CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 39635|Reply: 48

Pedophile-Pengalaman hitam(pengajaran utk ibu bapa)

Assalamualaikum

Sekarang ni tengah hangat pasal pedohopile.Jenayah berat yang dipandang enteng oleh masyarakat.Yang menghancurkan seluruh kehidupan mangsa yang teraniaya sejak kecil manakala si pemangsa bahagia tak de apa2 malah ada yang dapat pembelaan dari kerajaan.ketahian apakah ini.???.tak ada pembelaan bagi mangsa.Tolonglah buka mata wahai manusia.saya bercakap sebagai seorang ibu,juga atas pengalaman pahit saya sendiri..saya juga merasa derita itu..di page wardina safiyyah jugak berpuluh2 cerita pernah jadi mangsa cabul,liwat dan rogol masa kecil..rata2 tiada pembelaan..peringatan utk ibu bapa,jagalah anak2 anda sebaik mungkin kerana mereka amanah dari Allah..tolonglah wahai ibu ayah sekalian..JAGALAH anak kita.

menggeletar tangan ni nak memulakan cerita..menahan sebak .saya nak cerita jugak nak melepaskan kesedihan dihati.saya dirogol,dicabul,diliwat.bukan satu,bukan dua,tapi 4 orang.saya dirogol dan diliwat ketika berusia 6 & 7 tahun..dan dicabul ketika berusia 13 tahun..saya hanya cerita apa yg saya ingat saja sebab kejadian dah lama. saya pon x berapa ingat.

saya  ada 9 orang adik beradik.saya anak yang kedua.atas saya abang sulung selang umur 3 tahun.keluarga kami susah.mak dan ayah bercerai ketika saya berusia 5/6 tahun kerana ayah sering keluar masuk penjara dan serenti.ayah seorang penagih dadah..mak seorang guru agama.saya boleh dikatakan agak terabai masa kecil dan bermain tanpa pengawasan.mak sibuk bekerja demi sesuap nasi utk anak.kami sering dihina dicaci saudara sendiri.mak seorang ibu yang tabah dan banyak menderita kerana perbuatan ayah..dari kecil kami hidup menumpang di rumah arwah datuk sebelah mak..adik beradik mak pon ramai ada 13 orang..paling bongsu muda 3 tahun dari saya..keluarga arwah datuk tergolong dalam keluarga terhormat..arwah datuk seorang guru agama dan guru besar sekolah agama..arwah datuk juga seorang akitivis politik.kebanyakan anak dan menantunya adalah guru sekolah dan guru agama jugak.

ketika saya menginjak ke usia 5 tahun,peristiwa pahit berlaku yang memberikan titik hitam dalam diri saya.semasa usia tu saya masih x rasa apa2 sebab tak tahu ape benda tu.bila saya menginjak remaja baru sedar diri dah kotor.baru saya tahu apa itu rogol dan liwat.

tiap malam saya tidur dengan mak.masa tu adik beradik baru ada dalam 5 orang.kami tidur berbaris dalam bilik kecil.mak dihujung dinding,saya dihujung pintu.bilik tiada pintu hanya langsir.ada satu malam saya terjaga,dan tersedar ada sesuatu menindih saya.dalam gelap saya kenal susuk tubuh tu siapa.dia pakcik saya..saya hanya terkaku tak tahu buat apa..bila siang saya bermain macam kanak2 riang yg lain..langsung x ingat kejadian waktu malam.x pernah cerita pada sesiapa..hampir setiap malam pakcik saya merogol saya tapi saya hanya kaku ketakutan..kalau kejadian tu masa dah dewasa ni mau saya sepak telur dia sampai pecah.lelaki celaka..saya tak ingat kejadian tu berulang berapa kali sampailah satu hari dia terkantoi..masa tu bulan puasa.seingat saya masa tu baru lepas bersahur,saya tengah lena tapi tersedar sebab pakcik sedang menindih badan saya tapi tiba2 mak saudara masuk bilik sebab nak ambik baju..dalam keadaan mata pejam ketakutan saya terdengar suara makcik terkejut "ko buat apa tu?"..lepas tu saya dah x ingat dah apa berlaku..kejadian ni saya dah ingat2 lupa.

