CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: IbuAulia

Pedophile-Pengalaman hitam(pengajaran utk ibu bapa)

IbuAulia replied at 14-5-2015 09:43 AM
kejadian ketiga.saya dirogol lagi oleh kawan lelaki..masa tu saya masih kecil jugak.budak lelaki tu  ...

maaf ya.. saya amik serius baca cerita awak tapi kurang faham

1st post - awak kata mak/ayah dah cerai masa awak kecik - umur 5/6 tahun
next post - umur 13, awak kata ayah awak garang..

mungkin saya terlepas pandang.. mak ayah awak rujuk balik? or tu bapak baru?

Salam ibu Aulia...
Pertama kali , saya doakan agar puan sentiasa berada dibawah lindungan rahmatNya..
Semoga hari2 yang mendatang ini akan sentiasa menjanjikan kebahagiaan kepada Puan..
Saya memahami apa yang puan rasa kerana kawan baik saya sendiri pernah menjadi mangsa . Dia dirogol oleh ayah mengasuh dia semasa dia masih kecil , dan sampai sekarang tiada sesiapa pun yang tahu mengenai peristiwa tersebut melainkan saya seorang .
Melihat bagaimana teruknya kawan saya cuba untuk menerima hakikat bahawa hidupnya tidak seperti gadis2 lain , saya juga faham pasti teruk untuk puan menjalani kehidupan ini kerana wujudnya manusia2 bangsat tersebut .
Tiada apa2 yang boleh saya katakan selain daripada perasaan kagum kerana puan mampu untuk bangkit dan meneruskan kehidupan ini .
Semoga Allah selalu merahmati puan..

Yg buat keje tak senonoh ni lelaki melayu Islam pulak tu..lebih teruk Dari kapir Dan binatang

Pastikan tido kunci pintu.. Dan ajar anak pompuan kunci pintu..Dan hanya bukak bile dgr suara kita je

IbuAulia replied at 14-5-2015 06:43 PM
kejadian ketiga.saya dirogol lagi oleh kawan lelaki..masa tu saya masih kecil jugak.budak lelaki tu  ...

saya salute puan sebab berani cerita mengenai diri puan..say tak kenal puan tapi sy tahu puan seorang yg tabah. cerita puan amat berguna  dan membuatkan sy sebagai ibu akan berhati hati dalam pekara ni. sgt sedih bila baca kalau sy di tempat puan tak taw la ape yg sy akan buat.
terima kasih kerana share cerita.sy harap puan n keluarga puan akan sentiasa dirahmati.

palomaf4 replied at 16-5-2015 08:57 AM
maaf ya.. saya amik serius baca cerita awak tapi kurang faham

1st post - awak kata mak/ayah dah ...

mak ayh saya bercerai masa sy kecil.kemudian berkahwin semula masa saya sekolah rendah.pastu masa sy tgkatan 3 bercerai semula..semua sebb dadah.kena penjra.

Follow Us
chazey replied at 15-5-2015 12:46 AM
Kakak tak tahu nak komen apa. Pengalaman sis ini sangat extreme. Lagipun sis cerita secara terperi ...

terima kasih kak atas nasihat.saya rasa lega lepas dapat cerita semuanya.saya nak forumer 2 lain lihat penyebab kejadian ni.sy nak mereka hati2.sy x nak org lain rasa apa saya rasa.buat masa ni saya tiada kekuatan lagi utk cerita pada sesiapa.hanya suami saja yg tahu..

Edited by IbuAulia at 18-5-2015 02:20 PM
missdara replied at 15-5-2015 08:36 AM
Kuatnya awak Ibu Aulia..

Tapi org macam pakcik n abg sulung tt ni patut dibagi pengajaran.Sbb n ...

saya x tau la sampai bila rahsia tetap rahsia..saya fikir,selagi dorang x cari masalah dengan saya lagi,saya akan jaga aib dorg..kisah adik saya kene rogol pon terbongkar sebab dia begaduh dgn abg..dia marah sbb tu terlepas semua..saya fikir keadaan mak.teramat kasihan pada mak.lepas mak tau adik kene rogol pon mak jadi x tentu arah..mak sentiasa menangis..mata bengkak je..sampai cakap nak bunuh diri kata ni semua salah mak..saya x sanggup tengok mak menderita.hanya Allah saja dapat bahagiakan mak.

