CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eddlisa_uyuk

ULANGAN TV9 SELASA - AHAD 8.30PM : TEMAN LELAKI UPAHAN (TLU) - SPICE IX [KYRA-EL

wah..masih ada belum move on dr TLU..lama dh x masuk thread ni ingatkan x aktif lagi tu yg malas nak singah. ternampak thread ni td lepas jalan2 kt thread memori cinta suraya.
sama mcm uolls..kalau tertengok 1 episod TLU terus nak next..next..next..teringin nk tahu apa yg seterusnya walaupun dh tahu jalan cerita mcm mana.
buat masa ni belum lagi terlayan mana2 akasia selepas TLU..semua mcm x boleh hadam

saja nak cerita sbb gossip2 pon mula dekat sini, malas nak cerita dekat gossip tempatan. semalam I gi tengok mak cun kat istana budaya. Anis AlIdrus ada uolls.. rasanya dua kali dah dia gi situ. hahaha..sbb yang pertama tu dia hapload dalam IG, tapi smlm dia ngan mak dia lama berdiri dekat -dekat  (tak ler dekat sgt) dengan booth Ungku Ismail, maybe dia join gak yang nak jumpa Ungku Ismail after show or dia pon ada share dekat produk tu Wallahualam  ni sharifah anis yer bukan tunku hanis. Tunku Hanis pon gi jugak tapi hari Wednesday kot dgn fatiya and one of diaorg punya geng jugak tapi tak hapdet ape. So, siapakah boyfreind Sharifah Anis yang digembar gemburkan itu? apa2pun I tak minat dia..hahaha

malam tadi tengok noh nyanyi lagu angin kencang kat muzik2..adoiii sebak rasa. rindu kat hiding place ni. rindu zaman meroyan masa TLU tgh live.
minggu lepas keluar citer mael berlakon kat rtm. dok tukor2 channel tetiba muncul plak muka mael. ntah zaman bile punya citer, mael chubby lagik time tuh

bungaros replied at 30-11-2015 04:10 PM
malam tadi tengok noh nyanyi lagu angin kencang kat muzik2..adoiii sebak rasa. rindu kat hiding plac ...

Hai Kaka Munge!

Kan. Last week bang mael ada kat rtm. Tapi cite zaman dulukala kot. Kena jadik somi orang. Pastu wifey dia x suka dia kan sebab heols xbelajar tinggi kan.

kekekeke

Iols hanya mampu menonton dengan ekor mata jah. Tak bernapsu nak tengok. Wakakakakkaa

ubatnyamuk replied at 30-11-2015 04:22 PM
Hai Kaka Munge!

Kan. Last week bang mael ada kat rtm. Tapi cite zaman dulukala kot. Kena jadik  ...

akak rekod citer tu dan habiskan tengok dlm masa seminggu. tak lalu nak hadap sekaligus...hahahamember ajak tengok teater mok cunpun rasa tak bernapsu nak tengok
adakah mael sejenis one hit wonder dlm TLU jah

bungaros replied at 1-12-2015 09:52 AM
akak rekod citer tu dan habiskan tengok dlm masa seminggu. tak lalu nak hadap sekaligus...hahahame ...

Kaka p tengok Mokcun di IB kah? Iols memang nyampes ngan cite tu. So memang tak bernapsu in the first place pun. Wkakakakaa. Orang utara takdak loqlaq tagha tu la. Rasa nak hempok ja tiwi. Kekekekee
Bintang Bang Mael semakin sirna kah? Kekekekke

Dengan Travelling Beruang yang overrated, dengan Mokcun yang tahpape. Kekeke. Sian Bang Mael.