tak lama lepas tu,saya terkena lagi.kali ni oleh pakcik saudara lain pula.masa tu,dia ajak saya dan adik perempuan saya ke sebuah rumah kosong  belakang rumah kami..dia kata kat dalam rumah tu ada banyak permainan.saya dan adik pon seronok ikut dia..sampai dalam umah kosong tu.dia baring atas katil lama dalam tu.saya dan adik sibuk bertanya mana mainannye.tiba2 dia tarik tangan saya dan letak di kemaluan dia.dia suruh saya pegang kemaluan dia tapi saya kata tak nak.saya dah nak menangis dan dia tak jadi paksa dan ajak kami balik rumah.tiba waktu malam pakcik panggil saya masuk bilik dia.saya pon ikut sbb x tau apa.dia baringkan saya mengiring.dia bukak seluar saya dan liwat saya.saya x ingat apa rasanya sakit atau x.yg saya ingat belakang saya rasa basah.lepas tu dia suh saya keluar dan saya duduk peluk kaki sorang2 kat hujung ruang tamu.lampu bertutup.dan saya menangis keseorangan...T T

Maaf saya akan sambung kemudian..

hurm.. buat hari bella kemurungan je baca cite camni..
okei.. teruskan.

Simpati dengan nasib puan

kesiannye awak....

Ibu Aulia,

Pakcik2 tt yang jahat tu masih hidup ke?

Yang sebenarnya Pedophile ni dari dulu dah banyak jadi cuma pada ketika itu kita semua tak tau istilah ini dan masa kecil kita tak tau nak react to that situation sbb kita takde pengalaman dan kita tak tau pun bende tu salah ke tidak..

Sesiapa yang pernah kene aku sangat bersimpati dan aku lagi bersimpati jika yang kene tu budak lelaki sebab klu takde sapa yang sedar dan perkara itu berlarutan maka jadilah dia seorang yang bernafsu sonsang bila bila besar nanti...

Follow Us
Ibu, tumpang simpati sangat. saya pun pernah kena tp belum ke arah rogol lagi. bertabah ye.
syaitan syaitan tu hidup lagi x?

wau.leh wat cerpen ni

missdara replied at 14-5-2015 01:07 PM
Ibu Aulia,

Pakcik2 tt yang jahat tu masih hidup ke?

masih hidup lagi

Bis tu klu ibu terserempak dengan dia macam mana2 klu bura mau bura sembor kat situ jer..
Ishh macam mana boleh dia hidup dengan dosa tu... dia ada mintak maaf tak... sakit nyer hati dengor...

kejadian ketiga.saya dirogol lagi oleh kawan lelaki..masa tu saya masih kecil jugak.budak lelaki tu remaja.selalu main masak2 dengan saya dan mak saudara saya.mak saudara tua setahun dari saya.masa tu x pikir ape pon seronok main masak2.saya terfikir,ahli keluarga x rasa pelikkah kami bermain dengan budak lelaki remaja?kenapa tiada siapa melarang?jauh di sudut hati saya kecewa sangat2 jadi anak terbiar.

mula2 budak lelaki tu ajak saya dan abg saya naik basikal.dia kata nak bagi kami gula2.dia bawak kami pegi bangunan kedai dalam pembinaan..mula2 dia panggil saya dulu kebelakang bangunan.tiba2 dia tarik seluar saya dan merogol saya..selepas tu dia sentiasa ambil kesempatan terhadap saya.dia datang ke rumah ajak main doktor2.last2 dia rogol saya lagi.saya sangat tertanya tak ada seorang pn yg perasan kah..kenapa x de sapa selamtkan saya.

nak masuk darjah 2,keluarga saya berpindah ke tempat lain.berakhirlah detik2 hitam dalam hidup saya..saya menjalani kehidupan seperti biasa.langsung x ingat tentang peristiwa2 tu.langsung x sedar saya dah dirogol oleh jantan2 celaka

tapi rupa2nya saya silap..