JeNaB_PopPop replied at 15-5-2015 02:38 PM
Allah...saya pun dah cukup trauma dengan pengalaman sy...pengalaman sis lagi scary dari saya....kala ...

semoga Allah senantiasa lindungi awak

mokcikKSKB replied at 15-5-2015 03:58 PM
Agree ngan tt.mocik ada kawan yg mcm tt.dia berusaha sgt nk lead normal life tanpa ingat ape2 yg per ...

saya pon fikir.hanya Allah mampu balas perbuatan jahat dorg..cuma kita sekarang perlu cegah dari berlaku..saya ada sorg anak perempuan skrg usia 2 tahun.saya sanggup x kerja sebab takut nak anta anak kat sape2.even kat nenek dia pon saya ragu2 sbb terbayang bukan2.biar sy x mewah kerana anak satu2nya harta saya.biar org mencemuh saya belajar je sampai u tapi dk umah je.orang x rasa apa saya rasa.buat apa saya kerja duit banyak tapi hati x tenang.

IbuAulia. Nak menangis saya baca kisah awak ini. Mood saya terus down bila baca kisah awak ni. Moga awak tabah hadapi hari2 mendatang. Alhamdulillah, awak dah ada sang suami yang boleh jadi pelindung susah senang awak.

terima kasih kerana sudi berkongsi cerita,..sy tau bukan mudah utk awak luahkan apa yg terpendam dalam hati dan terpaksa ingat semula kejadian hitam tersebut...
tapi sekurang-kurangnya dgn luahan awak ni, byk pengajaran yg sy dapat...
mmg rasa terganggu, sakit hati dan geram baca cerita2 mcm ni..
terganggu bila memikirkan nasib kanak2 yg naif dan tak berdosa diperlakukan sebegini...
sakit hati rasa mcm nak bunuh jer si jahanam yg tergamak buat perkara mcm ni..
geram sbb tiada pembelaan pada mangsa2...dan paling geram sbb si jahanam masih bebas dan tak de hukuman pon ke atas diorang...

pengajaran bila baca cerita2 mcm ni, buat saya nak jadi lbh over protective dan over panaroid..
biar la org nak cakap apa pon..tapi sy akan jaga anak2 sy supaya tak jadi mangsa...
skrg pon ramai yg cakap sy ni paranoid n terlalu protective...tapi demi keselamatan anak2 sy..
sy tak peduli apa org nak cakap...

hi again... im feel u deeply..

bab nak maapkan bapak sedara tu, ai rasa x perlu lah.. Sbb nya, dia buat u jadi down person today...

Biarlah tuhan mghukum segala dosa2 dia.. Tuhan maha adil...

kesiannya, tak tahu laa macam mana kalau saya kat tempat awak
rasa bertuah sangat tak kena benda2 macam ni
pakcik2 dengan abang tu tak rasa bersalah langsung ke?
harap2 diorang dapat laa balasan yang setimpal
they took your pride, your dignity
for me, you should never forgive
semoga kehidupan awak sekarang bahagia & tenang

ya allah...terkedu baca cite tt...
harap tt ada kekuatan...kalau saya jd tt saya ungkit je semua kisah lamaa...
ape nak jd..jd laa..

apa nasib pakcik2 n abg durjana awak?
sedih sgt baca kisahni...sabar ya TT

Allah Ya Allah, beratnya Ibu Aulia menanggung
akak x sanggup nk baca sbb terasa camner TT merasa waktu kena dgn saudara sendiri
baik pakcik mahupun abg xde rs bersalah ke bila berjumpa TT sekrg
apa pun akak doakan moga TT akan tabah yea
akak serius xtaw nk komen camner dan disbbkan benda mcm nielah yg buat akak x rs kecut perut nk lepaskan anak akak yg bongsu
TT, akak doakan moga suami Tt jaga TT smp ke hujung nyawa yea

Salam kak,boleh saya shared cerita akak kat fb?Kalau x boleh x pe...

Terima kasih pada yang mendoakan..lama x reply thread ni sebab rasa cam berat je nak ingat pasal thread ni..terima kasih skali lagi kerana mendoakan kesejahteraan saya dan keluarga..

sashin replied at 20-6-2015 01:55 PM
apa nasib pakcik2 n abg durjana awak?
sedih sgt baca kisahni...sabar ya TT

Nasib dorang kat dunia baik la kot kat akhirat belom tentu.ada sorang pakcik tu dia tulis dalam group wassap..katenye kalau adik beradik lain x jumpa saya di syurga jangan lupa tanya kabar saya pada Allah..dosa dengan Allah dia boleh bertaubat.tapi dosa kat aku sujud la kat kaki aku.