CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 47125|Reply: 286

[Tempatan] Pengasas Pusat Jagaan Kucing Penipu Update: Norhazlin Didapati Bersalah

Another AC Mizal to be brought down.

Last edited by Santeira on 19-11-2014 12:03 PM

Rate

1

iklan yang sama ke yang bertebaran dekat twitter hari tu?
last month kot, ke last 2 month..
nak kumpul 10k untuk buat taman or something untuk kucing kucing tu semua..
iols tak ingat apa nama taman tu..
yang ingat cuma keywords taman, kucing dengan n9..
fazura baru je share suh derma untuk taman ni iols rasa..

mudah cari duit ni kan... nape aku tak terpikir sampai mcm ni?

sebab tu kalau orang mintak derma kat ig, fb bagai sebab anak sakit perlukan pembedahan la, kucing sakit tak mampu bayar cost vet la, aku skeptikal sikit. melainkan benar2 terbukti dia bercakap benar.

Ikut pemerhatian aku la.. Kebanyakkan yg buat kerja2 selamatkn kucing anjing terbiar ni kebanyakkan mesti jenis pemalas kerja.. Tau nak kutip duit je dr org ramai.. Pastu buatla mcm2 citer sedih.. Yg bestnya backstabbing among them pun hebat sungguh... Nak jatuhkn sesama dorg pun yea.. Cemburu yg ni dpt dana... Berebut pemberi dana pun ada..

kes paling lawak ..kes pacik dgn macik melayu yg selamatkn byk anjing dulu.. Masing2 jumpa pacik macik tu nak tumpang sekaki & nak jd hero..

kalau nak rembat duit org tu, mcm2 cara depa gunakan, kaki kencing depa ni suma

Follow Us
Kokeshen jadi animal activists,meleis pprt berkerak nk jd jugak..pastu bila dpt duit trus kelabu mata....selayaknya dirogol kucing ummah mcm nih.

dunia tanpa sempadan.. yg kaki scam pun tanpa sempadan.. sbb tu haku tak derma kat tuan2 kucing yg mintak derma kat fb bagai ckp kucing nak operation tak cukup duit etc..

jijik sungguh guna minatang yg sakit utk mitak donation masuk poket sendiri
dasar penipu!

CrowneGlory posted on 8-9-2014 01:23 PM
Ikut pemerhatian aku la.. Kebanyakkan yg buat kerja2 selamatkn kucing anjing terbiar ni kebanyakkan  ...

Sila pergi ke Furry Friends Farm utk tgk a no kill shelter yg diasaskan oleh Sabrina Yeap. Dlm byk2 persatuan yg menyelamatkan binatang, in satu satu yg aku percaya. Mendiang Sabrina Yeap seorang yatim piatu yg aku kenal. Mmg kagum dgn semangat kental mendiang.

CrowneGlory posted on 8-9-2014 01:23 PM
Ikut pemerhatian aku la.. Kebanyakkan yg buat kerja2 selamatkn kucing anjing terbiar ni kebanyakkan  ...

tak jugak bro... mcm papahero tu keje je. ngan papa hero aku percaya sbb papa hero rajin update psl pusat jagaan kucing die. just papa hero mmg tak amek kucing yg org nkbuang die kutip kucing dbkl je

aku pun terkejut ngan pendedahan ni sbb aku penah menderma kt omiey ni tak sangka la plak scam

tu yg kkdg aku tak caya sgt yg jenis minta derma on behalf org lain and minta masukkan duit dlm akaun dia konon nnt dia tlg kumpulkan and bg pada pesakit/mereka yg memerlukan pertolongan.

annehuda posted on 8-9-2014 01:51 PM
tak jugak bro... mcm papahero tu keje je. ngan papa hero aku percaya sbb papa hero rajin update ps ...

Tu aku kata kebanyakkannya bukan semua.. Kalau betul caranya alhamdullilah lah.. Kalau tak mmg celaka betul dorg2 ni

sedihnyaaaaa... selama ni aku derma utk kucing tu, diorg guna utk diri sendiri ke? Ya Allah... aku tak halal kan satu sen punnnn!!!!

kesian kucing2 tu

pernah nampak iklan ini, tapi ai begitu muskil takkan nak buat pusat jagaan kucing beramai2 kucing dikutip serupa duduk dalam zoo, padahal kucing2 bergelandangan di flet2 di kampung2 di taman2 perumahan di pasar2 hidup aman2 saja

pernah nampak iklan ini, tapi ai begitu muskil takkan nak buat pusat jagaan kucing beramai2 kucing dikutip serupa duduk dalam zoo, padahal kucing2 bergelandangan di flet2 di kampung2 di taman2 perumahan di pasar2 hidup aman2 saja

alamak, menipu ke si omiey ni? sia2 je derma kat dia

kat akhirat nanti biar dia bangun jadi kucing..

manusia klu mmg dah dasar penipu tu..apa pun dia sanggup buat asalkan dia dpt kaut untung.. semoga sheols sempat bertaubat.. bunuh kucing2 tak berdosa..