masa saya tingkatan 1,abang sulung pula mengajak saya.masa tu saya sedang berbaring depan tv dengan dia.tak de sapa2 dalam rumah.tiba2 dia ajak saya buat benda x elok..masa tu saya dah berakal skit dan saya marah cakap x nak dan lari keluar rumah..tapi dia tetap x putus asa,bila saya tidur dia raba dada saya dan kemaluan saya..tapi saya sentiasa melawan.saya takut sangat nak cerita pada sesiapa sebab ayah teramat amat amat garang..saya ada terjumpa cd2 lucah dalam album cd.langsung x disorok.mgkin milik ayah..x hairanlah kenapa tiba2 abg tu nak rogol saya.

saya menangis tiap kali teringat.ada satu malam tu.mak dan ayah x de kat rumah.masa tengah tidur saya tersedar dia masuk bilik saya.masa tu blackout..dia tarik selimut saya dan saya bertarung dengan dia.bergelut lepaskan tangan.saya lari kedapur sebab nak nyalakan lilin sampai terpijak pinggan kaca.sampai pecah pinggan tu.masa tu x pikir sakit dah.menggigil2 satu badan.takutnye Allah je yg tau.mujur elektrik tiba2 ada dan x lama lepas tu mak ayah pon balik..x pernah cerita pada sesiapa.saya sentiasa bergaduh dengan dia masa tu.dan saya sentiasa merajuk pada mak sbb mak terlampau manjakan dia..apa2 mesti menangkan dia.

sekarang saya dah berusia 20++..baru2 ni terbongkar satu cerita..rupa2nya adik perempuan bawah saya dirogol oleh abg saya tu sendiri..kejadian tu berlaku masa kejadian saya cuba dirogol abg.tapi saya langsung x tahu rupa2nya adik jadi mangsa.masa tu adik tahun 6 dan adik ni jenis lurus bendul skit.saya kasihan pada dia.rasa sangat2 khilaf sbb x dapat tolong dia..masa remaja dia memang liar.saya tau dia terlanjur dengan banyak lelaki..adik perempuan yg keempat pon sama liar tapi saya x pasti kenapa dia camtu..tapi sekarang dia dah kawin..tu semua kejahilan zaman remaja dorang..adik yg bawah saya pon insyaALLah nak kawin tahun depan..tu pon saya nasihat pada dia jangan cerita perkara yg lepas pada bakal suami..sebab banyak kali kene tinggal ngan pakwe dia lepas dia cerita pengalamn dia.

kesannye pada saya,saya jadi org yg sangat rendah diri,malu pada diri sendiri..saya gagap bila bercakap dengan orang..saya x pernah bercouple masa zaman sekolah macam kawan2 saya walaupon ramai yg nak kat saya..setiap hari ada je yg kirim salam pada saya.tapi semua tu sy anggap x berguna.saya rasa x layak utk sesiapa.masa kat universiti pon saya langsung x pandang mana2 lelaki..sampai lah saya jumpa suami ..dia berusaha nak dekat saya..setahun dia kejar saya.saya cakap pada dia kalau dia sanggup trima perempuan x suci ni,saya akan terima dia juga.saya cerita segalanya..kami sama2 menangis..dan alhamdulillah sekarang kami dah berkahwin dan ada nak sorg.saya pernah bercinta dengan dia sorg je.

saya tegas dan keras luaran.saya degil dan suka memberontak..tapi hati tersangat2 sensitif.saya mudah menangis.saya akan menagis waktu malam tanpa siap2 tahu.sebelum kahwin saya selalu menangis sampai sekarang jadi kuning mata putih saya..pengalaman menjadikan saya seperti ini..saya sakit hati tengok pakcik2 tu bahagia ngn family..sombong dan bongkak depan saya seolah2 tiada apa.pernah terfikir nak maafkan dorang tapi berbaloikah?saya menderita sehingga kini..terkesan juga pada rumah tangga saya T T

pada ibu bapa.pikir lah semasak2 nya kalau nak bercerai..pikirlah masa depan anak.

buragazz replied at 14-5-2015 05:30 PM
Bis tu klu ibu terserempak dengan dia macam mana2 klu bura mau bura sembor kat situ jer..
Ishh m ...

slalu jumpa time kenduri je.buat biasa macam  x de pape..kalau boleh sembur mmg na sembur.tapi saya pikirr istri dan anak2 dorang..biarlah Allah je yg balas kt akhirat nnti

IbuAulia replied at 14-5-2015 08:41 PM
slalu jumpa time kenduri je.buat biasa macam  x de pape..kalau boleh sembur mmg na sembur.tapi say ...

