CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 4433|Reply: 3

Saya nak park post sini hingga saya dapat masuk ke bod

Di sebabkan masalah tak boleh reply langsung di bod isu semasa kerana memanjang muncul mende alah ni : You did not input title or content , maka saya nak park reply saya kat bawah ni sat, agar once saya dapat post di bod tu semula maka saya boleh copypaste je nya terus ke bod tu .

Sebab kat bod ni aje saya boleh post tanpa muncul ayat pengacau tu . Kalau saya copypaste masuk dokumen dalam komputer saya sendiri , lepas tutup komputer memang tak boleh paste masuk dalam forum dah. Jadi ni je solution yang saya boleh fikirkan untuk save reply saya kat bawah ni.

Ok, dah boleh masuk ke bod isu semasa dan telah selamat di copy paste . Next time kalau tak boleh masuk saya guna thread ni balik lagi ye untuk simpan reply saya .   so saya rasa saya tak perlu delete lagi lah thread ni , until next time . Last edited by blastoff on 28-9-2014 11:49 AM

Kenapa dah berhari2 tapi masih berlaku jugak gangguan , kalau reply masih di ganggu oleh ayat pengacau nonstop plak tu ? Tapi yang peliknya apabila saya park post sini , datang kemudian terus dapat reply semula di bod isu semasa tu .

Tapi hanya boleh post pun cuma satu reply aje. Reply yang kedua mesti kantoi. Camne nak boleh guna forum untuk berbincang kalau dalam sehari satu atau dua post je yang lepas.

Forum Cari tak dapat solve nya kah once and for all ? Explanation apa sebenarnya yang menyebabkan ayat pengacau tu boleh muncul pun tarak jugak. No info whatsoever

Last edited by blastoff on 29-9-2014 08:14 AM

lain kali kak, akak tekan Ctrl + A (select all), Ctrl + C (copy) baharu tekan post reply. Internet ni bukan buleh purcaya sangat, satgi dia putus, satgi limit 20000 perkataan, satgi laptop shutdwon tiba-tiba,, satgi modem UniFi meletop, satgi browser crash yankuro, ...

susah sangat akak pun taip kat Notepad++ jah.

dahulu akak pun purnah kena perkara sebegini, akak nak cerca ummah mulayu moslem sunni felda pprt, akak taip lah panjang-panjang, tup-tup, sekali hilang sebegitu, terus akak bertaubat nasuha akak akan tekan Ctrl + A, Ctrl + C banyak-banyak, baharu aman-aman adja konsepnya