CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tujuhlapis

18SG & 18SX.. peristiwa2 seram zaman aku belajar 90an

kisah benar ke ni TT?

seram tapi exciting.. teruskan TT!

cheeky_meal posted on 14-8-2014 04:33 PM
mana sambunganye tuan tanah weiiii?????

dah sambung dah tu..

myakayina posted on 14-8-2014 04:35 PM
kisah benar ke ni TT?

kisah benar sepanjang aku kat situ.. tapi ada suntingan here and there to make it less 18sx and 18sg.. manakala kisah gold chain tu dari mulut orang, so aku taip ikut imaginasi aku ..

sila sambung-sila sambung..
sedap aku baca dgn ujan renyai2
dgn melanguk takde keja ni..

aku suka elemen2 SG+SX ni....

we wan more~

Follow Us
tujuhlapis posted on 14-8-2014 04:36 PM
dah sambung dah tu..

lagi2?????hik3...

sambungan pliss...

nanti aku sambung lagi guys.. kisah Berlari2 di tasik sri serdang.. aku nak gi minum jap kat kedai mamak..

Wahh dh 2 pages.. Sambung lagi ye..syok baca hujan2 nie

awal lagi nak minum2x samung laa dulu... ahahahahaha

ooo tasik sri serdang dkt masjid upm tu ke?
ada hantu gak ke

beb, mlm karang aku bukak benang ni,  make sure ada koman-koman 3 update stori baru.
org dah ketagih citer ko ni...

Berlari2 di tasik sri serdang..

ok aku dah bungkus milo mamak.. ni kisah tak berapa seram.. sebab aku tak tau whether it was a human ataupun makhluk lain..

Masa first sem.. masa tu minggu konvo.. kolej aku ada wat dinner untuk graduan dari kolej kitorang.. ni graduan yang empat tahun full dok kolej kot.. and salah sorang tu dapat pingat pe ntah masa konvo aku pun lupe.. petang tu tetibe senior aku cakap aku kena join jadi usher.. kena pakai blazer kot ngan tie.. kelam kabut aku gi pinjam orang punya..

tapi best dinner aku dapat kenal ramai graduan.. sume ok, tarak sombong punya.. ada sorang akak tu memang lawa, aku rasa cam dah jatuh cinta masa tu.. anyway, back to the story.. pas dinner dan persembahan tarian dari dua tiga mamat lembut, seniors bercadang kuar gi flat sri serdang aka flat ikan untuk minum2.. diorang ajak aku.. cepat2 aku lik bilik tukar baju sume and join diorang.. naik motor ramai2..

pas minum lebih kurang dah kul 12am, aku dah start pikir camne nak balik kolej sedangkan konpem pak guard akan tahan.. after minum lebih kurang 1am, diorang gerak gi tasik sri serdang.. aku follow.. sampai2 dah park motor, kitorang jejalan cari port.. port ngintai couples beromen la..

aku ngan sorang mamat ni, Alias (bukan nama sebenar tapi seakan akan sama), jumpe satu couple tengah asyik berpeluk.. slowly kitorang rapat dari belakang.. aku tak tau keadaan tasik tu camne sekarang, tapi time tu semak manjang.. pokok2 bunga tak terurus.. memang sesuai la untuk beromen dan skodeng orang beromen..

tengah syok skodeng lam keadaan mencangkung sebalik semak, aku rasa cam ada orang said something.. aku tengok Alias, dia diam je concentrate tgk couple cemolot.. pastu aku dengar lagi suara tu.. Alias sebelah kiri aku, aku tengok kanan aku takde orang.. ohh sh*t.. there must be someone belakang kitorang ni tumpang skodeng sama ye tak.. aku pun tengok belakang.. amik ko.. manusia cam beruk.. ke beruk cam manusia.. sama mencangkung cam kitorang.. cume kitorang berpakaian, dia takde pakaian.. k0te terjulur ke bawah.. lidah terjelir.. mata biasa2 je.. aku rasa masa tu jantung aku dah nak stop.. lutut jadi lemah.. aku tarik tangan Alias yang kusyuk skodeng.. Alias pandang and… Ya Allahhhhhhhhhhhhh… dia menjerit..

pe lagi, kaki aku yang tadi lemah tetibe rasa cam strong terus bingkas bangun and mula lari .. Alias pun sama.. couple yang beromen tadi pun kelam kabut lari, maybe diorang ingat JAIS serbu kot.. dalam masa berlari tu, Alias tergelincir jatuh, aku tak dapat elak, terlanggar dia and jatuh sama.. honestly masa tu aku dah nak cam terkucil.. maybe ada kuar sikit..  

anyway, kitorang bangun and lari sampai ke parking motor.. ada 2 3 kedai makan situ masih lum tutup.. aku tanya Alias ko nampak tak pe aku nampak, dia diam.. and jap pastu ada sorang mamat datang, and aku kenal pakaian mamat tu la tengah cemolot ngan aweknya tadi.. tapi dia sorang je awek ntah mana.. rupanya awek dia ilang masa tengah berlari pecut tadi.. and this guy tanya what happened, Alias tak cakap apa..

leh lak mamat ni tinggalkan awek dia.. and mamat ni ajak kitorang join sekali gi tengok awek dia.. Alias takmo ikut, aku plak pasal kesian aku ikut.. cari2 jumpa la awek dia dok tepi tasik, menangis, kaki terseliuh.. minah ni  nangis tak henti.. kitorang bawak dia gi parking, then baru dia cite..

masa diorang berlari tu, ada something lompat atas dia.. dia tak sempat jerit cos jatuh tersembam bumi, and a bit shocked.. Bf lak lari tak cukup tanah.. minah ni tak sempat tengok muka sebab dia meniarap.. the only thing she can remember is, dia dengar bunyi ‘huk huk huk’.. and that thing was sitting on top of her.. after a while bila dah ilang keadaan ‘shocked’ tu baru dia jerit .. but nobody hears .. masa kitorang datang tu, we didn’t saw anything so I guess that thing yang dok atas dia dah lari..

aku ingat nak tanya minah tu ada kena raba tak or diperkosa ke, tapi takut disalah paham so aku diam je.. after a while, aku ngan Alias blah.. tak tunggu yang lain.. kitorang lepak kat kedai2 yang dah tutup tu sampai kul 5am lebih  then gi masjid upm masa azan subuh..

to be honest, aku tak tau mende ni seram ke tak.. kemungkinan makhluk tu ialah manusia cam kite yang datang skodeng lam keadaan telanjang.. or maybe tu makhluk lain.. well, we will never know.. the moral of the story is, jangan skodeng kat tasik sri serdang.

Rate

1

best la cita tt ni
seram + kelakor dan elemen 18sg + 18sx yg menarik dan jujur
i loike!!

dammit..laju pulak aku baca.....

the next episode will be 'Apek menangis jumpa mayat kat KTP'..

tapi aku minta maaf banyak2 cos dah nak 5.30pm and i have to send the damn sales figures for today.. kalau sempat aku update, or else aku update malam or pagi esok.. thanks!

kemonnn...boh lagi..boh lagiiii

tujuhlapis posted on 14-8-2014 05:12 PM
Berlari2 di tasik sri serdang..

ok aku dah bungkus milo mamak.. ni kisah tak berapa seram.. sebab ...

sekarang tasik tue dah terjaga..tak de semak2 dah..
dah jd kwsn rekreasi..

ok aku bookmark kat sini dulu..teruskan berkarya tt..coletah anda menghiburkan!lol