Semoga tabah yer...  kuat nye hati.. salute...

Aku tak faham kebodohan sesetengah forumner bbnu ini.

Cerita serius sebegini pun kau orang reply main2.

Ingat semua orang attention seeker macam kau orang?

Bangsat.

IbuAulia replied at 14-5-2015 05:43 PM
kejadian ketiga.saya dirogol lagi oleh kawan lelaki..masa tu saya masih kecil jugak.budak lelaki tu  ...

Kakak tak tahu nak komen apa. Pengalaman sis ini sangat extreme. Lagipun sis cerita secara terperinci - forumner lain yang punya pengalaman seperti sis biasanya tak cerita dengan detailed sangat, mungkin sebab tak mahu ingat benda2 menyakitkan pada masa silam.
Kakak tak tahu bagaimana sis boleh mencari ketenangan, kalau kakak di tempat sis kakak yakin kakak akan berdendam sampai mati. Kakak kagum bila baca testimoni mangsa2 pedo mampu maafkan bangsat2 yang rosakkan hidup mereka. Namun kakak percaya kekuatan untuk memaafkan itu datangnya dari yang Esa. Kakak cuma mampu doakan sis beroleh ketenangan sebab kakak tahu hidup sis sangat tidak tenteram sekarang ini. Tambahan pula pelaku jenayah seksual tersebut hidup aman2 di depan sis.

Kalau sis berani, sis kumpul lah kekuatan untuk beritahu keluarga tentang peristiwa pahit yang menimpa sis. Kakak juga cadangkan agar sis confront pakcik2 sis yang menjijikkan itu dan luahlan segala apa yang terbuku dalam hati sis selama ini. Mereka hidup aman bahagia, kerana mereka tak tahu apa yang sis rasa. Sis kena buat mereka tahu. Di barat, kakak lihat ramai mangsa pedofilia guna cara ini, sampai menangis2 si pemangsa minta maaf.

Bila sis buka mulut, memang ramai ahli keluarga sis yang takkan senang. Sis juga bakal menerima fitnah dan tohmahan. Namun sis, apa yang sis lalui itu boleh menjadi pengajaran berharga untuk ahli2 keluarga sis agar mereka boleh berjaga2 dan pastikan benda yang sama tak berlaku lagi, terutama terhadap anak2 generasi yang lebih muda dalam keluarga sis.

Sis cubalah, buka mulut. Tapi kakak tahu, ini bukan senang.

Sekali lagi, semoga beroleh ketenangan sis...kakak tak tahu bagaimana sia boleh mendapatkannya namun kakak doakan Allah akan menolong sis untuk mendapatkan pelepasan dan kedamaian jiwa.

chazey replied at 15-5-2015 12:29 AM
Aku tak faham kebodohan sesetengah forumner bbnu ini.

Cerita serius sebegini pun kau orang reply  ...

Setuju2..

Kuatnya awak Ibu Aulia..

Tapi org macam pakcik n abg sulung tt ni patut dibagi pengajaran.Sbb nanti takut dia buat kat org lain, ahli kluarga lain and anak2 sendiri..

Saya faham juga kenapa tt mungkin berat hati nak bongkarkan rahsia di kala sudah berumahtangga skrg ini..

Tapi org2 serupa syaitan berkepalakan manusia ini sebenarnya tidak pernah serik dan selalu fikir yg victim mereka takkan bongkarkan apa2..

Fuhhhh.. Geram betul saya (time menaip ni pun kalau saya kenal sapa dorg tu, rasa nak sula jeee)

Allah...saya pun dah cukup trauma dengan pengalaman sy...pengalaman sis lagi scary dari saya....kalau sy kat tempat sis saya tak sekuat tu....

Agree ngan tt.mocik ada kawan yg mcm tt.dia berusaha sgt nk lead normal life tanpa ingat ape2 yg pernah jd kat dia.dia xkena rogol tp kena cabul oleh pakcik dia jugak. Sick people!!! Dia berjaya lupa semua tp deep inside dia rasa jijik sgt sbb kejadian tu.smg semua pedophile ni dpt balasan setimpal!