yg menitik dari pompuan tu,pastu sambil dibaca mentera. bukan eh?

Assalamualaikum...

lame tak menjengah rumah orang nie...hehehe

kalau nk nasihat dan pandangan aku, takde ape yg nk di bagi kot... pasal tak pernah menghadap kes nasi kangkang dgn minyak dagu...

awal tahun hari tue pernah ada satu kes kat belah utara tanah air, yg lebih kurang la...
yg nie melibatkan sihir, melalui makanan, tapi bukan nasi kangkang ye, efek sihir ni si mangsa akan ikut je cakap si penyihir ni....
si mangsa nie laki org... sampai si mangsa nie asyik ingat perempuan tue je...
sampai nk membunuh ahli keluarga yg menggangu hubungan deme nie...... anak2 jadi tak selesa bila dengan si mangsa...panaz kata anak dia..
aku tak buat ape2 pun, scan je.. pasal org sakit jauh ke utara, aku lak kat selatan... sudahnya aku suruh cari je perawat2 dekat area sana yg ubatkan...

aku pun setuju dengan HK... rasenye mcm kes menderem je... pasal dia masih ingat diri dia dan boleh buat macam2 kerja...

Allahhua'lam...

hantukiller posted on 13-8-2014 04:27 PM
Halau??? jangan la, walau cara kasar atau cara halus, semuanya kesannya buruk, so biar ajelah

M ...

tu la wakkk...........
mama rasa pun macam bangang ja keja melangkah langkah ni...
depa kata tu pantang dia....tapi betui tak logik kan.

apa yang kuat adalah bonding ..

pembacaan mentera di kuatkan dengan perbuatan dan dikukuhkan dengan media ( barangan)

mentera nya adalah puji pujian kepada iblis dan makhluk petugas (L o l ) - Lucifer our lord .
perbuatannya - kesungguhan dalan berkehendakkan ( niatnya )

media - mercu pengait ...

jadi di sini ianya adalah lengkap ... selagi pantangnya ( pemutus) tidak dilanggar ..

kadang2 rasa adakah perbuatan begini d lakukan oleh manusia zaman skrg ???? tp bila merujuk pd kes saya sendiri ada klu2 kebenaran.

anak yg rapat n mengamalkan nilai2 kekeluargaan bertukar sikap umpama menentang arus sehgga sggp Derhaka ...kejam...zalim...[ nauzubillah ] pd ibu bapa n x makan nasihat langsung. Hanya kerana seorg perempuan .

yg boleh d kaitkan dgn ilmu hitam bila terang terangan anak ikut telunjuk c betina n ahli keluarga betina [ mf bahasa marah ] yg merestui .

kini saya therapi diri utk memadamkan segala berkaitan dgn anak klu tdk saya akan lbh umpama darah d sedut keluar dr jasad n hancur luluh jiwa hgga memakan diri sendiri.
perasaan kesal....persoalan kenapa....bila akan berakhir ....adalah umpama zikir harian saya.
saya x mmpu!!!!!!!tp hidup perlu d teruskan hgga titik noktah .
zikir hati adalah perawat duka saya.

bila anak lelaki dah nikah ..dan punya keluarga maka tugas kita sebagai ibubapa selesai .. cuma yang ada tanggungjawab sesama seagama ...
lagipun anak lelaki tak perlu wali .. biarpun dia nikah beberapa kali ...
cumanya anak perempuan ... bila dah cerai kemudian nak nikah lagi ...kena juga ada wali ..

Last edited by rdzaccess on 14-8-2014 12:42 PM

clarizsa posted on 13-8-2014 02:36 AM
seramnya... i bli novel nasi kangkang lum baca pun... sanggup bini dia bg mkn bnda kotor... kesian s ...

apa tajuk novel tu?
mcm best

x macam nasi kangkang je effect dia

leenaz posted on 14-8-2014 02:57 PM
apa tajuk novel tu?
mcm best

nasi kangkang laa.. mmg best pun...

clarizsa posted on 14-8-2014 03:34 PM
nasi kangkang laa.. mmg best pun...

tajuk novel nasi kangkang?
ok tq

leenaz posted on 14-8-2014 06:15 PM
tajuk novel nasi kangkang?
ok tq

ye... by azwar kamaruzzaman... cover kaler merah... byk lg novel2 seram yg best... i pling syg hasil tulisan ismi fa ismail...

clarizsa posted on 14-8-2014 10:45 PM
ye... by azwar kamaruzzaman... cover kaler merah... byk lg novel2 seram yg best... i pling syg has ...

chek msg
tq