Tu belum IG yang semakin hauk. Iols doa sangat takdak iklan ubat kuat tok laki. Mintak simpanggggggg

Follow Us
ubatnyamuk replied at 1-12-2015 10:03 AM
Kaka p tengok Mokcun di IB kah? Iols memang nyampes ngan cite tu. So memang tak bernapsu in the fi ...

tak tengok punggg mokcun tu. sama la...kat tv pun tak tengok
ingat tak kita pernah kata jgn satu hari nanti mael jadi duta ubat kuat lelaki. jgn la mael oiiiii

bungaros replied at 30-11-2015 04:10 PM
malam tadi tengok noh nyanyi lagu angin kencang kat muzik2..adoiii sebak rasa. rindu kat hiding plac ...

igtkan kita sorang jea yg terbayang TLU bila dengar lagu angin kencang ni..
tp bukan angin kencang versi Noh nyanyi mlm tu tp versi sedih hingga
terbayang air mata Kyra mencurah2 ke pipi..
lepas ni kalau ada slot yg pkl 3 tu, tolng le letak TLU..
dh rindu sgt nk tgk

Haluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!

ubatnyamuk replied at 1-12-2015 10:03 AM
Kaka p tengok Mokcun di IB kah? Iols memang nyampes ngan cite tu. So memang tak bernapsu in the fi ...

aku tak tengok sangat pon mok cun kat tv, tapi teater aku boleh gi tengok sampai 4 kali kot, dok depan pentas.. mahal mmg mahal, but memang best beb.. aku memang peminat teater, tapi yang ni and natrah aku tgk 4 kali.. yang lain macam baik punya cilok, cuci the musical, tun m, uda dan dara bawang putih bawang merah etc etc.. aku tgk sekali je.. teater mok cun memang best, becoz scene dia cepat, tak buang masa and tak melalut... aku tengok bawang putih bawang merah baru ni, mengantuk gila

InangPutri replied at 1-12-2015 03:38 PM
igtkan kita sorang jea yg terbayang TLU bila dengar lagu angin kencang ni..
tp bukan angin kencan ...

bkn setakat terbyg tp iols siap terasa pedih kt hati bile dgr lagu ni apsal ntah... feeling sgt ngan watak kyra masa ni smpi everytime dgr lagu noh hatu ku terasa pedih mcm disiat2. perghhh dasyat nye penangan

mnaa replied at 16-12-2015 01:15 AM
aku tak tengok sangat pon mok cun kat tv, tapi teater aku boleh gi tengok sampai 4 kali kot, dok d ...

ish rugi la mmg teringin nak tgk.. ungku mail mmg ok ke dlm teater mok cun ni uols

solaris80 replied at 16-12-2015 11:02 PM
ish rugi la mmg teringin nak tgk.. ungku mail mmg ok ke dlm teater mok cun ni uols

Ok sesangattttt, best giler dia menari... Tp bawang putih bawang merah tak best, watak dia pon xde kesan ape pon

Lama tak masuk rumah ni.. Dah berbijik2 restoran spice dah wujud ye..

Dah nk hujung tahun the spice masih meriah.ramai lg ke tak boleh move on?

Selamat Tahun Baru The Spice!!!!!!!!!!!!

Jujurnya, rindu moment roller coaster kita. Have a great 2016 to all soulmate in here.

sejujurnye iols mmg x leh nak move on now layan kyra lydia dalam "aku pilih kamu" her watak ade skit macam kyra her dressing... terubat la jugak rindu huhuhhu. happy new year too

solaris80 replied at 31-12-2015 01:55 PM
sejujurnye iols mmg x leh nak move on now layan kyra lydia dalam "aku pilih kamu" her watak ade skit ...

samalah kita....ejad in aku pilih kamu is very much Kyra Lydia...tapi syg sekali farouk tu alahaiiii...jauh beza dengan EL kita huhuhuhhu

Edited by solaris80 at 2-1-2016 02:37 AM

oh my looks what i found.. harap impian menjadi kenyataan uols TLURAYA
tuan editor bg harapan tuuuuu

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Assalamulaikum semua.. salam tahun baru..rasa baru je sebulan dua TLU habis.. eh.. dah nak masuk setahun ya.. penangan yg sangat hebat dalam jiwa.. erm.. rakan2 semua udah move on ya.. apa story best la nih?

Rindu dgn korang semua..

p/s : sapa yg suka travel tu dalam ni? nak mintak tips sikit jalan2 europe . tq ya daling semua..love you all.. love team ELKYRA..

Edited by solaris80 at 3-1-2016 02:22 AM

kene sawan TLU balik ni uols sbb rindu sgt... nahh rating TLU kte katanya 3.9 million

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Rate

1