CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: trojani

mencari ustaz atau bomoh yg bole buang sihir yg sgt kuat

assalam.bg yg memerlukan...insya allah saya boleh cuba ikhtiarkan..boleh PM saya..area kota kemuning

Tt, jgn sekali cakap ilmu sihir siam kuat. Makin besorak la jin2 dlm badan tu.

Kesembuhan bukan terletak kepada perawat. Mereka hanya perantara je. Semuanya atas kehendak dan izin Allah Swt.
Cari ilmu rawat dan pelindung diri. Bersanad.
Saya syorkan dgn Ustaz Shahrin Dari Qalbun Salim. 0129086425

maz1613 replied at 30-7-2015 05:04 PM
TT, saya dan suami pernah kena sihir pemisah. Kami berubat kat Penang kalau berminat nak no telefon  ...

puan kasi saya no fone org yg berubat tu coz saya dgn pasangan pon terkena sihir pemisah juga ,

sararizmn replied at 21-3-2016 02:06 AM
saye dah dah berubat dgan kak bet..menajdi sangat tq seul,korang cuba dlu kak bet dia pun bukan maha ...

Ni aku kenal sgt sbb aku dah terkena

sararizmn replied at 21-3-2016 02:06 AM
saye dah dah berubat dgan kak bet..menajdi sangat tq seul,korang cuba dlu kak bet dia pun bukan maha ...

Tq group yg post no k.dayang k.bet semua aku kenal..

TT, saya dan suami pernah kena sihir pemisah. Kami berubat kat Penang kalau berminat nak no telefon  ...

hi,boleh pm saya itu bomoh punya phone no tak?thanks

Follow Us
Kalau dah berubat dgn ramai bomoh tak juga kunjung sembuh, rasanya dah boleh mula belajar ilmu berubat supaya dapat ubati diri sendiri.

trojani replied at 28-7-2015 10:28 AM
Sy memohon jika ade sesiapa yg tahu tempat berubat yg btl btl boleh sembuh..dah byk tempst saye perg ...

Aku kenal akk sorg nie ko try lah contac dia mana thu dia bole tolong dlu aku cntact dia just aku amek minyak pengasih dengan dia ..aku nak kekasih aku balik tapi mmg power myk tu ..lau sesapa nak.try contact akk tu 01111450428 sekian

dah setahun thread ni

apa cerita, dah settle lom????

Sembuh tp xsepenuhnyr lg

Boleh cuba ngan Ustaz Asri di Puchong. 0193252636

Sakura5571 replied at 27-8-2016 07:01 PM
Aku kenal akk sorg nie ko try lah contac dia mana thu dia bole tolong dlu aku cntact dia just aku  ...

Gila kamu sanggup pakai bomoh dan cara macam ni.  

te_peng replied at 26-8-2016 06:38 PM
Kalau dah berubat dgn ramai bomoh tak juga kunjung sembuh, rasanya dah boleh mula belajar ilmu berub ...

boleh kongsikan cara2/amalannya.

saya nak usahakan untuk anak lelaki. sejak setahun lepas terkena gangguan. dah merata berubat mostly dengan pelbagai cawangan darul shifa', pagar rumah semua dah diusahakan. saya sendiri pernah terkena tempias gangguan tu... rasa kesakitan ditempat tertentu dibahagian badan, pemikiran x tenteram, bau2 yg tidak menyenangkan dan mcm2 lagi.  anak cakap adakalanya benda tu muncul dimana2...dalam rumah, kawasan luar rumah, di sekolah dan kadang2 kat tepi jalan pun dia nampak benda tu. tapi dia x pernah nak describe bentuk sebenar. yg dia beritahu... benda hitam.  memang ikut perawat darul shifa' masa kali pertama anak saya dirasuk... benda tu tu sangat banyak bergentayangan dikawasan rumah...luar dan dalam. allahuakhbar.

dulu2 time anak dirasuk kalau disoal..memang mcm2 kenyataan keluar.  seolah2 ditujukan kepada suami tapi terkena pada dia...wallahualam. Allah saja yang mengetahui segalanya. saya tak akan putus asa utk berdoa dan berusaha utk sembuhkan dia.

sama ada ini sihir pemisah utk kucar kacirkan keluarga saya tak pasti. anak saya semakin kuat memberontak. kalau ditegur memang suka melawan dan suka pandang saya dengan ekor mata.

Edited by miftahuljamilah at 11-10-2016 05:24 PM

https://m.facebook.com/profile.p ... mp;source=typeahead  ini link seorang perawat yang mempunya pusat rawatan sendiri..di batu caves

Saya dah bertahun disihir org   yg sama dan dok 5 minit jek dr umah saya...
Penah smpi 5 dukun serentak smpi sy hospitalized...anak hilang dlm  kandungan ...cerai..tp paling ketara muka...target utama selalunya muka sy...nak bagi sy nampak hodoh ...
Skrg sy masih sakit..Dan ustaz yg mengubat sy teruk kena smpi anak bini dia pun masuk hospital...
Mostly ustaz2 tak nak tolong sbb katanya bukan level  dorg...selain sihir...saka juga masalah sy...mak ayah sy dr  keturunan kerabat dan moyang sy  pawang diraja...sy ni dari belum lahir dah diset berbagai benda..sapa yg  jaga..umur bape kena turun  tanah..kalau sakit hanya tok dan moyang je ubatkan...mandi air sambang ...lilin yg dibuat oleh moyang sendiri..
Masalahnya..sy tak nak semua ni ...skrg dgn ayah pun dh tak ngam sbb dia opkos nak turunkan benda Kat sy sedangkan sy jenuh mengelak..
Dlmsakit tu ada lucu gak bila kena penampor dengan saka sbb usaha sgt nak buang dia

Saya dengan rendah diri ingin mohon bantuan kepada sesiapa yang boleh bantu saya...
Sy makin lama makin tak mampu bertahan...sy cuma nak hidup tanpa mistik..  tak peduli sgt bab  keturunan ni..sbb krn keturunan  ni lah sy derita skrg cuma sy perasan satu benda..sy makin nampak muda dr usia...Dan ustaz yg ubat kata panglima dan puteri ikut sy tapi dia tak faham apa puteri cakap sbb dlm bahasa kuno acheh..cuma dia faham puteri tu ikut sy sbb sy serupa muka moyang yg zaman dolu kala.

Kak,blh sy tahu tempat tu kat mana?nak no telefon blh x?

cuba cari pak raden

Assalamualaikum, saya juga ada masalah dengan suami. Boleh sy minta no. fon dan info perubat di penang tu?